Mobil Uzman

Turkcell Yeni Bedava İnternet Paketi Kampanyaları

Turkcell Yeni Bedava İnternet Paketi Kampanyaları
  • Turkcell
  • 4 YORUM
  • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 Kişi Oy Verdi, 5 Üzerinden Ortalama Puan: 2,00. Bu Yazıya Oy Vermek İster Misiniz?
    Loading...

Turkcell yeni bedava internet paketi kampanyalarından faydalanmak istermisiniz? Turkcell’in kullanıcıları için sunulan bedava internet paketleri.

Hızla yaygınlaşan internet kullanımı, artan veri yolu genişlikleri, yeni çıkan teknolojiler internet kullanımını hızla arttırmakta. Bununla beraber cep telefonlarımızda kullandığımız internet paketleri de hızla tükenmekte. Bu yazıda Turkcell bedava internet paketi kampanyalarına göz atıp teknolojiyi son hız kullanmaya devam etmenizi sağlayacağız.

Turkcell’in resmi mesajlaşma uygulaması olan BİP sayesinde ücretsiz olarak görüntülü arama ya da konuşma yapabilirsiniz. Turkcell’in paketlerinden birisini kullanıyorsanız BİP kullanıcılarına tanımlanan ekstra 1 GB internet paketi ile rahatça görüşme yapabilirsiniz. Yazışma, fotoğraf paylaşımı gibi gönderiler için harcanan kullanım hiçbir paketten düşülmez, tamamen ücretsizdir. Bu kampanya 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.

BiP Arkadaşını Getirene 1GB Hediye Kampanyası ile arkadaşlarınızdan BİP kullanmayanları davet ettiğinizde eğer 5 arkadaşınızı uygulamayı kullanmaya çağırır ve uygulamayı yükletirseniz 1 ay süreyle kullanabileceğiniz 1 GB internet paketi hattınıza yüklenir. Rahat rahat kullanabilirsiniz. Bu kampanya da 31 Aralık 2017 tarihine kadar geçerlidir.

Turkcell bedava internet paketlerinden bir diğeri de BİP sayesinde geliyor. BİP i telefonunuza yüklediğinizde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz 1 GB internet anında hattınıza tanımlanıyor. Faturalı, faturasız tüm aboneler kampanyadan faydalanabilir. 31 Aralığa kadar devam edecek olan kampanyadan sadece bir kere faydalanabilirsiniz. Uygulamayı kaldırıp tekrar kurmak size ekstra 1 GB kazandırmaz.

Garanti Bankası üzerinden 35 lira ve üzeri paket aldığınız zaman hattınıza 1 GB ücretsiz internet tanımlanır. Kampanyadan sadece Bireysel Hazırkart aboneleri faydalanabilir. 25 Ağustos ise son gün.

Sim kartınızı 4.5G ye çevirirseniz Turkcell bedava internet paketi kampanyalarından faydalanarak o ay paketinize tanımlanan internet miktarını iki kat arttırabilirsiniz. Paketinizde 1 GB tanımlıysa 1 GB ücretsiz internete sahip olursunuz. 7 Ekim bu kampanya için son tarih.

Uçuran tarifelerinden herhangi birisini turkcell.com.tr den veya Hesabım uygulamasından kredi kartınızla satın alırsanız paketinize 1 GB ücretsiz internet eklenir. 31 Aralığa kadar bu kampanyadan yararlanabilirsiniz.

GNC uygulamasını indiren 25 yaş altı kullanıcılar faturalı veya faturasız hangi hattı kullanırlarsa kullansınlar fark etmeksizin 1 hafta boyunca kullanabilecekleri 1 GB hediye internetin keyfini çıkarabilirler. Tek seferlik bu kampanyanın son kullanım tarihi ise 30 Eylül.

4,5G sim kartı isteyen Turkcell müşterileri sim kartlarıyla beraber gelen şifreyi ENHIZLI yazıp boşluk bırakıp şifreyi yazarak 2222 ye göndererek tam 10 GB hediye internet paketi kazanabilirler. Bu kampanya 31 Aralık 2018 e kadar geçerlidir.

Faturalı hattınıza otomatik ödeme talimatı vererek de Turkcell bedava internet paketlerinden yararlanabilirsiniz. Tek yapmanız faturanızı otomatik ödemeye almak ve ilk faturanızı yatırmak. Hemen akabinde 2GB bedava internet paketi hattınıza tanımlanacaktır. 31 Aralık 2017 tarihine kadar bu kampanyadan faydalanabilirsiniz. Herhangi ekstra bir şey yapmanıza gerek yok. Ücretsiz internet hattınıza otomatik olarak yüklenir.

Salla Kazan kampanyası halen devam etmekte, Turkcell’in hesabım uygulamasından giriş yaptığınızda telefonunuzu salladığınızda 10 GB’a kadar ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Geçtiğimiz aylarda kaldırılan kampanya yoğun istek üzerine tekrar hizmete girdi. Faydalanabilmek için ise 4,5G uyumlu bir hattınız ve cihazınızın olması gerekmekte. 1 Eylüle kadar bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

GNC FULL 10 GB kampanyası ile 25 yaş ve altı Turkcell kullanıcıları her ay 1 GB hediye internete sahip oluyorlar. Ayda 45 lira olan bu paketle 10 GB internetin yanına bedava 1 GB internete sahip olabilirsiniz. 30 Eylül 2017 tarihinde kadar geçerlidir.

Toplantıdayken işleri sizin yerinize kolaylaştıran uygulama TOPLANTIDAYIM servisine üye olursanız haftalık 1 GB bedava internete sahip olursunuz. Haftalık 3 lira olan bu hizmette herhangi bir son kullanım tarihi yer almamakta. Yani servise abone olduğunuz sürece bedava internet kampanyasından yaralanmaya devam edebilirsiniz.

Turkcell hizmetlerini kullandıkça size puan getiren Sarı Kutu sayesinde birçok bedava internet paketi ödüllerinden yararlanabilirsiniz. Her ay 1 GB internet paketlerinden aylık 2 GB internet paketlerine birçok seçenekten istediğinizi puanınız doğrultusunda seçebilir, doya doya cepte internet keyfini yaşayabilirsiniz. Bu hizmetin de herhangi bir son kullanım tarihi bulunmamaktadır. Puan kazandıkça istediğiniz gibi hediye internet paketlerinden seçip kullanabilirsiniz.

Fanı olduğunuz takımın gollerini cebinize isteyerek de Turkcell bedava internet paketlerinden faydalanabilirsiniz. Goller Cepte uygulamasını indirerek 500 mb internet paketi kazanabilirsiniz. Arkadaşlarınızı davet ederek de ekstra bir 500 mb Hem de takımınızın gollerini cebinizde istediğiniz yerde izleyebilirsiniz. 1 Aralık’a kadar kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Trabzonspor destekçileri için hazırlanan Fırtına paketleri sayesinde ücretsiz internet kazanabilirsiniz. 4 ve 8 GB’lık paketleri kullanan Turkcell müşterileri bedava 1 GB internet kazanırlar. 16 Gb’lık paket seçimlerinde ise 5 GB internet hediye. Bu kampanya için ise son tarih 26 Aralık.

Okuduğunuz gibi Turkcell birçok ücretsiz kampanya ile internetinizin kesilmemesi için elinden geleni yapmış. Belirtmeliyiz ki bu kampanyaların birçoğu ticari kullanım için yasaklanmıştır. Aksini belirtmediğimiz kampanyaları sadece tek sefer kullanabilirsiniz. Bu yüzden dikkatli kullanmanızda fayda var. Bol internetli günler dileriz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
  1. Burcu Bilirkişi dedi ki:

    acaba ben bedava internet kampanyaları için neler yapmalıyım? bilgi verir misiniz hattım turkcell yeni abone oldum.

BİR YORUM YAZ