Mobil Uzman

Vodafone Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Vodafone bedava internet kampanyaları ayrıntılı olarak sitemizdedir. Tüm ücretsiz internet kampanyaları ve bedava internet paketlerini sizlerle paylaştık.

Vodafone yeni bedava internet Vodafone yeni ücretsiz internet ve Vodafone yeni bedava internet paketi nasıl yapıldığını anlatarak sizlere Vodafone yeni bedava internet nasıl yapılırın sorularına yanıt vermiş olacağız. Vodafone hediye internet sorularınıza kolaylıkla yanıt bulabileceksiniz.

Birçok bedava internet paketlerini sizlere sunmaya çalışacağız. Vodafone markasına ait kampanyalar güncellendikçe bizde konumuzu güncel tutmaya çalışıyoruz her hangi bir sorunda bizlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Play Store’da Vodafone Self Servis Bedava İnternet Kampanyası

Uygulamayı indirin ve anında hediye internet yüklemeniz size gelecektir.

Vodafone Yeni Yasal E-Fatura Hediye İnternet Kampanyası

E-fatura veya SMS faturaya geçiş yapan tüm faturalı Vodafone aboneleri 15 gün geçerli 1 GB hediye internet paketine sahip olmaları sağlanmıştır. Kampanyaya katılmak için, EFATURA boşluk EPOSTA adreslerinizi yazıp 7000’e kısa mesaj göndererek Elektronik posta olarak veya SMSFATURA yazarak 7000’e kısa mesaj ile göndererek SMS olarak faturalarını alıp kampanyadan faydalanmanız söz konusudur. Bu kampanya ise 30.11.2017 tarihinde kadar geçerlidir.

Vodafone Yanımda Uygulaması ile Yeni Bedava 2GB İnternet Kampanyası

Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek ve daha sonrasında internet paketleri bölümüne girip Hediye Haftalık İnternet paketini al diyerek kampanyaya çok kolay bir şekilde katılabileceksiniz. Vodafone yanımda yeni bedava internet paketi uygulamasını indirmek için:

İphone Telefonlar için: https://itunes.apple.com/tr/app/vodafone-self-servis/id489845659?mt=8

Android Cihazlar için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vodafone.selfservis

Windows: https://www.microsoft.com/en-us/store/p/self-servis/9nblggh09l61

Vodafone Yeni Bedava 2GB İnternet Paketi

Vodafone Yeni Bedava 2GB İnternet Paketi Super2GB yazarak 3636 numarasına sms olarak gönderdiğiniz Vodafone Yeni Bedava 2GB İnternet Paketi hattınıza tanımlanmasını sağlayabilirsiniz. Paket bitmeden mutlaka paketinizi iptal etmeniz önerilir. Aksi taktirde iptal işlemi yapılmadığı sürece hattınızdan TL kesintisi yapılarak paket yenilenmesi yapılacaktır. Eğer daha önce bu paketi kullandıysanız, tekrar aynı işlemi yapmanızı önermiyoruz. Çünkü ekstra yeni bir paket ücret ayriyeten yeni bir ücret kesimi de söz konusu olabilmektedir. Bu paket sayesinde Vodafone Yeni Bedava 2GB İnternet Paketi sahibi olabileceksiniz.

Vodafone 500MB Bedava İnternet Paketi

500MB internet paketi kullanabilmek için, NET 500MB yazmanız daha sonrasında 3636 numarasına mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Daha sonrasına 500MB internet paketi hattınıza ücretsiz olarak tanımlanacaktır.

Vodafone Süpriz Bedava İnternet Paketi

Vodafone Yeni Bedava İnternet Paketi Surpriz yazarak daha sonrasında 6666 numarasına mesaj atmanız yeterli olacaktır. Hattınıza özel olan bu hediye, Vodafone Yeni Bedava İnternet Paketi tanımlamasını gerçekleştirmek için bu yöntemi deneyerek hattınıza ücretsiz bir şekilde internet tanımlaması yapabileceksiniz.

Vodafone Yeni SUPER2GB Paketi Nasıl İptal Edilmektedir?

IPTAL SUPER2GB yazarak daha sonrasında 3636 numarasına mesaj atmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde paketinizi iptal edebileceksiniz. Eğer iptal talebinize hiçbir şekilde mesaj veya onay gelmez ise müşteri hizmetlerini arayın ve hızlı bir şekilde iptal talebinde bulunmanızı önermekteyiz. Müşteri hizmetleri de eğer size yardımcı olamıyor ise Vodafone Yeni SUPER2GB Paketi Nasıl İptal Edilmektedir sorusunun en güzel cevabı Self Servis uygulamanızı açarak paketlerim bölümünden paketinizi rahatlıkla SUPER2GB paketinizi iptal edebileceksiniz.

Vodafone Yeni 4.5G Abonesi Olana 1 Ay Geçerli 2GB İnternet Hediye!

4.5G yazarak daha sonrasında 4545 numarasına mesaj atmanız yeterli olacaktır. Vodafone Yeni 4.5G Abonesi Olana 1 Ay Geçerli 2GB İnternet Hediye internetinizi rahatlıkla kullanabileceksiniz.

Vodafone Yeni Büyük 4.5G Mevcut Müşteri Kampanyası

Boş bir mesajı 3636 numarasına mesaj atarak veya alternatif olarak Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden giriş yapılarak da Vodafone Yeni Büyük 4.5G Mevcut Müşteri Kampanyasına siz de rahatlıkla katılabilirsiniz.Doya doya 4.5G interneti kullanmanız için 1 değil tam 3 ay boyunca kullanmanız için Vodafone’dan hediye internet paketi sizlerin olacaktır. Onay mesajınızı aldığınızdan itibaren paket devreye girecektir.

Vodafone Yeni Faturasızlara Özel Perşembe Fırsatı

TL yükledikten hemen sonra sadece Perşembe günlerine özel olan Vodafone Yeni Faturasızlara Özel Perşembe Fırsatı ile 1 gün geçerli olacak yüklediğinizin 10 katı kadar MB hediye olarak kazanabileceksiniz.

Vodafone Yeni Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası

Geleneksel haline gelen yükle harca kazan kampanyası tekrar hayata geçirildi. Yükleme yapmanıza veya harcama yapmanıza göre 500 dakika ve bunun yanı sıra 1GB internet kazanma şansına Vodafone Yeni Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası ile sahip olun. Hemen zaman kaybetmeden BANANEVAR yazarak daha sonrasında                 4455 numarasına mesaj atmanız yeterli olacaktır. Alternatif olarak ise Vodafone Yanımda uygulamasını indirdikten sonra işleminizi yaparak yüzlerce dakika ve yüzlerce MB kazanma fırsatınız bulunmaktadır.

Vodafone Yeni İndirimli ve Hediye 1GB İnternet Paketleri

Akşam 18:00 dan başlayarak sabahın ilk ışıkları olan 06:00 saatine kadar kullanabileceğiniz 1GB internet paketi indirimli fiyatlarıyla sizlere sunulmaktadır. Vodafone Yeni İndirimli ve Hediye 1GB İnternet Paketleri kullanmak için INTERNET yazarak daha sonrasında 4455 numarasına ücretsiz bir şekilde mesaj atmanız yeterli olacaktır. Bu işlemi online olarak Self Servis veya Vodafone Yanımda uygulamasından yaparsanız ekstra 1GB daha hediye kazanma şansına sahip olun.

Vodafone Yeni Faturasızlara Özel Perşembe Fırsatı!

Tek seferde yaptığınız TL yüklemenizde, yüklemem miktarı 100 ile çarpımı kadar MB internet 1 gün boyunca geçerli olacak ve size hediye olarak sunulacaktır. Vodafone Yeni Faturasızlara Özel Perşembe Fırsatı örnek vermek gerekir ise şu şekilde olmaktadır: Perşembe günündesiniz ve hattınıza 20 TL yüklediğiniz bu da 2000MB internet yani 2GB internet yapacaktır. Bu 2 GB olan internet 1 gün boyunca gönül rahatlığı ile kullanabileceksiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ