Mobil Uzman

Turkcell Yaani 2GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Yaani 2GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell’in yerli arama motoru Yaani mobil uygulamasını indirenlere 1GB internet, kullananlara ise 1 hafta geçerli 1GB toplamda 2GB hediye internet.

Turkcell Yani Nedir?

Yaani kullanıcıları için internette arama yapıp gezinmek için kullanılan bir yerli arama motorudur. YAANİ sonuçlarında ilk olarak yerli sonuçlar gösterilir. YAANİ  insanların ihtiyaçlarına göre tasarlanan bir internet tarayıcısıdır. Kişilerin internette aradığı şeylere rahatlıkla ulaşabilmeleri için kullanılan güvenli bir arama moturudur. Turkcell kullanıcıları,  YAANİ uygulamasını mağazalarından indirip ve aktif kullandığı zaman hediye internet kazanırlar.

Turkcell Yaani Hediye İnternet

Yaani 2gb hediye interner

Turkcell müşterileri, Yaani İnternet Tarayıcısını telefonunda yükleyip, ayın en az 10 günü kullanırsa, en az 20 arama yaptıkları zaman, bir hafta geçerli olmak üzere her yerde rahatlıkla kullanabilecekleri 1 GB internet paketi hediyesi kazanıyorlar.

Turkcell Yaani bedava internet paketi kazanmak için yukarıdaki işlemleri yapmanız gerekiyor. Yaani uygulaması sadece cep telefonlarında kulanıldığı için ilk olarak uygulamayı cep telefonunuza indirmelisiniz. Uygulamayı cep telefonunuza yükleyip hem internet paketi harcamadan istediğiniz aramayı yapabilir hemde Turkcell bedava internet paketi kazanabilirsiniz.

Turkcell Yaani Nereden İndirilir?

Turkcell Yaani indirmek için telefonunuzun işletim sisteminin mağazasına gitmeniz gerekiyor. Eğer android işletim sistemine ait cep telefonunuz varsa Google Play üzerinden indirebilirsiniz. iOs işletim sistemine sahip cep telefonunuz var ise App Store mağazasından indirebilirsiniz. İndirme linkleri aşağıda yer alıyor.

Google Play’den indirmek için tıklayın

App Store’den indirmek için tıklayın

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ