Mobil Uzman

WhatsApp’ta kalın, eğik ve üstü çizili yazı yazmak çok basit!

WhatsApp’ta kalın, eğik ve üstü çizili yazı yazmak çok basit!

WhatsApp’ta yayınlanan güncelleme ile iOS (iPhone) ürünlerinde kalın, italik ve üstü çizili yazmak çok kolay hale gelmiştir.

WhatsApp kullanıcıları sohbet sırasında yazmış oldukları yazıları kalın, eğik ve üstü çizgili halde karşı tarafa gönderebiliyordu. WhatsApp’ta kalın yazmak isteyenler mesajları “*Mesaj*” şeklinde yazıp gönderdiklerinde gönderilen mesaj kalın görünüyordu.WhatsApp’ta eğik yazmak isteyenler  _italik_ “ şeklinde gönderdiklerinde mesaj italik yani eğik olarak görünüyordu.WhatsApp’ta üstü çizili yazmak isteyenler ~üstü çizili~ şeklinde gönderdiklerinde ise mesajın üstü çizgili oluyordu.

iPhone için WhatsApp‘a gelen güncelleme ile kalın, eğik ve üstü çizgili yazı yazmak daha kolay. Bunun için üstteki kuralları unutun ve yeni yöntem ile kalın, eğik ve üstü çizgili yazı yazmayı öğrenin.

Öncelikle bu özellikten faydalanabilmek için WhatsApp‘ı son sürümüne yükseltmeniz gerekiyor. Eğer WhatsApp’ı güncellemediyseniz hemen güncelleyin. Güncelledikten sonra aşağıdaki adımları inceleyerek kalın yazabilir, eğik yazabilir ve mesajın üstü çizgili olarak yazabilirsiniz.

Whatsapp’ta Kalın, Eğik ve Üstü Çizili Yazı Nasıl Yazılır?

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ