Mobil Uzman

Xiaomi Katlanabilir Telefon Tasarımı

Xiaomi katlanabilir telefon tasarımı

Xiaomi katlanabilir telefon model araştırmalarını sürdürmeye devam ediyor. Firmadan şuan bu konuda resmi bir açıklama henüz yapılmadı. Yakın zaman önce Xiaomi katlanabilir telefon patentini aldı. Xiaomi bu hamlesi ile Mi Mix Alpha modeline gönderme yapıyor.

Xiaomi Mi Mix Alpha ön inceleme

Xiaomi eylül ayında tanımını gerçekleştirdiği ürünlerden birisi Mi Mix Alpha modeli oldu. Katlanabilir telefon tasarımı ile görenleri kendine hayran bıraktı. Xiaomi iki yeni patenti daha ortaya çıktı. Xiaomi katlanabilir telefon patenti Motorola Razr ile benzer özelliklere sahip olduğunu görüyoruz. Diğer modeli ise çift menteşeli olup üçe katlanabilen bir özelliğe sahiptir. Üçe katlanan modelde dörtlü kameralar dikkat çekmektedir. Ne kadar patentini almış olsa da ürün şuan tasarım aşamasında olduğu unutulmamalıdır. Tasarım aşamasındaki modeller bazen firma tarafından üretilmeyebilir. Bu yüzden beklentileri yüksek tutup sonra hayal kırıklığına uğramayın. Üçe katlanabilen bu modelin nasıl duracağı görselde gösterilmektedir. Fotoğrafı incelediğiniz zaman yeni çıkacak olan bu modelin Xiaomi Mi Mix Alpha modeline benzediği görülmektedir. Üzerinde yer alan kameralar arka kısımda da kullanmaya imkan tanımaktadır. Patent tasarım incelendiğinde telefonun üzerinde herhangi bir düğmenin yer almadığı görülüyor. Katlanabilir akıllı telefonlar, akıllı telefon dünyasında anlayışın değiştiği ve ciddi bir değişim sürecinin başladığını gösteriyor.

Xiaomi katlanabilir akıllı telefonun önümüzdeki yılın ikinci çeyreğinde üretilmesi beklenmektedir. Rekabetin kızıştığı telefon dünyasında Samsung, Huawei ve Motorola gibi markaların yanında Xiaomi de yeniliklerle varlığını sürdürmeye devam ediyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ