Mobil Uzman

Vodafone Ek İnternet Paketleri

Vodafone Ek İnternet Paketleri

Özellikle uluslararası kullanımlarda ve yurt dışı tarifeleri ile diğer operatörlerin önüne geçen Vodafone; toplumun her kesimine, her bütçeye ve her yaşa göre farklı tarife ve kampanyalar oluşturuyor. Özellikle gençlere yönelik tarifeler tasarlayan Vodafone kullanıcıları; daha çok mobil internet sağlayıcı özelliğinden faydalanıyor. Tablet ve telefonlarda internet kullanımının her geçen gün arttığı bu dönemde Vodafone da farklı ek internet paketleri ile kullanıcıların internet kullanımına ara vermemesini sağlıyor.

Vodafone Ek Paket Nasıl Alınır

Vodafone ek paket ile iletişim ve internet kullanımının kısıtlanmamasını sağlayan Vodafone; ek paket alma işlemini farklı şekillerde oluşturmuş durumda. Bu seçeneklerden birincisi; bilgisayar üzerinden ‘Online İşlemler Giriş’ kısmında telefon numarası ve şifre ile girilerek ek paket satın alınabilmektedir. Şifre ise 7000’e S yazılarak SMS gönderilerek alınabiliyor. Aynı zamanda Vodafone Yanımda uygulaması ile de ek paket alabilmek mümkün.

Vodafone Ek İnternet Paketleri

Vodafone İnternet Paketleri Bedava

Vodafone; geliştirdiği mobil uygulaması ‘Vodafone Yanımda’ kullanıcılarına bedava ek paket hediye fırsatı sağlıyor. Özellikle ‘Bana Ne Var’ bölümünde farklı hediyeler veriliyor.

Vodafone 8 Liraya Sınırsız İnternet

Vodafone’un Cepnet kampanyası ise sınırsız internet kullanma imkanı sağlıyor. Ayda 8 TL karşılığında sınırsız internetten faydalanmak için ‘ABONE AYLIKCEPNET’ yazıp 3636’ya SMS göndermek gerekiyor. Vodafone böylece internete daha çok ihtiyaç duyan kullanıcılarına büyük olanak sağlıyor.

Vodafone 1 GB İnternet

Vodafone’un tüm kullanıcılarına ihtiyaca özel tarifeler yaparak daha nitelikli hizmet anlayışı belirlediğinden bahsetmiştik. Bununla birlikte ek internet paketleri konusunda da farklı seçimler oluşturmuş durumda. Büyük Seçim paketlerinde 1GB internet 5 TL iken; İnternet paketlerinde 1 GB internet 24 TL olarak fiyatlandırılıyor.

Vodafone Sosyal Medya Paketi

Günümüzde sosyal medya kullanımı bir eğlence ya da paylaşım mecrası olmaktan çıkıp bir yaşam tarzı haline gelmiş durumda. Çoğunlukla mobil cihazlardan yönetilen sosyal medya hesapları internet paketlerinin hızlı bir şekilde tükenmesine sebep oluyor. Bu nedenle sosyal medyayı daha çok kullanmak ama daha az internet harcamak isteyen kullanıcılar için Facebook, Twitter ve Instagram paketi 6 TL olarak belirlenmiştir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ