Mobil Uzman

WhatsApp Viewer ile konuşmaları bilgisayardan okuma

WhatsApp Viewer ile konuşmaları bilgisayardan okuma

WhatsApp Viewer programı ile konuşmaları bilgisayardan okuma özelliğini kullanabilirsiniz. Mesajları bilgisayardan açıp okuyabilirsiniz.

Eğer yedekleme açık ise WhatsApp konuşmalarınızı telefonunuzda yedekliyor. Yedeklenen konuşmalarını WhatsApp dışında görüntüleyemiyorsunuz. Fakat Whatsapp Viewer programı burada sizlere yardımcı olacak. WhatsApp Viewer ile konuşmaları bilgisayardan okuyabilirsiniz.

WhatsApp Viewer

  • WhatsApp konuşmalarını bilgisayardan açabilirsiniz.
  • Yeni gelen güncelleme ile artık konum ve videoları da görüntüleyebilirsiniz.
  • Sürükle bırak özelliği ile. “msgstore.db” yedeklemeyi program içerisine sürükleyerek açabilirsiniz.

WhatsApp Viewer

WhatsApp Viewer Konuşmaları Bilgisayardan Okuma

WhatsApp konuşmalarınızı bilgisayarınıza yedeklemek istiyorsanız bunu basit bir program ile yapabilirsiniz. Programı buradan bilgisayarınıza indirip kurun.  Android telefonların hafızasında bulunan WhatsApp -> Databases klasöründe bulunan “msgstore.db” dosyasını bilgisayarınıza aktarın. Bilgisayarınıza kurmuş olduğunuz WhatsApp Viewer programını “File -> Open” adımlarını izleyip “…” butonuna tıklayıp bilgisayarınıza daha önce bilgisayarınıza aktardığınız “msgstore.db” dosyasını seçin.  “Account name”  kısmına Google hesabınızın mail adresini yazın.  “OK” butonuna tıkladıktan sonra görmek istediniz konuşmayı seçerek görebilirsiniz.

Programda açtığınız konuşmalardaki görüntülerin kalitesi düşük olabilir. Çünkü görüntülerin boyutları yedeklenirken küçültülerek yedekleniyor.

::Whatsapp Mesajları Nasıl Yedeklenir? iPhone ve Android İçin

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ