Mobil Uzman

Vodafone Red 20 Plus Paketi (Youtube Bedava)

Vodafone Red 20 Plus Paketi (Youtube Bedava)

Hayatımızın Odak Noktası İnternet

Son yüzyılın en büyük ve en popüler buluşu internet desek herhalde yanlış söylemiş olmayız. İnternet bu yüzyılda artık hayatımızın ortasına geldi ve yerleşti, onsuz bir şey yapamaz olduk. Herkesin telefonunda, elinde, evinde yani kısacası hayatımızın her yerinde internet var. Hayatımızın idamesini o sağlıyor gibi.

Çocuklarımız okul ödevlerinde ya da araştırmalarında, gençler üniversite tezlerinde ya da ödevlerinde, yemek tarifi araştırmalarında, yolculuk esnasında bir yere gitmek için adres ve navigasyon bilgisi ihtiyacında hepimizin en büyük yardımcısı o. Sosyal medya çılgınlığından ise hiç bahsetmeyelim.

Hepimizin en az 3 tane olmak üzere sosyal medya hesapları fazlasıyla mevcut. İnternet bankacılığı ile tüm finans işlemlerimizi yine internet üzerinden yapıyoruz. Kısacası hayatımızın her noktasında en büyük yardımcımız, en büyük eğlencemiz ve en büyük zevkimiz internet.

Vodafone Red 20 Plus Paketi

Vodafone Red Avantajları

İnternet bu kadar hayatımızdayken çağımızın en büyük sorunlarından biri de evde ve telefonda yetmeyen gb’lar oluyor. İnternet elimizin altında olsun, bitmeyen trafikte eğlencemiz olsun ama internetimiz buna hep yetsin diyoruz ancak maalesef mümkün olmuyor.

Telekom fiyatlarının yükselmesi de bol GB’lı paketleri almayı çoğu zaman imkansız kılıyor ve ay sonunda idare ederek kullandığımız ve hatta telefonların internetlerini kapattığımız oluyor. Bunun çaresi ise çok uzakta değil, Vodafone’da.

Vodafone Red İnternet Paketleri

Vodafone, yakın bir zamanda ülkemize giren güçlü bir telekomünikasyon firması. Gücünü ise sadece Türkiye’de değil dünya çapında bir firma olmasından alıyor ve tüketicilere diğer telekomünikasyon firmalarının sunmadığı paketleri sunabiliyor. Hem cazip ve bol gb’lı paketler sunarken hem de fiyatını uygun seviyede tutabiliyor.

Vodafone firmasının en popüler ve üst seviyedeki red paketlerini bilmeyen ve hatta kullanmayan çok kişi kalmamıştır diye düşünüyoruz. İşte vodafone bu red paketlerinin içine bir yenisini daha ekliyor ve gücünü arttırıyor tabi ki tüketicilerinde.

Vodafone Red 20 Plus Pro paketi en yeni ama en çok tercih edilen vodafone red paketlerinden biri. Bu paket içerisinde 20 gb internet, 3000 dk konuşma, 250 ücretsiz sms mevcut. 20 gb internet bize yetmez biz daha fazlasını isteriz diyorsanız eğer bu paketin ekstra bir avantajı daha var çünkü bu paket içerisinde whatsapp, facebook messenger ve vodafone plus gibi mesajlaşma uygulamaları, spotify, karnaval, fenomen gibi radyo ve müzik uygulamaları, facebook, twitter ve instagram gibi sosyal medya uygulamaları ve youtube, izlesene gibi video izleme uygulamaları internet kotanızdan yemez.

Duyduğunuz gibi en çok kullandığınız uygulamalar internet kotanızdan yemenizden doya doya izleyebilir, mesajlaşabilir ve eğlencenize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Üstelik 20 gb internetiniz de tamamen size kalacak ve doya doya kullanmaya devam edeceksiniz. Tabi ki böyle büyük ve avantajlı paketin fiyatını merak ediyorsunuz, fiyatı ise aylık sadece 110 TL.

12 aylık verdiğiniz taahhütle ayda sadece 110 TL ye sizin olabiliyor ve doya doya internetinizi kullanmaya devam ediyorsunuz.

Vodafone Red 20 Plus Paketi

Vodafone Red 20 Plus Pro Avantajları Sadece Bu Kadar mı?

Tabi ki sadece bu kadar değil; diğer vodafone red tarifelerinde de olduğu gibi 20 plus paketinde de diğer vodafone ve sabit hatlarla sınırsız konuşma paketin içerisinde. Ve tabi ki red’lilere özel birçok ayrıcalık da.

Unutmayın ki Red paketlerinden tercih etmek size sadece iletişim anlamında değil sosyal hayat ve yaşantınızda da farklılıklar sunacak birçok ayrıcalığı beraberinde getiriyor. Vodafone’un güvenilirliği ve üstün hizmet anlayışını da buna dahil edersek, Vodafone Red 20 Plus paketine geçmeye Vodafone’a bekliyoruz sizi.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ