Mobil Uzman

Vodafone Yanımda Paketi Kullanım Şartları ve Avantajları

Vodafone da son dönemde gençlere yönelik çok sayıda tarife çıkardı. Özellikle faturasız tarifeler ile gençlere pek çok avantaj sağlanıyor. Vodafone 26 yaşa kadar olan gençlere harika paketler sunuyor.

Operatörler gençlere yönelik bazı kampanyalar yapıyorlar. Vodafone da son dönemde gençlere yönelik çok sayıda tarife çıkardı. Özellikle faturasız tarifeler ile gençlere pek çok avantaj sağlanıyor. Vodafone 26 yaşa kadar olan gençlere harika paketler sunuyor.

Saçma Güzel 4+ Paketi

4 GB internet 750 DK konuşma paketi olarak 22 TL ücretle 7-26 yaş aralığında olan gençlere bu paketler sunuluyor. Sizlerde bu paketleri alabilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aboneler bu tarife kapsamında 22 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 250 SMS, 2GB ve internetinden yemeyen Whatsapp hakkına sahip olurlar. 30 gün içerisinde gelen 7-26 yaş arasındaki Türk, Suriye, Afgan, İran, Irak, Somali, Özbek, İsrail, Türkmen, Yemen, Filistin uyruklu aboneler yararlanabilir.

Saçma Güzel 10 Paketi

30 gün içerisinde gelen 7-26 yaş arasındaki Türk, Suriye, Afgan, İran, Irak, Somali, Özbek, İsrail, Türkmen, Yemen, Filistin uyruklu aboneler yararlanabilir.

Vodafone Yanımda Paketi Kullanım Şartları ve Avantajları

Aboneler bu tarife kapsamında 35 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 250 SMS, 5GB ve internetinden yemeyen Whatsapp hakkına sahip olurlar. Tarife içerisinde bulunan internetin yemeyen Whatsapp hakkı Whatsapp, Facebook Messenger, Vodafone Message+ ve Vodafone Call+ uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar.

Saçma Güzel 14 Paketi

30 gün içerisinde gelen 7-26 yaş arasındaki Türk, Suriye, Afgan, İran, Irak, Somali, Özbek, İsrail, Türkmen, Yemen, Filistin uyruklu aboneler yararlanabilir.  Aboneler bu tarife kapsamında 43 TL karşılığında yurt içi her yöne geçerli 750 dk, 250 SMS, 7GB ve internetinden yemeyen Whatsapp hakkına sahip olurlar.

Tarife içerisinde bulunan internetin yemeyen Whatsapp hakkı Whatsapp, Facebook Messenger, Vodafone Message+ ve Vodafone Call+ uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar.

Whatsapp Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahil değildir. Whatsapp sohbet mesajları ve sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı faydaya dahildir.

Tarifeye Geçtim Ama Ücretsiz Paketimi Seçemiyorum Neden?

Öncelikle tarife aktivasyonunun tamamlandığından emin olmalısın. Unutma bu tarifelerden sadece 26 yaş altı aboneler faydalanabilir.

Eğer faturasız bir hat kullanıyor isen tarifenin ücretinin de tahsil edilmiş olması gerekiyor. Gerekli TL yüklemesini yaptığından emin ol.

Ek paket seçimini tarife talebin alındıktan sonraki 180 gün içerisinde yapman gerekiyor. Bu süre dolmuş olabilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ