Mobil Uzman

Vodafone Faturasız Hat Taşıma Kampanyaları 2019

Vodafone faturalı ve faturasız olmak üzere hattını taşıyanlara bir çok avantaj sağlamaktadır. Vodafone internet sitesi yada şubeleri aracılığı ile hat taşıma işlemleri yapılmaktadır.

2019 yılının bitmesine çok az bir süre kaldı ve operatörlerin tamamı hat taşıma kampanyalarına hız vermiş durumda. Vodafone faturasız hat taşıma kampanyaları 2019 yılının sonunda ne durumda sizlere aktaralım.

Vodafone son dönemde yükselişe geçmiş ve son birkaç yılda yaptığı atılımlar sayesinde Turkcell ve Avea gibi 2 dev operatöre ciddi rakip olmuştu. Ayrıca internet üzerine yaptığı işler sayesinde de son dönemde kullanıcı sayısını arttırmıştır. Ev interneti alanında yaptığı çalışmalar ve kurumsal firmalar ile yapılan ortaklıklar da Vodafone’u yükselten nedenler arasındadır.

2020 yılına çok az bir süre kaldı ve bu yazımızda Vodafone’a geçmek isteyen faturasız hat taşıma kampanyalarına yakından göz atalım. Avantajlar dezavantajlar ve detayları sizlere aktaralım.

Vodafone Yeni Hattımı Hemen Kullanabilir Miyim?

Vodafone faturasız hatta geçen birçok kişi genel olarak bunu merak ediyor. Vodafone hattımı ne kadar süre sonra kullanabilirim? Tarzında birçok insan bu konuyu merak ediyor.

Vodafone Faturasız Hat Taşıma Kampanyaları 2019

Eğer yeni bir faturalı hat aldıysanız evraklarınızın bize ulaşmasından sonra yaklaşık 1 gün içerisinde, numaranızı taşıyorsanız yaklaşık 5 gün içerisinde hattınız kullanıma hazır olması için elimizden geleni yapacağız. Tatil dönemlerinde ya da yoğunluk yaşanan günlerde bu sürelerde gecikme yaşanabilir. Eğer numaranızı taşıyorsanız, hattınız kullanıma açıldığında yeni hattınız üzerinden sizi SMS ile bilgilendireceğiz.

Vodafone’un size özel tarifeleri ile Vodafone dünyasına katılmak artık çok kolay. Numara taşıma ve yeni faturalı hat kampanyaları ile numaranızı Vodafone’a taşıyabilir ya da yeni bir Vodafone faturalı hat alabilirsiniz. Numara taşıma yoluyla Vodafone’a geçiş ya da yeni faturalı hat başvurularınızı web sitemizden hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

SIM kartınızı ücretsiz istediğiniz adrese teslim edebiliriz. Sadece 2 dakikada numara taşıyarak Vodafone’a geçebilirsiniz. Hemen numara taşıma başvurusu yapın, hattınızı ücretsiz ayağınıza getirelim. Vodafone’un hediye GB’lı numara taşıma ve yeni faturalı hat kampanyalarını kaçırmayın.

Numaramı Vodafone’ a Nasıl Taşıyabilirim?

Numaranızı Vodafone’a taşımak için birkaç yol var. Bunun için Vodafone bayilerine giderek işlem yaptırabilir ya da Vodafone müşteri hizmetleri yolu ile bunu yapabilirsiniz. İlk aya özel olarak sizlere bir takım hediyeler verilecektir.

Bunların başında +4 GB internet paketi geliyor. Bu internet paketi sadece size özel olarak verilmektedir. Hattını Vodafone’a taşıyanlara özel daha başka da yenilikler vardır. Ayrıca Vodafone internet sitesine giderek taşıma işlemlerini buradan da başlatmak mümkündür. Vodafone internet sitesi üzerinden taşıma yaparsanız kesinlikle tarifeleri de görebilirsiniz. İstediğiniz tarifeyi seçebilir ve ona göre bir geçiş yapabilirsiniz. Faturalı ya da faturasız olarak istediğiniz tarifeye geçebilir ve kullanabilirsiniz.

Vodafone internet sitesi üzerinden sadece birkaç dakika ayırarak hem yeni hat satın alabilir hem de taşıma işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ