Mobil Uzman

Vodafone Ramazana Özel Pass Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Vodafone Ramazana Özel Pass Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Türkiyenin Telekomünikasyon devlerinden biri olan Vodafone, yepyeni bir kampanyayla karşımıza çıkıyor. Ramazanda da sevdiklerimizle doyasıya iletişim kurabilmek ve sosyal medyadan geri kalmadan dolu dolu bir ay geçirebilmek artık çok kolay!

Müşterilerinin internet kullanımlarını araştırıp ramazan ayında en çok hangi platformlarda vakit geçirdiklerini anlamaya çalışan firmanın ulaştığı sonuç hiç de şaşırtıcı olmadı. Kullanıcılar ramazan ayı başlangıcından itibaren en fazla sosyal medya uygulamalarında ve youtube, izlesene gibi video izleme servislerinde vakit geçiriyor. Bunun doğal bir etkisi olarakta normalden daha fazla internet kotasına ihtiyaç duyuyorlar. Müşterilerinin ramazanda hem sevdikleriyle daha çok iletişimde olmasını hemde eğlenceli vakit geçirmesini isteyen firma sosyal medya ve youtube, izlesene gibi video izleme platformları için ayrı ayrı bedava internet paketi kampanyaları duyurdu.

Vodafone Ramazana Özel Pass Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Vodafone Ramazana Özel Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Kullanıcılarını Ramazanda da sevindiren Vodafone, sosyal medya uygulamaları ve çeşitli internet sitelerinin kullanımlarından oluşan paketlerini duyurdu. Böylece, faturalı veya faturasız hat sahipleri, Ramazan ayı süresince geçerli olan bu hediye internet paketlerini alarak ücretsiz internet hakkına sahip olacaklar. İşte paketler ve kullanım koşulları:

Vodafone Ramazan Pass Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Vodafone’un her yıl ramazan ayında bir kampanya ile kullanıcılarının yüzünü güldürmesi artık bir gelenek haline geldi. Bu yıl da Vodafone,  Sosyal Pass ve Vodafone Video Pass paketlerini kullanıma sundu.

Sosyal Pass paketinde;

Faturalı kullanıcılar : Facebook, İnstagram, Twitter, Whatsapp, Messenger uygulamalarını hediye internet paketi sayesinde ücretsiz olarak kullanabiliyor. Bu uygulamalarda geçirdikleri vakit boyunca harcadıkları tüm veri sosyal pass paketi kotalarından düşüyor. Böylece kullanıcılar normal internet kullanımı için harcayacakları miktarı ceplerinde tutmuş oluyor. Faturalı hat sahipleri bu paketten sadece 1 hafta boyunca yararlanabiliyor.

Faturasız kullanıcılar : Vodafone hediye internet paketi kampanyalarını oluştururken elbette faturasız kullanıcılarınıda unutmamış. Facebook, İnstagram ve Twitter uygulamalarının dahil olduğu sosyall pass paketi ramazan ayının sonuna kadar ücretsiz olarak sunulmuş durumda.

Video Pass paketinde;

Faturalı kullanıcılar : Youtube, İzlesene, Facebook, İnstagram, Twitter uygulamalarında geçerli olan Video Pass paketi sadece uygulama içi kullanımlarda geçerli. Yani herhangi bir internet tarayıcı üzerinden bu uygulamalara giriş yaparsanız geçersiz sayılıyor.

Faturasız kullanıcılar : Yalnızca Youtube ve İzlesene uygulamalarını kapsayan paket ramazan boyunca ücretsiz olarak kullanılabiliyor. Bunun yanında internet tarayıcılardan yapılan girişlerin bu pakette de geçerli olmadığını söylemeden geçmeyelim.

Vodafone Ramazana Özel Pass Bedava İnternet Paketi Kampanyası

Vodafone Ramazan Pass Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

Faturalı hatta sahip kullanıcılar ;

Sosyal Pass paketi için büyük harflerle RHSPASS, Video Pass paketi için RHVPASS yazarak 7000’a göndermeliler.

Faturasız hatt sahip kullanıcılar ;

Hem Sosyal Pass hemde Video Pass bedava internet paketi kampanyasından yararlanmak için RAMAZAN yazıp 4455’e sms olarak göndermelidir.

Vodafone’un kullanıcılarına sunduğu bu eşsiz kampanyalardan yararlanmak için Ramazan Yükle Harca Kazan Kampanyasının TL yükleme koşullarını yerine getirmeniz gerektiğini de hatırlatalım. Sevdiklerinizle beraber eğlenceli bir Ramazan ayı geçirmeniz dileğiyle.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ