Mobil Uzman

Turkcell Ramazan ve Sahur Bedava İnternet Kampanyası 2018

Turkcell Ramazan ve Sahur Bedava İnternet Kampanyası 2018

Ramazan ayının sevdiklerinizle güzel geçmesi için ramazan boyunca ve sahurda Turkcell tarafından avantajlı bir internet kampanyasına dahil olmak istemez misiniz? Tüm seçkin paketler dahilinde BİP uygulaması yine ramazan ayında pek çok bedava internet kampanyası yapıyor ve bu paketlerle birlikte GB dolusu hediye sizlere veriyor. Bu hediyeyi kullanmanız için Turkcell 4.5g hızında bir telefona sahip olmanızı bekliyor. Bunların dışında pek çok bedava kampanya olduğu gibi, size yetmez ise farklı seçenekler de mevcuttur. Tüm kampanyaları hem BİP uygulamasından hem de Turkcell’in kendi internet sitesinden girerek öğrenebilir ve bedava internetin tadını çıkartabilirsiniz.

Turkcell Ramazan ve Sahur Bedava İnternet Kampanyası 2018

Kampanya Katılım Koşulları Nelerdir?

İnternet kullanımının son yıllarda ciddi bir şekilde artması sebebiyle artık insanlar farklı paketler ve daha üst paketlere geçiş yapmakta, bu sayede daha fazla telefonuyla haşır neşir olmaktadır. Bu ramazan ayında sevdiklerinizle beraber telefonunuzla da vakit geçirmeniz için sizlere hediye internet paketleri ve bedava internet dağıtan Turkcell kullanıcıların gönlünde taht kurmuş durumda. İftardan sahura internet paketiniz ile vakit geçirmek sizin için de iyi olacaktır. Hızlı bir tüketim yüzünden farklı üst paketlere ya da ekstra ücretle internet satın alınacak veya bedava internet seçenekleriyle internete girebileceksiniz.

Sahur ve iftar zamanında verilen bu güzel hediyeler sayesinde can sıkıntınızı geçireceksiniz ve özellikle sevdiklerinizle çekindiğiniz güzel iftar fotoğrafları veya sahur fotoğraflarını Turkcell internetinin hızlı 4.5g hizmeti sayesinde sosyal medya hesaplarınıza yükleyebilecek, güzel müzikler açabilecek veya dilerseniz de 4.5g internet hizmetinizi bilgisayarınıza bağlayarak hızlı bir internet erişimine sahip olacaksınız.

Turkcell Bedava İnternet İçin Ne Yapmalıyım?

Ramazan aylarında bol kullanılan internetin bitmesi hepimizi üzer ancak paket aşımlarınızı da kontrol etmeniz gerek. Bu kontrollerde fazla harcamalar yaptıysanız güzel bir bedava internet paketi ile bunu yükseltebilir ve kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bu bedava internet kampanyalarına faturalı veya faturasız kullanıcılar her türlü katılabilmektedir. Bazı haklarınızı 1 gün içinde tüketebiliyor, bazılarını 7 gün içinde tüketebiliyor ve bazılarını da 30 gün içinde tüketebiliyorsunuz. Bu kampanyalar güzel bir şekilde dağıtılmakta ve sizlere eğer izin verdiyseniz sms ile de haber verilebilmektedir. Eğer internetten bakmak da isterseniz Turkcell’in internet sitesini de ziyaret edebilirsiniz. Kampanya katılımları mevcut paketleri etkilemez sadece üzerine eklenir ve üzerine eklendiği şekilde beraber kullanılmaya başlanır.

Kaliteli bir internet deneyimi için en önemli kriterlerden birisi de 4.5g internet hızına sahip olmaktır. 2 sene önce geçilen bu sistem sayesinde çok daha hızlı bir internet deneyimine sahip olmaktasınız. Faturalı veya faturasız fark etmeksizin 4.5g internet hızı telefonunuz destekliyorsa telefonunuzda bulunmakta ve otomatik bir şekilde açılmaktadır. Bu sayede internet kullanımı çok daha artmış ve internet hızları ve kullanımı son yıllara göre ciddi oranda artmış ve artık kullanıcılar daha hızlı bir internetle daha fazla GB veri tükettiğinden internet paketleri hızlıca bitmektedir. Bunun için bazı kullanıcılar bedava internet kampanyalarına geçiş yaparak Turkcell’in güzel paketlerine de geçiş yapmaktadır. Bedava internet kampanyası özellikle son yıllardan ramazan aylarında artık gelenek haline geldi ve Turkcell sürekli olarak bu kampanyayı yapmaktadır.

Turkcell Ramazan ve Sahur Bedava İnternet Kampanyası 2018

2018 Turkcell Ramazan Bedava İnternet Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Kampanyaya katılacak kişi sınırı olmadığı gibi, katılımlar sadece BİP uygulaması üzerinden yapılmaktadır. BiP uygulamasında bulunan “4.5G Ramazan Kampanyası” hizmetini takip ederek kampanyadan yararlanabilirsiniz. Ramazan ayına özel bir kampanya olduğundan ötürü sahur zamanı da paketinizi kullanabilirsiniz. 11 mayıs – 14 haziran 2018 tarihleri arasında kampanyadan yararlanabileceksiniz. Kullanılmayan GB veya MB verileri sürenin sonunda iptal edilecektir. Facebook, Twitter ve Instagram gibi platformlarda geçerlidir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ