Mobil Uzman

Vodafone’dan Ramazan ve Sahur’da Bedava İnternet 2018

Vodafone’dan Ramazan ve Sahur’da Bedava İnternet 2018

Vodafone’un avantajlı hediye internet hizmeti artık ramazan ayında, sahurda sizinle birlikte! Ücretiz internet hizmetine kayıt olmayı unutmayın, avantajları kaçırmayın. Pek çok operatör gibi Vodafone da bu hizmetten geri kalmayarak çok avantajlı bir internet kampanyası yapmaya başladı. Ramazanda abonelerini sevindiren Vodafone, bu hizmetini hızlı bir şekilde abonelerine ulaştırıyor. Sahurda veya iftarda interneti kullanarak ramazan coşkusunu paylaşabilir, 4.5G hizmetinin sınırlarını zorlayabilirsiniz. Şebeke ağı olarak üstün yatırımları olan Vodafone, Avrupa’daki vatandaşlarımıza yaptığı kadar bize de güzel paketler ve hediye internet paketleri vermekte ve abonelerini önemsediğini görebilmekteyiz. Vodafone resmi sayfasından daha ayrıntılı bilgi alabileceğiniz bu güzel kampanya sayesinde çok güzel bir ramazan ayı geçirip, harika bir internet hızıyla sevdiklerinizle iletişime geçebilirsiniz.

Vodafone'dan Ramazan ve Sahur'da Bedava İnternet 2018

Vodafone Ramazan Paketi Nasıl Yapılır?

Ramazan ayında iftar ve sahurda kullanabileceğiniz pek çok kampanyayı aktif eden Vodafone, çeşitli hediyeler de vermektedir. Yalnızca 1 defaya mahsus katılabildiğiniz kampanyalar olduğu gibi birden fazla katılabildiğiniz kampanyalar da mevcut. Müşterilerine iyi bir kapsama alanı olu

şturmak için elinden geleni yapan Vodafone, elindeki müşterilerinin mutluluğunu da ön plana koyduğu güzel kampanyalar yapmakta. Bu bedava internet kampanyaları sayesinde ek paket alarak ücret ödememiş olursunuz hem de cebinizde paranız kalmış olur. Aktif bir şekilde Vodafone hattını kullanan müşteriler, Vodafone internet sitesinde kampanyaları görerek başvuru yapabilir.

Vodafone ramazan ve sahur için hazırladığı bedava internet özel paketinde, aboneler Türkiye’nin her yerinden kampanyalara katılabilmektedir. İftarı beklemek için en iyi seçenek tabi ki cepte internet kullanmak ve sosyal medyada zaman geçirmek olacaktır. Hızlı internetin getirdiği tek dezavantaj ise çok hızlı bir şekilde veri paketlerinin bitmesi ve kullanıcıların mağdur olması. Ancak Vodafone bu soruna ramazana özel bir şekilde çözerek güzel bir kullanıcı deneyimi oluşturuyor. Bedava internet paketi sayesinde internet limitini daha da yükselterek üst sıralara taşıyabilirsiniz.

Vodafone tarafından abonelerine verilen ramazan hediyeleri, Vodafone tarafından biraz daha oyunlaştırarak abonelere dağıtılmaya başlanmıştır. İnternet Avcıları isimli uygulamayı Android telefonunuza veya IOS Appstore’dan indirerek ramazan hediye avına başlayabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptıktan sonra oyunda çıkan radarda bulunan BiT isimli toplulukların yanına gidip oyna butonuna tıkladıktan sonra, ekrana gelecek olan sayısız BiT objelerini yakaladıkça daha fazla puan kazanacaksınız ve hediye internet paketleriniz için gereken puanları toplamış olacaksınız. En az 300 BiT toplayarak 1 saat için geçerli olmak üzere 1 GB internet paketi kazanabilirsiniz. Daha fazla oyun oynayarak ve daha fazla BiT objesi toplayarak 6 saatlik veya 1 günlük internet veri paketleri kazanabilirsiniz.

Vodafone Ramazan Kampanyası Nasıl Yapılır?

Bir diğer uygulama olan Vodafone Yanımda uygulamasını yine IOS Appstore’dan veya Android Google Play üzerinden indirip telefonunuza kurabilirsiniz. Cihazınıza yükledikten sonra giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra, çıkan menüde “Bana Ne Var?” isimli kısma giriniz. Giriş yaptıktan sonra hediye çarkı gibi bir bölümden çarkı döndürerek bedava interneti kendi hesabınıza yükleyebilirsiniz. Ayrıca bu uygulama sayesinde size özel kampanyaları da takip edebilir ve kampanyalara geçiş sağlayabilirsiniz.

Vodafone'dan Ramazan ve Sahur'da Bedava İnternet 2018

Kalan İnternetimi Nasıl Öğrenebilirim?

Hediye internet sadece yurtiçinde yaşayan Vodafone müşterileri için geçerlidir. Bu haklar, farklı hatlara veya kişilere devredilemez, satılamaz ve ticari amaçlarla kullanılamaz. Hediyelerinizi onay mesajından sonra kullanabilirsiniz. Kullanım haklarınızı Vodafone Yanımda uygulaması içerisinden veya OZET yazıp 7000’e kısa mesaj atarak da öğrenebilirsiniz. Hediye internet hizmeti bittikten sonra eğer hesabınızda internet paketi varsa bu paket üzerinden olan haklarınıza devam edebilirsiniz, eğer yok ise tarifenizin verdiği internet ücreti üzerinden ücretlendirilirsiniz. Kampanya hakları süresi geçtikten sonra otomatik olarak kaldırılacaktır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ