Mobil Uzman

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2018

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2018
 • Turkcell
 • 2 YORUM
 • 1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız 1 Kişi Oy Verdi, 5 Üzerinden Ortalama Puan: 3,00. Bu Yazıya Oy Vermek İster Misiniz?
  Loading...

Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2018 yılında vermiş olduğumuz tuşlamalar ile daha kolay olacak. Bir kaç tuşlama işe müşteri temsilcisine kolaylıkla bağlanabileceksiniz.

Turkiye’nin lider mobil hattı konumunda olan Turkcell müşteri hizmetleri kalitesi ile açık ara farkla önde olduğu söylenebilir. Müşteri hizmetleri diğer hatların müşteri hizmetleri ile daha kolay çözüm sunar ve daha kaliteli hizmet veriyor. Turkcell kullanıcıları Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanırken hatta beklememesi için direk olarak bağlanmak istiyorlar.

Turkcell müşteri hizmetlerini aradığınız zaman beklemeden direk temsilciye bağlanmak isteyenler için, kısa yoldan müşteri hizmetlerine bağlanmanın yöntemini paylaşıyoruz. Böylelikle Turkcell müşteri hizmetlerine bağlanmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Bir kaç tuşlama ile Turkcell müşteri hizmetlerine direk bağlanabileceksiniz.

Turkcell Müşteri Hizmetleri Numaraları

 •  0 532 532 00 00
 • 532
 • Platinum Müşteriler İçin ise 0532 757 1532

Turkcell Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

 1. Faturasız hat kullanananlar müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için; 532 numarasını arayıp 1 ve 0 tuşlamasını sırası ile yaparak bağlanabilirler.
 2. Faturasız hat kullanananlar müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için; 532 numarasını arayıp 2 ve 2 tuşlamasını sırası ile yaparak bağlanabilirler.

Ayrıca Turkcell müşteri hizmetlerine sosyal medya hesapları üzerinden de bağlanabilirsiniz. Sosyal medya hesabı üzerinden sorununuzu bildirip çözüme kavuşturmalarını isteyebilirsiniz. Turkcell Facebook üzerinden mesaj göndererek sorununuzu bildirebilirsiniz. Turkcell Twitter üzerinden de mesaj iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca Turkcell Hesabım üzerinden de Turkcell müşteri temsilcisi ile direk olarak iletişime geçip sorununuzu iletebilirsiniz.

İçindekiler

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. ümit dedi ki:

  Faturasız hat kullanananlar müşteri hizmetlerine direk bağlanmak için; 2 madde de aynısı yazıyor. Faturalı hat olacak sanırım.

 2. ilker dedi ki:

  mrb Harika tşkler

BİR YORUM YAZ