Mobil Uzman

Turkcell Şanslı Çark Kampanyası ve Hediyeleri

Turkcell Şanslı Çark Kampanyası ve Hediyeleri

Turkcell’in gün içerisinde duyurusunu yaparak ilan ettiği ve milyonlarda Turkcell abonesini yakından ilgilendiren ve beklenti içine sokan Turkcell Şanslı Çark Kampanyası, artık bütün detayları ile belli olmaya başladı. Oldukça cazip bir kampanya ile yeniden abonelerinin karşısına çıkan Turkcell, her zaman olduğu gibi bu kez de kaliteli bir kampanyaya imza atarak abonelerinin takdirini tekrar kazanmayı başarmış oldu. Turkcell’in ardı ardına yapmış olduğu bol sürprizli abone kampanyaları, Turkcell kullanıcılarının bedava yararlanabildikleri bir oluşum haline geldi. Böylece aboneler, tamamen ücretsiz bir şekilde yakınları ile konuşma fırsatının yanı sıra bedava olarak cepten internet de kullanma imkanına sahip olabiliyorlar.

Türkiye’nin dev GSM operatörü olan Turkcell, fırsatlarla dolu şanslı çark kampanyasında da abonelerin yüzlerini güldürmeyi başarıyor. Diğer sunduğu kampanyaların aksine şanslı çark kampanyası ile teknolojik hediyeler kazanma fırsatı sunan dev operatör firması Turkcell, diğer GSM operatörü abonelerin de Turkcell aboneliğini tercih etmelerini sağlamış oldu. Yapmış olduğu bu tür kampanyalarla teknolojiye verdiği önemi de açıkça belli eden Turkcell, mobil hat kullanıcılarına verdiği önemi teknolojiye verilen önemle harmanlayarak çift taraflı bir başarı yakalamayı başarıyor. Turkcell’in yapmış olduğu bu cazip tekliften yararlanmak ve kampanyaya hemen katılım sağlamak için zaman kaybetmemek gerekiyor.

Turkcell Şanslı Çark Kampanyası ve Hediyeleri

Nasıl Katılım Sağlanır?

Turkcell tarafından hazırlanmış olan Şanslı Çark Kampanyası, 14- 15 Eylül 2018 tarihleri arasında geçerli olan bir fırsat olarak sunuluyor. Bu kampanya dahilinde hediye internet, kamera, Paysell TL, hoparlör ya da Bilgisayar gibi teknolojik aletlerin kazanılması mümkün. Bu hediyeleri kazanmak için kampanyaya katılma şartı bulunuyor. Turkcell Şanslı Çark Kampanyası‘na katılım sağlamak için Turkcell iletişim merkezlerine bizzat gidilmesi gerekiyor. Merkeze gidildikten sonra çarkın çevrileceği ekrana gelerek cep telefon numarasının yazılması, katılımın birinci aşamasını oluşturuyor. Cep telefon numarası başarı bir şekilde sisteme dahil edildikten sonra, şans çarkı hemen çevrilebiliyor. Bu fırsattan yararlanmak için ekstra bir katılım şartı bulunmuyor. Hazır kartlı ya da faturalı abonelerin Turkcell iletişim merkezlerine gitmeleri yeterli oluyor.

Verilen Hediyeler ve Bedava İnternet

Turkcell’in şanslı çark kampanyasına cep telefonu numarasını girerek çark çevirme hakkı elde edenler, bu haklarından feragat edebilirler. Kampanyaya dahil olup, ancak kararından vazgeçenler Turkcell müşteri hizmetlerini arayarak iptal işlemlerini gerçekleştirebilirler. Kampanya kapsamında çark çevrimi yapılırken alınabilen hediyelerin sayısı 14’tür. Bazı hediyeler; Paycell TL, Dizüstü Notebook Bilgisayar, Fzy, Hediye Çeki, Kamera şeklinde sıralanabilir. Bunlardan başka hediyelerde mevcuttur. En çok merak edilen konulardan biri de, Turkcell’in bu kampanyasında hediye internet verip vermediği konusudur. Turcell, hazırlamış olduğu bu son kampanyasında teknolojik ürünlere yöneldiği için abonelerine hediye internet vermiyor. Ancak 2019 yılının ilk günlerine özel, Turkcell’in hediye internet kampanyası hazırlığı içerisinde olduğunu belirtmekte yarar var. 2019 yılında yapılacak ilk kampanyanın katılım şartlarının da buna benzer olacağı tahmin ediliyor.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Mustafa Nasir dedi ki:

    Bna telefon çıktı hediye çarkinda napmam gerekiyo

BİR YORUM YAZ