Mobil Uzman

Vodafone GANİ Tarifeleri ( M,L,XL)

Vodafone GANİ Tarifeleri ( M,L,XL)

Vodafone Gani Tarifeleri ile  dilediğiniz zaman internete bağlanabilirsiniz. GANİ DK’larla hem konuşup hemde internetin keyfini çıkarabilirsiniz.

Vodafone GANİ Tarifeleri ile artık gani gani internet kullanma hakkına sahip olabileceksiniz. Paket içerisinde bulunan GANİ DK’lar ile ister her yöne konuşma gerçekleştir isterse internete gir. Tarife isimleri;  Vodafone Gani M Tarifesi, Gani L Tarifesi ve Gani XL tarifesi olarak sıralanmaktadır. Belirlenen tarifeler sayesinde 30 GB’a kadar internet kullanım hakkına sahip olacaksınız. Müşterilerin çoğunluğu aşırı internet kullandıkları için Vodafone hem dakika hem de sms hakkı yer alan paketler piyasaya sürdü. Bu paketler içerisinde yer alan en ilginç bilgi ise kaç GB internet olduğuna dair hiçbir bilgi olmaması. Bunun nedeni olaraksa tarifede bulunan dakikalar ile internete girebiliyor olmanız gösterilmektedir. Yapılan bir araştırmaya göre kullanıcılar vodafone bedava internet başlıklı konuya giriş yaparak verilen hediye internetden faydalanmak istediği belirtildi. Yani paketinizde yer alan dakikanızı ister internet olarak isterseniz konuşma olarak kullanabiliyorsunuz. Eğer ki GANİ tarifelerinden birini kullanıyorsanız ve bu da sizlere yetersiz geliyor ise paket de yer alan promosyonları ücretsiz bir şekilde deneme imkanınız vardır. Vodafone Faturasız hatlar için hiç GB derdi olmadan kullanabileceğiniz GANİ tarifeleri aşağıda yer almaktadır.

Vodafone Gani Tarifeleri Nelerdir?

Vodafone Gani Tarifeleri

Hem aramalarda hem de internet kullanımında ve aynı kota içerisinde yer alan bir paket türüdür. Vodafone Gani tarifesi içerisinde belirttiğim üzere 3 farklı paket yer almaktadır. Bu paketler;

GANİ M Tarifesi: Her Yöne 750 DAKİKA, 100 SMS – 20 TL’dir.
GANİ L Tarifesi: Her Yöne 1500 GANİ DK, 100 SMS – 25 TL’dir.
GANİ XL Tarifesi: Her Yöne 3000 DAKİKA, 1000 SMS 35 TL’dir.

GANİ Tarifesi Nasıl Çalışır ?

Gani tarifesi kapsamında kullanılan her yöne aramalar ve mobil internet kullanımı aynı kotadan düşmektedir. Tarife kapsamında 1 aylık süre içerisinde kullanabileceğiniz maksimum internet miktarı 30 GB’dir. Abone eğer 30 GB’a ulaşırsa paket içerisinde yer alan dakika hakları otomatik olarak iptal edilecektir. Kullanma limitinizi doldurduğunuz andan itibaren hattınıza tanımlı başka bir internet paketinizi kullanabilirsiniz. Eğer ki böyle bir paketiniz yoksa normal internet ücreti ile ücretlendirilmeye devam edersiniz. Ayrıca Vodafone bedava internet kampanyalarından da faydalanabilirsiniz.

Vodafone GANİ Tarifesi Nasıl Yapılır ?

Gelelim Vodafone Gani tarifesi nasıl yapılır sorusuna. Gani tarifesine geçiş yapabilmek için;

Gani M için GANI M

Gani L için GANI L

Gani XL için GANI XL yazıp 7000’e ücretsiz mesaj göndererek veya Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden GANİ tarifelerine geçiş yapılabilirsiniz. Gani tarifesine geçiş yapanların 3G ve 4.5G özellikleri ise otomatik olarak açılır. Bu paketler sadece yurt içi arama ve data kullanımlarında geçerlidir. Ücretli servisler arandığı zaman paket dışı olarak ücreti kesilir.

Son incelemelere göre Vodafone Gani paketlerini kullanan müşteriler durumlarından oldukça memnun. Fiyat olarak oldukça uygun paketlere yukarıda belirtilen yollardan geçiş yapabilirsiniz. Son olarak belirmekte fayda var. Paketinizdeki veriler yetersiz geliyorsa Vodafone Bedava İnternet Paketi adlı kategoriden operatörünüz için gerçekleştirilen hediye kampanyalarına katılma imkanı elde ediyorsunuz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Reisss dedi ki:

  Bu Gani M belasından nasıl kurtulurum ..

 2. Sibel Gür dedi ki:

  Bende kurtulmak istiyorum bu hattan da bu paketten de geçtiğime bom puslan oldum 3 ay önce de başka hatta geceniyoruz

 3. Ibrahim dedi ki:

  Neden pismansiniz

 4. Berkay dedi ki:

  Bence en iyisi gani ornegin 2 saatlik bir filmi indirmek 3 yada 4 gb alirken simdi eger ben 4.5 geyi acarsam film 30 dk iner ve benden 30 gani dk gider bu arada 4.5 g yi acmak dkyi fazla gotururmu
  Film ve oyun indirmek icin soruyorum

 5. ylmzz dedi ki:

  mukemmel paket 14 gb kullandim hala 400 dk m var ve sadece 25 tl

BİR YORUM YAZ