Mobil Uzman

Turkcell Lifecell Paketleri ve Fiyatları

Turkcell Lifecell Paketleri ve Fiyatları

Turkcell Lifecell Paketleri Pro, Extra ve Super tarifeleri bulunuyor. Lifecell paket fiyatları 69, 59 ve 49 TL, pakete göre değişiklik gösteriyor.

Turkcell, cep telefonu kullanıcılarını hedef belirleyerek sektör içerisinde Lifecell adında dijital bir marka sundu. Turkcell bu marka sunumu ile çoğunlukla genç kuşağı hedef olarak belirliyor. Turkcell, sunduğu yeni dijital marka ile konuşma ve mesajlaşma paketlerini de kapsayan tüm iletişimlerin internet üzerinden sağlanmasını gerçekleştirdi.

Lifecell markasının tanıtılması için Turkcell Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün düzenlenen basın toplantısında konuştu. İsmail Bütün’ün yaptığı açıklamaya göre; iletişim dünyasında kuralların yeniden belirlenmesi için geliştirildi. Lifecell markası, tam olarak müşteri ihtiyaçlarını karşılamakta ve sunduğu yenilikçi çözümler ile geleceğe katkı sağlamaktadır. Sektör içerisinde bu maddelerin son örneği Lifecell markası ile birlikte sunulmaktadır. Peki Lifecell nedir, Lifecell markası kimlere hitap ediyor tarzında sorulara bu yazımız da yanıt bulabilirsiniz.

Turkcell Lifecell Nedir?

Lifecell markası yalnızca internet yolu ile iletişim hizmetini müşterilerine sunacaktır. Bu markayı tercih eden kullanıcılar hem konuşma hem de mesajlaşma işlerini internet üzerinde yapabilecekler. Kısaca özetlemek gerekirse; hayatı resmen internet olan kullanıcılara yalnızca Lifecell yeterli olaca Bir nevi bu hizmet ile müşterilerimize hem konuşma hem de mesajlaşma dahil olmak üzere tüm iletişim hizmetlerinin tamamını dijital platformlardan sunarak Türkiye’de bir ilke imza atmanın gururuyla müşterilerimiz için kendimizi sürekli geliştirmekteyiz değerlendirmesinde bulundu.

“Bu Proje Dünyaya Resmen Örnek Olacak”

Lifecell markası yalnızca internet yolu ile iletişim hizmetini müşterilerine sunacaktır. Bu markayı tercih eden kullanıcılar hem konuşma hem de mesajlaşma işlerini internet üzerinde yapabilecekler. Kısaca özetlemek gerekirse; hayatı resmen internet olan kullanıcılara yalnızca Lifecell yeterli olacak. Bu hizmet ile müşterilerimize hem konuşma hem de mesajlaşma dahil olmak üzere tüm iletişim hizmetlerinin tamamını dijital platformlardan sunulacak. Türkiye’de bir ilke imza atmanın gururuyla müşterilerimiz için kendimizi sürekli geliştirmekteyiz değerlendirmesinde bulundu.

Bu projenin amaçlarından birisi de hizmet odaklı bir deneyime geçiş isteğidir. Çünkü günümüzde sunulan şebeke operatöründen hizmet odaklı bir sağlayıcıya geçiş kaçınılmaz bir hale gelmiştir. Turkcell Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün konuşmasında mobil internet kullanımının hızlı bir şekilde artış gösterdiğini dile getirmiştir. İsmail Bütün sözlerini şu şekilde sürdürdü: Geliştirdiğimiz uygulamalara gelen talepler bu isteği açıkça ortaya koymaktadır. Dünya genelinde aşırı ilgi gören uygulamaların indirilme oranı da ciddi derecede bunu doğrulamaktadır. Son teknolojimiz olan Lifecell paketleri içinde uygulamalardan olan BİP 15 milyon, Fizy 11 milyon, Lifebox 5 milyon ve TV+ 4,5 milyon kez indirilmiştir.

Yoğum talepleri göz önünde bulundurarak sektör içerisindeki gelişmeler bizi mobil internet çözümlerine daha çok yönlendirdi. Zaten çözüm önerisi olarak sunduğumuz Lifecell’de bunun en güzel örneği olarak karşımıza çıkmaktadır.

“BİP Üzerinden KONUŞMA VE MESAJLAŞMA Gerçekleştirilecek”

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün, Lifecell’i kullanan müşterilerin konuşma ve mesajlaşma gereksinimlerini BİP üzerinden gerçekleştirebilecekler. İsmail Bütün’ün açıklamasına göre; müşteriler mobil internet ile bütün iletişim ihtiyaçlarını karşılayacak. BİP kullanımı sayesinde hem anlık mesajlaşacak hem de konuşabilecekler. Elbette kullanıcıların aklında soru işaretleri var. Bunlardan birisi de karşı taraf BİP kullanmıyorsa ne olacak? sorusudur. Cevap olarak; karşı tarafın BİP kullanmadığı durumlar da bile herhangi bir sorun yaşanmayacaktır.

BİP uygulaması üzerinden hem GSM numaraları hem de sabit numaralar aranabilecek. BİP uygulaması sayesinde telefon görüşmelerinde yüksek kaliteli ses ile haberleşme sağlanacak. Lifecell paketlerinde çok zengin bir uygulama dünyası karşımıza çıkmaktadır. Müşteriler Lifecell paketi sayesinde fizy uygulaması ile sınırsız müzik dinleyebilecek. TV+ teknolojisinden sınırsız olarak yararlanabileceklerdir. Dergi uygulamasından seçecekleri dergi ve gazeteleri de rahatlıkla okuyabilecekler. Lifebox özelliği ile de fotoğraf dahil tüm dosyalarını depolayabilecekler. UpCall uygulaması sayesinde arayan numara kayıtlı değilse bile numaranın kime ait olduğu görülebilecek.

LİFECELL Uygulamasına Özel Telefon

Geliştirilen Lifecell uygulaması tam olarak akıllı telefon kullanıcıları için geçerlidir. Mevcut ve potansiyel müşterilerin akıllı telefona geçirmek istediklerini belirtiliyor. İsmail Bütün; Lifecell özelliğine uygun bir de akıllı telefon üretildiğini belirtti. Bu özelliğe yatkın olarak üretilen GM6 Lifecell telefonların tüm uygulamaları Lifecell modu ile kullanıma hazırlanmaktadır.

Lifecell uygulamasını seçen kullanıcılar geliştirilen bu telefonu tarifeye ek 36 ay taksit seçenekleri ile alma imkanına sahip olacak. Ayrıca lansmana özel ilk 2 taksit ödemesi de tarafımızdan gerçekleştirilecektir diye belirtti.

Lifecell’e Özel 3 Ayrı Tarife

Turkcell Genel Müdür Yardımcısı İsmail Bütün, lifecell internet paketleri içeriğine de değindi. Bu açıklamaya göre; lifecell paketleri ‘Super, Extra ve Pro’ olmak üzere 3 farklı paket seçenekleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Lifecell tarifesindeki uygulamaya göre geçerli sabit 50 GB olacak. Lifecell Super paketini seçen kullanıcılara 55 GB olan internet paketi 49 TL olacak. Ekstra paketi seçen kullanıcılar ise 57 GB’lık paketi 59 TL tutarında bir fiyata satın alabilecek. Lifecell Pro paketini ise 69 TL tutarında bir fiyata sahip olabilecek. Kullanıcılara 2 ay içerisinde Lifecell’i olma koşulu ile 12 boyunca 2 GB interneti hediye edecek.

Tüm paketler de geçerli olacak BİP’ten BİP’e sınırsız mesajlaşma hakkı ve konuşmanın yanında her yöne 1000 DK arama hediyesi de yer almaktadır. Bunların yanında ek olarak her pakette geçerli olmak üzere sosyal mecralara özel 2 GB’lik internette bulunacaktır.

Turkcell Lifecell Paketleri

Lifecell Pro Paketi

Lifecell Pro Paketi

Lifecell pro paketi ile uygulamalarda geçerli 50 GB ve diğer kullanımlar için 10 GB ile internet veriliyor. Ayrıca, Bip’ten Bip’e istediğin kadar konuş, mesajlaş, paylaş ve Bip’ten her yöne aramalar için geçerli 1.000 dk! Fiyatı69TL / AY 89TL / YIL

Lifecell Extra Paketi

Lifecell Extra Paketi

Lifecell extra paketi ile uygulamalarda geçerli 50 GB ve diğer kullanımlar için 7 GB ile internet veriliyor. Ayrıca, Bip ile sınırsız konuş, mesajlaş, paylaş ve Bip’ten aramalarınız için 1.000 dk! Fiyatı:  59TL / AYLIK 79TL YILLIK

Lifecell Super Paketi

Lifecell Super Paketi

Bu pakette bol bol internet var! Turkcell uygulamalarda geçerli 50 GB ve diğer kullanımlar için 5 GB ile internet. Ayrıca, Bip üzerinden Bip’e dilediğin kadar konuş, mesajlaş, paylaş ve Bip’ten her yöne aramalar için geçerli 1.000 dk! Fiyatı49TL /Yıllık Abonelik AY AYLIK ABONELİK 69

Ayrıca ile ara ara bedava internet paketleri de verilebilir. Kampanyaları düzenli olarak takip ederseniz faydalanabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ