Mobil Uzman

UNF Ne Demek? Nasıl Yapılır?

UNF Ne Demek? Nasıl Yapılır?

UNF Ne Demek? Twitter

Yakın tarihlerden bu yana İnstagram, Twitter ve Facebook gibi çok sayıda sosyal medya platformu milyonlarca kişi tarafından kullanılmaktadır. Twitter gibi platformlarda aktif olarak kullanım gerçekleştiren kişiler, takipçilerini yaptıkları paylaşımlar doğrultusunda arttırabilmektedir. Fakat birçok sosyal medya kullanıcısının aklında ‘UNF ne demek?’ gibi sorular yer almaktadır. Takipçiyi azaltmak isteyen kullanıcılar Unfollow olarak bilinen yöntemi kullanarak takibi bırakabilmektedir. UNF de, Unfollow’un kısaltımış bir versiyonudur.

UNF Ne Demek?

UNF Yapma Program Var Ne Demek?

Unfollow yaparak takipçi sayıları direkt olarak azaltılabilmektedir. Fakat bunun için öncelikle hesap sahibinin, kendisini takip etmeyen kişileri bulması gerekmektedir. Ya da direkt olarak çok sayıda kişiyi takip etmeyi bırakmak istiyor ise farklı uygulamaların kullanılmasına ihtiyaç duyulmaktadır.

UNF Programı Nedir?

Bazı sosyal medya kullanıcılarının binlerce takipçisi ve takip ettiği kişi bulunmaktadır. Bunun için UNF yapmak uzun bir süre almaktadır. Bu nedenle farklı uygulama tasarımcıları tarafından çeşitli uygulamalar piyasaya sürülmüştür. App Store’dan ve Google Play Store’dan bu tür UNF uygulamaları ücretli veya ücretsiz olarak indirilebilmektedir.

UNF Yapma Programı

UNF yapma programını indiren kişiler, saniyeler içerisinde binlerce kişiyi takip etmeyi bırakabilmektedir. Bunun için öncelikle internet üzerinde yer alan İnstagram veyahut da Twitter uygulamalarından herhangi birinin indirilmesi gerekmektedir. Sonrasında sosyal medya hesabına giriş yapılarak, UNF yapılabilmektedir.

UNF Nasıl Yapılır?

Bahsi geçen uygulamalardan herhangi biri indirilmeli ve ilk olarak hesaba giriş sağlanmalıdır. Girişin yapılmasının ardından UNF yapılacak kişiler seçilmeli ve direkt olarak işlem gerçekleştirilebilmektedir. Bu sayede saniyeler içerisinde binlerce kişinin takibi bırakılabilmektedir.

İnstagram’da KT Ne Demek?

İnstagram’da kullanılan KT, karşılıklı takip anlamına gelmektedir. İnstagram kullanıcıları genellikle takipçi sayılarını arttırmak için bu yöntemi kullanmaktadırlar. Karşılıklı takip yapılarak takipçi sayısı kısa süreler içerisinde arttırılabilmektedir. Bahsi geçen KT, aynı zamanda fotoğraflardaki ve videolardaki beğeni sayısını da arttırmaktadır.

UNF Ne Demek?

UNF Nasıl Yapılır İnstagram

İnstagram kullanıcıları KT gibi, Follow4Follow gibi yöntemleri kullanarak takipçi sayılarını arttırabilmektedirler. Daha sonraki süreçlerde de birçok kişi takip ettiği kişileri Unfollow yapmak istemektedir. Bu tür işlemlerde tek tek uğraşılamayacağı için, bahsi geçen uygulamalar indirilerek kolaylıkla Unfollow işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Bu sayede İnstagram kullanıcıları her türlü hesap işlemlerini kısa süreler içerisinde yapabilmektedirler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ