Mobil Uzman

TV8 Yan Ekran Uygulaması Nasıl Kullanılır?

TV8 Yan Ekran Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Tv8 yayın içeriklerine anında katılım yapılabilmesini sağlayan bir uygulamadır. İOS ve Android işletim sistemlerine sahip akıllı telefon ya da tablet gibi mobil cihazlara indirilerek kullanılabilmektedir. Uygulama indirilmesinde ya da yükleme işleminde herhangi bir ücret ödenmesi gerekmemektedir. Tv8 yan ekran uygulaması Appstore ya da Google Play Store üzerinden mobil cihaza indirildikten sonra kayıt işlemi yapılabilir. Uygulamaya kayıt için Facebook ya da Twitter hesap sahibi olunması gerekmektedir. Uygulama açılarak hangi hesap üzerinden kayıt yapılacaksa bu seçilerek erişim için izin verilmesi yeterli olmaktadır. Bu şekilde uygulama kaydı gerçekleşmektedir ve kullanım için hazır hale gelmektedir.

TV8 Yan Ekran Uygulaması Nasıl Kullanılır

Tv8 Yan Ekran Uygulaması Avantajları

Tv8 ekranlarında yayınlanan yarışma programlarına oy verme imkanı sunulmaktadır.

Yayınlanan programlara yorum yapma hakkı ve merak edilen soruları sorabilme hakkı tanınmaktadır.

Tv8 üzerinden yapılan anketlere katılım imkanı tanımaktadır.

Televizyon ya da internet üzerinden yayını olmayan kamera arkası görüntülere ve fotoğraflara erişim şansı bulunmaktadır.

Program çekimlerine konuk olarak katılma ya da ziyaretçi olma şansının yanında sürpriz ödül kazanma imkanı da vardır.

Tv8 Yan Ekran Uygulaması Oy Kullanma Ücretleri

Tv8 ekranlarında yayınlanan ve izleyici kitlesi oldukça yüksek olan yarışma programları O Ses Türkiye, Survivor ‘dır. Bu yarışma programlarının yanı sıra diğer yayınlana programlarda da SMS ile oy kullanımı yapılmaktadır. Tv8 yan ekran uygulaması üzerinden de bu yarışma programlarına oy gönderilebilmektedir. Peki Tv8 yan ekran üzerinden gönderilen oylar ücretli midir? Evet ücretlidir. 1 SMS için 2,5 Türk lirası ödeme yapılırken Tv8 yan ekran üzerinden 1 oy için 2,69 Türk lirası ödeme yapılmaktadır.

Tv8 Yan Ekran Uygulaması Nasıl Kullanılır?

Facebook ya da Twitter hesapları ile kayıt yapılan Tv8 yan ekran uygulaması avantajlarından faydalanmak istediğiniz program saatinde uygulama açık tutulmalıdır. Mesela Survivor Panorama da yayınlanan anketlere katılım yapmak istiyorsanız bu programın yayın süresinde programı açmalısınız. Açık olan programda yayın içeriklerine göre anket, yorum yapılması ya da oy kullanılması gibi fonksiyonlar otomatik olarak aktif olacaktır. Mesela O Ses Türkiye yarışmasında oy vermek için oy verilecek yarışmacının performansı esnasında uygulamanın açık olması gerekmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ