Mobil Uzman

Turkcell Telefon Cihaz Kampanyası Puan Sorgulama

Turkcell Telefon Cihaz Kampanyası Puan Sorgulama
 • Turkcell
 • 1 YORUM
 • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 4 Kişi Oy Verdi, 5 Üzerinden Ortalama Puan: 2,75. Bu Yazıya Oy Vermek İster Misiniz?
  Loading...

Turkcell faturaya ek cihaz kampanyası için puan sorgulama. Kredi Limit Puan‘ı sorgulaması işlemi yaparak hangi telefonu alabileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Hemen hemen her insan faturası üzerine cihaz almak taksitlendirme yarattığı için cazip geliyor ve faturası üzerinden almayı düşünmektedir. Bu durumun birincil sebebi ise bir önceki satırda yazdığımda gibi teknoloji mağazalarında cihazların taksitlendirme sistemine kapatılmış olmasıdır. Böyle bir durumda devreye operatör şirketleri girerek size taksitlendirme işlemi sağlayarak yardımcı olmaktadır. Müşterilerin taksitli cihazlar alımında yardımcı olmak için cihaz kampanyaları belirli dönemlerde düzenlenmektedir. Bunun yanında da bir anlamda cihaz kampanyası ile müşterisini elinde tutuyor da diyebiliriz. Operatörlerin yaptığı 24 ay gibi veya 36 ay gibi cihaz kampanyaları ile binlerce kişi akıllı cihaz sahibi olduğu bilinmektedir. Artık birçok operatör 24 aydan çok 36 ay taksitlendirme yapmaktadır. Turkcell Telefon Puan Sorgulama işlemleri bayilerden ve müşteri hizmetlerinden yaptığı gibi Turkcell Hesabım uygulamasından da yapılmaktadır. Turkcell ile yeni cihaz almak isteyenlerin puanlarını yükseltmeleri gibi birçok soru da insanların kafasını fazlasıyla karıştırdığını belirtmek isteriz.

Turkcell Cihaz Kampanyası Puan Sorgulama Nasıl Yapılır?

Puan sorgulama işlemi genel olarak 3 şekilde yapılmaktadır.

 1. Size en yakın bulunan bir Turkcell bayisine giderek iletişim merkezlerinden puan sorgulamanızı gerçekleştirebileceksiniz.
 2. Müşteri hizmetlerinden arayıp cihaz kampanyasından faydalanıp faydalanmayacağınıza dair bilgileri öğrenebilir bu sayede taksitle yeni cihaz sahibi olabileceksiniz.
 3. Son olarak Turkcell Puan Sorgulama Nasıl Yapılır sorusunun en kolay ve en hızlı cevabı aldığımız durum Turkcell hesabım uygulamasıdır. Aşağıda bulunan resimlerde de gördüğünüz gibi puanlarınızı rahatlıkla ve kolay bir şekilde görüntüleyebileceksiniz.

Turkcell Hesabım Üzerinden Puan Sorgulama

Öncelikle Turkcell Hesabım uygulamasına giriş yapın. Uygulama telefonunuza yüklü değilse App Store veya Google Play üzerinden telefonunuza yükleyin. Uygulamayı açtığınızda karşınızda çıkan ekranda Cihazlar – Aksesuarlar kısmına giriş yapın.

Turkcell Telefon Puan Sorgulama 1

Cihazlar bölümüne giriş yaptığınızda burada satın almak istediğinizin telefonu bulup üstüne tıklayarak gelişmiş seçenekleri açın.

Turkcell Telefon Puan Sorgulama 2

Satın alacağınız telefonun sayfasına girdiğiniz zaman alt kısımda Kredi Sorgula butonunu göreceksiniz. Bu butona tıkladığınız zaman Turkcell size kredi notunuzun yer aldığı bir kısa mesaj gönderecektir.

Turkcell Telefon Puan Sorgulama 3

Turkcell Cihaz Kampanyası Puan Nasıl Kazanılır?

Genel olarak yeni cihaz kampanyaları için puan kazanılması 4 önemli özellikli durumdan oluşmaktadır.

 1. Her şeyden önce eğer cihaz kampanyasına dahil olmak istiyor iseniz, kesinlikle bir faturalı Turkcell hattı kullanmanız gerekmektedir.
 2. Faturalı hat kullanmanızla birlikte fatura kesim tarihinden itibaren faturalarınızı çok düzenli bir şekilde ödemeniz gerekmektedir.
 3. Geciktirdiğiniz her fatura için veya kısıtlama yaptırdığınız her hat için puan birikimine de engel olacaksınız.
 4. En avantajlı yöntem olarak bilinen durum ise faturalı hattınıza otomatik ödeme talimatı verip bir fatura bağlayarak talimat vermenizdir. Bu durumda 5 ile 6 ay arasında akıllı bir cihaz alma hakkına sahip olabileceksiniz.

Turkcell Cihaz Kampanyaları ile gerekli koşulları taşıdıktan sonra Turkcell müşterilerine özel olarak faturaları üzerine akıllı cihaz alarak cihaz sahibi olabilmektedir. Kampanya süresini sizin belirleyeceğiniz gibi cihaz taksitlendirmesi de taksitlendirdiğiniz aya göre de değişiklik göstermektedir. Örneğin 12, 24, 36 ay gibi alternatif taksitlendirme alternatiflerine sahip olabileceksiniz.

Turkcell Yeni Cihaz Taksit Borç Sorgulama

Bazı zamanlarda aklınıza gelecek ve Turkcell den aldığım cihazın taksiti ne kadar kaldı veya Turkcell Cihaz borcum ne kadar kaldı gibi sorularda cihazları satın alanların aklını kurcalamaktadır. Bunu öğrenmek isterseniz teknoloji internet sayfasının hiçbir yetkisi bulunmadığını belirtmek isteriz. Turkcell Yeni Cihaz Taksit Borç Sorgulama işlemi sadece size en yakın Turkcell bayisinden veya Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak sorgulamanızı gerçekleştirebileceksiniz. Ayrıca cihaz kampanyası haricinde yine faturanız üzerine Turkcell mağazalarında bulunan tablet kampanyalarından da rahatlıkla faydalanabileceksiniz. Akıllı cihazlar kampanyalarında bulunan markalar ise şu şekildedir; 1. İphone 2. Samsung 3. HTC 4. Lenovo 5. Asus 6. Sony 7. LG gibi markalı cihazları Turkcell mağazalarından satın alabileceksiniz.

 

Turkcell Yeni İphone Cihaz Kampanyası

Turkcell iPhone Telefon Kampanyaları

Turkcell Yeni İphone Cihaz Kampanyası ile İphone 7 ve İphone 7 Plus modellerinden birini peşin parayla satın alan müşteriler yeni kampanya ile Apple Watch Series 2 modellerine %50 indirimli olarak sahip olmaktadırlar.

Eski Telefonunu Getir Yeni 4.5G’li Telefonunu 350.00 TL’ye Varan İndirimlerle Götür.

Turkcell Eski Telefonunu Getir Kampanyası

4.5G uyumlu olmayan eski telefonlarınızı Turkcell iletişim merkezlerine getirerek, yepyeni son teknoloji ile donatılmış son model akıllı telefonları %45’e varan indirimlerle satın alarak sahip olun.

 

Turkcell Yeni İphone 7 Plus 32 GB Cihaz Kampanyası

 

Turkcell iPhone 7 Plus Cihaz Kampanyası

Turkcell İphone 7 128 GB Cihaz Kampanyası

Turkcell iPhone 7 Cihaz Kampanyası

Sizlerle paylaştığımız cihaz kampanyaları, cihaz taksitleri kontratınıza ve Turkcell müşterisi olduğunuz süreye göre de değişiklik gösterebilmektedir. Fiyatlar ilerleyen zamanlarda artış veya düşüş göstereceği için değişiklik görülebilmektedir. Zaten bu durumu cihaz kampanyası dahilinde satın aldığınız cihaz da fark edeceksiniz.

Turkcell Cihaz Kampanyası Nasıl İptal Edilmektedir?

Sahip olduğunuz ve kullanmakta olduğunuz cihaz kampanyalarını sadece hattın kendi sahibi iptalini sağlayabilmektedir. İptal işlemleri için sizi en yakın bulunan Turkcell iletişim merkezlerine giderek veya müşteri hizmetlerini arayıp kampanyayı sonlandırabileceksiniz. Turkcell Cihaz Kampanyası Nasıl İptal Edilir işlemini gerçekleştirdikten sonra ne kadar ücret ödeyeceğinize dair bilgileri de müşteri temsilcisi size söyleyecektir. Kampanyayı bozduğunuz tarihten itibaren ilk faturalandırma döneminde karşınıza çıkacak olan cayma bedeli ve cihazın kalan ücreti gibi bedeller dışında ek olarak kullandığınız tarifenin ücreti ve eğer o ay içerisinde yaptığınız aşım var ise bağlı bulunduğunuz ek ücretleri de ödemeniz gerekecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. osman yıldız dedi ki:

  herkese merhaba. türkcell faturalarımı ödüyorum çok memnunum sizlere tevsiye diyorum.

BİR YORUM YAZ