Mobil Uzman

Turkcell Sala Kazan Salla Kazan İndir

Turkcell Sala Kazan Salla Kazan İndir

Günümüzde mobil operatörlerin tamamı konuşma ve SMS hizmetinin yanı sıra mobil internet hizmeti de vermektedir. Vodafone, Türk Telekom ve Turkcell’in kullanıcılara sunduğu mobil internet hizmetlerinden kimisinin hızı kimisinin çekim gücü kimisinin de ekonomik oluşu ilgi uyandırıyor. Son zamanlarda özellikle mobil internet hizmeti alanında düzenledikleri kampanya ve paketler ile birbirileri ile yarış halindeler. Hem halihazırdaki eski kullanıcılara hem de yeni kullanıcılara özel kampanyalar oluşturarak müşteri memnuniyetini maksimuma çıkarmak istemekteler.

Turkcell’in oluşturduğu Salla Kazan kampanyası ise mobil cihazına Apple Store ya da Google Play Store’dan indirilen Turkcell Hesabım uygulamasını yükleyenler için özel bir kampanya.

Öncelikle Turkcell Hesabım uygulaması ne işe yarıyor? Bunun cevabı; kalan bakiyeyi, fatura detaylarını, TL yükleme, hat ayarlamalarını yapma, paket satın alma ya da aktifleştirme gibi işlemlerin çok pratik bir şekilde gerçekleştirilebileceği bir uygulama. Bununla birlikte Turkcell’in kampanya ve kampanya detaylarının da bilgisinin aktarılacağı uygulamayı Salla Kazan kampanyasına katılmak için mobil cihaza yüklemek gerekmektedir.

Turkcell Sala Kazan Salla Kazan İndir

Turkcell Salla Kazan Cebe İndir

Turkcell Hesabım uygulamasını Apple Store ya da Google Store’dan ücretsiz olarak indirilebilmektedir.  Daha sonra kampanyaya dahil olunabilmektedir. Kampanyaya dahil olabilmek için sim kartının 4.5G olması ve kullanıcının Turkcell Bireysel ve Kurumsal müşterileri ve Faturalı, HazırKart ile Aktif Ses hattına sahip kullanıcılar katılabilmektedir.

Sala Kazan İndir Ücretsiz

Herr hafta 1 kez yararlanılabilen Turkcell Salla Kazan kampanyasında katılmak ve kampanyaya katılma şartı olan Turkcell Hesabım uygulamasını indirmek ücretsizdir.

Sala Kazan Yap

Turkcell Hesabım uygulaması indirdikten sonra uygulamadan Salla Kazan kampanyasına katılım sağlanmaktadır. Bununla birlikte 4.5G Salla Kazan Kampanyası ya da Salla Kazan Yılbaşı Çekilişi gibi ekstra kampanyalara da katılabilmek mümkündür.

Turkcell Salla Kazan Nasıl Yapılır 2018

Her kullanıcı kampanyaya haftada en fazla 1 kez katılabilmektedir. 19 Mayıs 2017 tarihinde başlayan 4.5G Salla Kazan kampanyası 6 Temmuz 2018 tarihine kadar geçerlidir. Bu kampanyaya dahil olan katılımcılar aynı zamanda Salla Kazan TV+ üyeliği, Salla Kazan Cinemaximum Bileti, Salla Kazan 500 Sarı Kutu, Salla Kazan bavul.com İndirim çeki gibi kampanyalardan da yararlanabilmektedir.

Turkcell Salla Kazan Bittimi

Turkcell’in tasarladığı ve birçok kullanıcıyı memnun eden Salla Kazan Kampanyasının süresi 5 Mayıs 2018’de sonra erecektir.

 Turkcel Salla Kazan Yapamıyorum

Turkcell Salla Kazan kampanyasına dahil olamayanlar doğru uygulamayı mobil cihazlarına doğru uygulamayı indirdiklerinden emin olmalıdır. Aynı zamanda yukarıda belirtilen tarife ve paket kullanıcılarının Salla Kazan kampanyasına dahil olabildiği unutulmamalıdır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. süleyman dedi ki:

    Bana bip gelmesi

  2. HÜSEYİN dedi ki:

    SALLA KAZAN KAMPANYASINA KATILAMADIM.NE YAPABİİRİM.KATILMAM MÜMKÜN DEĞİL Mİ?

  3. Cengiz Yigiter dedi ki:

    Salla kazanana katilamadim

BİR YORUM YAZ