Mobil Uzman

Turkcell’de Hangi Faturasız Paketler Mevcuttur

Turkcell’de Hangi Faturasız Paketler Mevcuttur

Son yıllarda marka değerini yükselten ve sosyal sorumluluk projeleri ile gündemde olan Turkcell; özellikle faturasız kullanıcılarına farlı paket ve tarife imkanları sunuyor. Yurtiçi ve yurtdışı kullanımlarına özel farklı tarifeler ve kampanyalar düzenleyen Turkcell; global hizmet anlayışını benimsiyor. Aynı zamanda her geçen gün farklı kampanyalar ile müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarmayı hedefliyor.

Turkcell paketler faturasız 2017

Farklı yaş ve ilgi alanlarına yönelik özel paketler tasarlayan Turkcell, faturasız hat kullanan müşterileri için ‘4,5G Hızında Hepsi Bir Arada Paketler’, ‘4,5G Hızında Turkcell Müzik’li Paketler’, ‘4,5G Hızında GNÇ Full Paketler’, ‘4,5G Hızında Dev İnternetli GNÇ Full Paketler’ gibi farklı kullanım ve fiyat seçeneklerinin sunulduğu paketler hazırlamış durumda.

Turkcell Paketler Hazır Kart

Hazır Kart tarifesi yıllardır Turkcell müşterilerinin büyük bir memnuniyetle kullandığı bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Lifecell Paketleri ve Hepsi Bir Arada Paketlerinin yanı sıra; ‘Tarife Saniye’, ‘Bizbize Kamu’, ‘Süper Tarife’, Konuş Kazan Tarifesi’ ve ‘Genç Tarife’ gibi paketlerinde mevcut olduğu Hazır Kart; farklı kampanya seçenekleri ile kullanıcılara sunuluyor.

Turkcell'de Hangi Faturasız Paketler Mevcuttur

Turkcell Konuşma Paketleri

Günümüzde her ne kadar yoğun bir şekilde internet kullanımı artış gösterse de; insanlar sesli aramadan vazgeçmiyor. Turkcell de konuşma özelliğini daha çok kullanan müşteriler için farklı seçeneklerle konuşma paketleri hazırlamış durumda. ‘Dakika Paketleri’, ‘Kulüplere Özel’, ‘Destek Tarifesi Paketleri’ gibi paketlerle kullanıcıların doyasıya konuşmasına olana sağlanıyor.

Genç Turkcell Tarifeleri

Turkcell gençlere özel tarife ve paketlerle hem konuşma hem de internet hizmetini minimum fiyatta maksimuma çıkarmış durumda. Hem faturalı hem de faturasız tarifeler ile yüksek dakika ve bol internet hizmeti sağlıyor.

Turkcell Faturasız 3’lü Paketler

Konuşma, SMS ve internet kullanımı içeren üçlü paketler; farklı kullanım oranı ve fiyatlandırma seçenekleri ile sunuluyor. ‘Süper Üçlü’ ve ‘Süper Üçlü Plus’ tarifelerinde farklı internet, konuşma ve SMS seçenekleri mevcut.

Turkcell Faturasız İnternet Paketleri

Turkcell Faturalı ve Faturasız hat kullanıcıları için paralel tarife ve paketler tasarlamaya özen gösteriyor. Faturasız hat kullanıcı için tasarladığı birden fazla internet paketi mevcut. Bu paketler; ‘4,5G Hızında Yeni İnternet Paketleri’, ‘Turkcell Wifi’ ve ‘Cepten İnternet Paketleri’

Turkcell 20 TL Paketleri

Minimum fiyatlandırma ile maksimum hizmet sağlamakta kararlı olan Turkcell’in 20 TL’ye kullanılabilen konuşma ya da internet paketleri mevcut.

Gerek internet gerekse konuşma paketlerinin farklı seçeneklerde oluşu kullanıcıların kendilerine en uygun hizmeti seçebilmelerine olanak sağlıyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ