Mobil Uzman

Vodafone Pass Kampanyaları

Vodafone Pass Kampanyaları
Vodafone Pass Sosyal ile en popüler sosyal medya uygulamarı olan facebook, Instagram ve twitter kullanımlarında internetiniz azalmıyor.
Vodafone’un yeni yeni kampanyası Pass ile sosyal medya kullanımlarınız için internetiniz bitmeyecek. Yani kullanmış olduğunuz facebook, instagram ve twitter uygulamaları için internet paketinizde bulunan GB’lar azalmayacak.

Vodafone Pass Sosyal Paketi

Vodafone Pass Sosyal paketinde Facebook, Twitter, İnstagram gibi  en popüler olan sosyal medya uygulamarını internet hakkınızı kullanmadan faydalanabilirsiniz. Böylelikle internetiniz bitmeden sosyal medyada rahatlıkla takılabileceksiniz.

Vodafone Pass Video Paketi

Vodafone Pass Video paketi ile YouTube ve İzlesene üzerinden izlemiş olduğunuz videolar için internet kullanımınız sınırsız olacaktır. Dilediğiniz videoyu artık rahatlıkla izleyebileceksiniz.

Vodafone Pass İletişim Paketi

En çok kullanılan mesajlaşma uygulamalarından, Whatsapp, Vodafone Call ve Messenger gibi uygulamaları sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz. İnternetinizi yemeden istediğiniz kişiyle dilediğiniz kadar mesajlaşabilirsiniz.

Vodafone Pass Müzik Paketi

Bu paket ile Spotify, Karnaval, Power App, Radyo Fenomen uygulamalarını sınırsız kullanabilirsiniz. Müzik uygulamalarını kullanmanız internetinizi harcamayacaktır.

Sınırsız internet paketlerinden faydalanabilmeniz için Red tarifelerinden birine abone olmanız gerekiyor.

Vodafone Pass’dan Kimler Faydalanabilir

  • Vodafone Red 10, Red 15, Red 20 tarifelerini kullananlar Vodafone Pass’dan ücretsiz faydalanabilirler.
  • Diğer tüm Red tarifelerinde ek ayda sadece 6 TL‘ye ILETISIMPASS yazıp  3636 kısa mesaj göndererek satın alabilirler.
  • Vodafone Red’li olmayanlar tarifelerine ek olarak ayda sadece 9 TL’ye  IPASS yazıp mesaj olarak 3636’a göndererek satın alabilirler.

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ