Mobil Uzman

Zula Sistem Gereksinimleri Nelerdir? 2018

Zula Sistem Gereksinimleri Nelerdir? 2018

Türk oyun geliştiricilerinin piyasaya sunduğu Zula; birçok oyuncu tarafından büyük ilgi görmeye devam ediyor. MMOFPS türünde olan Zula oyunu; 15 yaş üstündeki kullanıcılar için geliştirilen ve ücretsiz olarak yayınlanan yerli bir oyun. Yerli bir yapım olmasının yanı sıra tasarlanan haritada da yerel öğelere sıkça yer verilmesi oyuna olan ilginin artmasını sağlamaktadır. İyi ve kötü olanın savaşını farklı bir şekilde ele alan Zula oyununda Klan sisteminin de olması ile birlikte sadık oyuncu kitlesini şimdiden oluşturmuş durumda.

ZULA Ekran Kartsız Oynanır mı?

Zula oyunun sistem gereksinimleri ise oyun hakkında en çok merak edilen konular arasında. Özellikle Zula kaç GB yer kaplar ya da Zula ekran kartsız oynanır mı şeklinde soruları olan oyun severler için biz de Zula oyununu sistem gereksinimleri ile birlikte ayrıntılı bir incelemeye almaya karar verdik.

MMOFPS olan oyunda tahmin edildiği gibi silah çeşitliliği yoğun ve klan sistemi ile birlikte kullanıcıların sürükleyici olarak tanımladığı iyi bir yapım olarak karşımıza çıkıyor.

Zula Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

ZULA Kaç GB Yer Kaplar?

Zula boyutu 2 GB olan ve minimum 1 GB Ram desteği ile oynanabiliyor. Ekran kartı bulunmayan bilgisayarlarda ne yazık ki oynanamayan oyun minimum; NVIDIA GeForce 210 ya da AMD Radeon x600 Series ekran kartları ile oynanabiliyor. Windows 7 32 bit sürümü ile oynanabilen Zula Windows XP ile ne yazık ki oynanamıyor.

Minimum sistem gereksinimlerini açıkladığımız Zula oyununu sorunsuz ve teknik açıdan üst düzey bir oyun deneyimi yaşanması açısından önerilen sistem gereksinimleri ise şöyle;

Pentium 4 3.46GHz Intel işlemci, Athlon 64 4000+ Amd işlemci, GeForce GT 120 NVIDIA ekran kartı ya da Radeon X1900 GT AMD ekran kartı ile birlikte 2 GB RAM desteği, Windows 10 işletim sistemi, DirectX 9 ve 3 GB saklama alanı.

Zula hem bir yerli MMOFPS hem de düşük ölçekli sistem gereksinimleri olması bakımından bugün birçok oyun sever tarafından ilgi ile oynanıyor. Yakın zamanda yeni güncellemelerin geleceği tahmin edilen Zula için şimdiden turnuvalar düzenlenmekle birlikte ve E-Spor alanında yerli oyuncular için farklı bir bakış açısı sunmaya devam ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. mert dedi ki:

    işlemci amd athlon tm 64*2 dual core processor 5000+2cpus 2,6 hz bellek 2 gb drectx 11 46 gb boş yer grafik belleği 831 mb zulayı kaldırırmı

BİR YORUM YAZ