Mobil Uzman

WhatsApp durum fotoğrafları ve videoları nasıl indirilir?

WhatsApp durum fotoğrafları ve videoları nasıl indirilir?
  • WhatsApp
  • 0 YORUM
  • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 Kişi Oy Verdi, 5 Üzerinden Ortalama Puan: 3,00. Bu Yazıya Oy Vermek İster Misiniz?
    Loading...
WhatsApp durumlarında paylaşılan fotoğraf ve videoları akıllı telefonlara küçük bir uygulama ile indirmek mümkündür. WhatsApp durumları nasıl indirilir?

WhatsApp’ta da kullanılmaya başlayan durum paylaşma özelliği ile artık kullanıcılar Snapchat ve instagram’da olduğu gibi hikaye paylaşımları yapabiliyor. Peki WhatsApp durumlarda paylaşılan anlık fotoğraflar ve videolar akıllı telefonlara nasıl indirilir?

Android Telefonlarda WhatsApp Durumları Nasıl İndirilir?

Android mobil işletim sistemline sahip olan akıllı telefonlarda WhatsApp durumlarda paylaşılan fotoğraf ve videoları küçük bir uygulama ile telefona indirmek mümkün. WhatsApp durumları indirmek için ilk olarak Google Play mağazasından Story Saver for WhatsApp uygulamasını akıllı telefona indirip kurmak gerekiyor.

Story Saver for WhatsApp

Story Saver for WhatsApp uygulamasını telefona yükledikten sonra profiller üzerinden telefona indirmek istenilen kişi durumuna tıklayıp indirme düğmesine dokunduktan sonra indirme işlemi başlayacaktır. Bu sayede WhatsApp durum fotoğrafları ve videoları akıllı telefonlara indirilebiliyor.

iOS iPhone Telefonlarda WhatsApp Durumları Nasıl İndirilir?

 iOs mobil işletim sistemine sahip olan akıllı telefonlar içinde durum aynen geçerli. Fakat burada kullanılan uygulama farklı bir uygulama. WhatsApp Pocket programı ile WhatsApp durumlarda paylaşılan video ve resimleri indirmek mümkün.

iOS işletim sistemine ait olan iPhone akıllı telefonu bilgisayara bağlayıp bilgisayara indirmiş olduğunuz WhatsApp Pocket uygulamasını açın. ve iOS Devices kısmından size ait olan telefonu seçin.

Program taramayı tamamlayıp bütün WhatsApp konuşmalarını listeleyecektir. WhatsApp sohbetine tıklayıp önizleme yapın, fotoğraf ve videolar kişilerin WhatsApp durumlarından bulunabiliyor..

WhatsApp durumlarda paylaşılan video ve fotoğrafları bilgisayara indirmek için Export Attachment butonu kullanılıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ