Mobil Uzman

Turkcell Sarı Kutu Paycell Kampanyası (15 Gb Bedava İnternet)

Turkcell Sarı Kutu Paycell Kampanyası (15 Gb Bedava İnternet)

Şimdi Turkcell sarı kutu paycell kampanyası ile birlikte 15 GB bedava internet fırsatını elde edebilirsiniz. Bunun için gerekli olan birtakım kriterler bulunmaktadır. Bu kriterler yerine getirildiği takdirde miktar hesabınıza geçer. Özellikle bu konuda Turkcell müşterileri bir paycell kart aldıkları zaman, sahip olduğu sarı kutu puanı ile aynı seviyede MB elde ederler. Bu konuda en üst seviye 15000 MB olarak belirlenmiş durumdadır. Sarı kutu sahibi olan bir Turkcell müşterisi paycell kart aldığı andan itibaren MB’lar yüklenir. Elde edilen internet paketi en fazla 2 iş günü içerisinde hesaba geçmektedir. Paycell mobil üzerinden görüntüleme imkanı da sunuyor. Haftalık olarak 500 MB ya da 1 GB şeklinde kartın tanımlı olduğu hatta aktarım sağlanmaktadır. Yükleme işleminin gerçekleştirilip gerçekleştirilmediği ise mobil uygulama üzerinden kontrol edilebilir, ayrıca sürekli olarak yeni bir uygulamayı da takip etme şansı elde edilir.

Turkcell sarı kutu ile 15’i GB’ta kadar internet paketi

Sarı kutu paketine sahip olan Turkcell müşterileri, paycell kart almak suretiyle elde edecekleri puan kadar MB fırsatını değerlendirebilmektedir. Sanal kart sahibi haricinde sarı kutu sahibi olan ve paycell kart elde eden tüm bireysel müşteriler, bu paketten yararlanma şansını yakalayabilmektedir. Bu kampanyaya katılmak ve en fazla 15 GB’ta kadar böyle güzel bir paketi elde etmek için, tek yapmanız gereken bir paycell kart satın almak ve mobil uygulama aracılığıyla aktivasyon işlemini gerçekleştirmektir. Bu olanaktan faydalanmak için internet üzerinden işlem gerçekleştirilebilir ya da Turkcell mağazaları da kullanılabilir. Fakat burada unutulmaması gereken aylık olarak kullanacak paketler bir sonraki aya devretmez. Özellikle burada mobil uygulama kullanarak paket miktarı ile birlikte, geçerlilik süresi de detaylı bir şekilde öğrenebilir.

Turkcell Sarı Kutu Paycell Kampanyası (15 Gb Bedava İnternet)

Her Turkcell müşterisi bu paketten faydalanabilir

Kampanyadan yararlanmak için sarı kutu sahibi olan tüm bireysel Turkcell müşterileri faydalanabilmektedir. 15000 MG gibi bir miktar kadar özel bir olanak tanınan bu paket sayesinde, dilediğiniz kadar internete girebilir ve sanal dünyanın keyfini en iyi şekilde çıkarabilirsiniz. Ancak MB’lar farklı bir hatta transfer edilemez ile satışı gerçekleştirilemez. Kart aktif hale geldiği andan itibaren MB’larınızı bir ay boyunca dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Uygulama marketlerinden paycell mobil uygulamasını indirebilir ve buradan detaylı bir takip gerçekleştirirken farklı bilgileri de alabilirsiniz.

Bu kampanyadan faydalanabilecek herhangi bir abone sınırı da bulunmamaktadır. Kampanyanın geçerli olduğu süre boyunca sarı kutu uygulamasında puan sahibi olan herkes bu kampanyadan faydalanabilir. Turkcell‘in bu dev avantajını belirlenmiş şart ve koşulları yerine getirmeniz takdirde keyifle değerlendirebilirsiniz. Bilindiği üzere Turkcell bu konuda sürekli olarak değişik kampanyaları hayata geçirmekte ve müşterilerine değişik avantajlar sağlamaktadır. Bu kampanyalar hakkında sürekli olarak en güncel bilgilere ulaşmak için ise mobil uygulamasını düzenli şekilde kullanmanız ve giriş yapmanız yeterlidir.

Sınır 15 GB olarak belirlenmiştir

Bireysel olarak bu kampanyaya herkes katılabilir ve elde edilecek sınır en fazla 15 GB’tır. Siz de bu güzel kampanyadan yararlanmak ve 15 GB kadar internet paketinden faydalanmak isterseniz, paycell sarı kutu sahibi olmanız yeterlidir. Kampanya giriş gerçekleştirildikten sonra üyelik iptalinin olmadığı da eklenmelidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ