Mobil Uzman

Videoyu Hızlatıp Yavaşlatma (Android,iPhone)

Videoyu Hızlatıp Yavaşlatma (Android,iPhone)

Bugün piyasaya sürülen her cep telefonu farklı özelliklerle de olsa video çekebilme imkanı sunuyor. Görselliğin çok önemli olduğu modern dünyada her kullanıcı günlük yaşamında fotoğraf ve video çekebiliyor ve farklı iş alanlarında bu ürünleri kullanabiliyor. Video işlemenin günümüzde çok pratik bir şekilde yapılabilmesi hem sosyal medya kanallarında hem markaların dijital kimliklerinin oluşturulmasında büyük önem taşıyor.

Piyasaya sürülen birçok akıllı telefon; hızlandırılmış ya da yavaşlatılmış video çekebilme özelliğine sahip. Ancak bazı cep telefonları ise sadece gerçek zamanlı video çekebiliyor ve video yavaşlatma ya da hızlandırma işlemini birtakım uygulamalar yardımı ile gerçekleştirebiliyor.

Video Yavaşlatma IOS

Video yavaşlatma ve hızlandırma işlemi IOS ve Android işletim sistemi ile çalışan cihazlarda farklı şekillerde gerçekleştirilebiliyor. IOS cihazlarda video yavaşlatma işlemi için geliştirilmiş uygulamalar bulunuyor. Bu uygulamalardan en çok kullanılanı Flow Kamera (Video Hız Kontrolcüsü) uygulamasıdır. Ücretsiz bir uygulama olan Flow Kamera; video hızını yükseltebiliyor ve yavaşlatabiliyor. Flow Kamera uygulaması aynı zamanda daha önceden çekilmiş galerideki videolar üzerinde de işlenebilmesi ile muadili diğer uygulamaların önüne geçiyor.

Videoyu Hızlatıp Yavaşlatma (Android,iPhone)

Video Yavaşlatma Online

Çekilen videonun online bir şekilde hızının ayarlanması; yavaşlatılıp hızlandırılması da mümkün. Online olarak daha önce çekilen videonun hızını değiştirebilmek birtakım program ve uygulamalar yardımı ile gerçekleştirilebiliyor. Premiere, Orcashape gibi programları cihaza kurduktan sonra online olarak videonun hızı yavaşlatılabiliyor.

Video Yavaşlatma Programı İndir

Video hızını değiştirmek ve farklı formatlarda video oluşturabilmek için hem AppStore hem de Google Play Store’da birçok uygulama mevcuttur. Arama çubuğuna Video Yavaşlatma Programı indir yazdıktan sonra arama sonuçları arasında hem sistem gereksinimleri bakımından hem de ihtiyaca en uygun uygulama indirilerek video yavaşlatma işlemi gerçekleştirilebiliyor.

Video Yavaşlatma Programı PC

Bilgisayar ortamında video yavaşlatma işlemi için de sunulmuş birçok program mevcuttur. Adobe Premiere, After Effects ya da Sony Vegas gibi profesyonel kullanıcıların tercih ettiği programların yanı sıra bilgisayarda video yavaşlatma için geliştirilmiş birçok program kullanılabiliyor.

Video Yavaşlatma APK

Video yavaşlatma ve hızlandırma işlemi ile çok farklı ve eğlenceli videolar oluşturmak günümüzde çok kolay. Aynı zamanda geliştirilen uygulamalar ve programlar ile bu işlem pratik bir şekilde yapılabiliyor. Video yavaşlatma için kullanılabilecek APK’lar ise şöyle;

  • PowerDirector
  • Video Speed Slow Motion & Fast
  • Ağır Çekim Video FX
  • Video Show Pro
  • Easy Slow Movie Player

iMovie Video Yavaşlatma

iMovie uygulaması Apple cihaz kullanıcılarının tercih ettiği bir uygulama. Bu uygulama ile videoyu istenilen hızda yavaşlatmak ve hızlandırmak çok pratik. Aynı zamanda videonun bir kısmını yavaşlatmak isteyen kullanıcılar için de birçok yenilikçi imkan sunuyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ