Mobil Uzman

Whatsapp Profilime Kim Baktı? (Güncel)

Whatsapp Profilime Kim Baktı? (Güncel)

Son günlerde aylık kullanıcı sayısının 1,5 milyarı aştığını duyuran Whatsapp yeni güncellemeleri ile çok sadece bir mesajlaşma uygulaması olmaktan çıkıyor. İlk çıktığı dönemde sadece bir mesajlaşma uygulaması olan Whatsapp ile şimdi; fotoğraf, video, konum ya da belge gönderebiliyor, sesli ya da görüntülü konuşma gerçekleştirilebiliyor ve durum paylaşılabiliyor. Kullanımı kolay ve hızlı olan Whatsapp; kullanıcıların telefon numaraları ile entegre olarak çalışıyor. Bu durumda da telefon numarası bilinen kişilerin Whatsapp profilleri görülebiliyor.

Whatsapp profilime kim baktı gibi sorularda bu durumun sonucu olarak ortaya çıkıyor. Whatsapp bu bilgiyi sağlayacak bir güncelleme getirmemiş olsa da bazı uygulama geliştiriciler çaresini bulmuş gibi görünüyor. Android ya da iOS işletim sistemi ile çalışan telefonlarda Google Play Store ya da Apple Store’dan Whatsapp +Plus ya da Whatsapp profilime kim baktı uygulamaları yardımı ile profile bakan kişiler kolayca öğrenilebilmektedir.

Whatsapp Profilime Kim Baktı? (Güncel)

Whatsapp Profilime Bakanlar iPhone

Iphone cihazlarda Whatsapp profiline kimin baktığını öğrenmek için Whatsapp +Plus uygulaması ya da benzer uygulamalar indirilerek kullanılan Whatsapp uygulamasının silinmesi gerekmektedir. Bu arada eski konuşma yedeklerinin alınması unutulmamalıdır.

Whatsapp Profilime Kim Baktı Android

Whatsapp uygulamasında profile kimin baktığını öğrenmek için uygulanan yöntem Android ve İphone cihazlarda benzer şekildedir. Apple Store ya da Google Store’da Whatsapp+Plus ya da benzer uygulamalar indirilerek gerçekleştirilmektedir. İndirilen uygulamada verilen yönlendirmeler yerine getirildiğinde Whatsapp profiline kimin ya da kimlerin baktığı öğrenilebilmektedir.

Whatsapp Profilime Kim Baktı Ücretsiz

Günümüzde sosyal ilişkilerin büyük bir kısmı internet ve sosyal medya mecralarında devam etmektedir. Duygusal ilişkiler, arkadaşlık ilişkileri ya da akraba ilişkileri internet üzerinden sürdürülürken bazı noktalar da merak konusu olmaktadır. Bunlardan en önemlisi de hiç kuşkusuz Whatsapp profiline kimin baktığı sorusudur. Bu sorunun cevabı ne yazık ki Whatsapp uygulamasının kendisinde değildir. Birçok güncelleme gerçekleştiren Whatsapp uygulaması bu bilgiyi sunmamaktadır. Ancak Whatsapp uygulamasında profili kimin görüntülediğini öğrenmek için geliştirilen birçok uygulama geliştirilmiştir. Bu uygulamalardan kimi ücretli kimi de ücretsizdir. Ücretsiz uygulamalar daha çok tercih edilirken birçok kişi bu sayede merakını gidermektedir.

Facebook’un 2014 yılında satın aldığı Whatsapp her geçen gün daha popülerleşiyor ve kullanım alanı genişliyor. Mesajın okunduğunu gösteren mavi tıktan sonra profili kimin görüntülediğini gösteren bir bildirim de gelecekte söz konusu olabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ