Mobil Uzman

Turkcell Katla Kazan BİP Kampanyası (Yeni)

Turkcell Katla Kazan BİP Kampanyası (Yeni)

Turkcell Bip Uygulaması Nedir?

Uzun yıllar boyunca operatörlük yapan Turkcell, birçok alanda kendini geliştirmesi yanı sıra kampanya ve fırsatları da müşterilerine uygun bir şekilde hazırlamaya devam ediyor. Her geçen gün yeni kampanyalar üreten ve müşterilerinin memnuniyetini arttıran Turkcell, Türkiye çapında ve uluslararası alanda kendinden fazlasıyla söz ettiriyor. Kendine has uygulamalar da çıkaran Turkcell, Bip adlı uygulama sayesinde müşterilerinin her ihtiyaçlarını tek uygulamadan karşılamayı amaçlıyor. Her yaştan kesime hitap edebilecek geniş bir yelpazeye sahip olan Bip uygulaması, 1 milyondan fazla indirilme ile hızla büyümeye devam ediyor.

Bip Uygulaması Neleri Kapsar?

Öncelikle uygulamaya giriş yapabilmeniz için Turkcell kullanıcısı olmanız gerekiyor. Turkcell kullanıcıları, Bip uygulaması üzerinden mesajlaşma, görüntülü ve sesli arama gibi güzel özelliklerin yanı sıra, birçok anlaşmalı mağazalarda indirim kuponları ve çekleri kazanabiliyor. Aynı zamanda uygulama üzerinden yapılan mesajlaşmalar sayesinde belirli bir limite ulaştığınızda sizlere 2GB internet paketini ücretsiz olarak hattınıza tanımlanıyor. Telefon üzerinde çok fazla yer kaplamayan bu uygulamada, Turkcell’in yaptığı bütün kampanyaları anında görüp abone olabilme şansınız da var. Geçtiğimiz haftalarda ‘Enflasyon ile Mecadele!’ adlı kampanyası içeriği olarak müşterilerini oldukça memnun etmişti. Hattınıza tanımlı paket içeriğinde bulunan internet kullanımlarınızı yıl sonuna kadar 2 katına katlanıyor. Bu sayede enflasyon ile ufak da olsa mücadele edebilmenizi sağlıyor.

Turkcell Katla Kazan BİP Kampanyası

Bip Uygulaması Ücretli mi?

Kullandığınız telefonun marka ve modeline göre değişim gösteren uygulama indirme merkezleri App Store ve Google Play Store üzerinden ‘Turkcell Bip’ şeklinde arama yapmanız sonucunda karşınıza çıkacaktır. Turkcell’in sağladığı bu uygulama tamamen ücretsiz olup, içerisinde ürün satın almayı mümkün kılar. Örneğin Bip uygulaması üzerinden iPhone 7 Plus satın almak isterseniz yaklaşık olarak 5.000 TL hattınıza yahut kredi kartınıza yansıtılır ve sizlere ürünün teslimatı yapılır. Ödeme yöntemi olarak faturanıza yansıtılmasını isterseniz 12,24 ve 36 ay gibi taksitlendirme ile ödemesini yapabilirsiniz. Aynı zamanda hatlara tanımlanan paketler de Bip uygulaması üzerinden değiştirilebilir ve satın alınabilir. Müşteri hizmetlerine bağlamadan en kısa yoldan paketiniz ve tarifenizi değiştirmek istiyorsanız Bip uygulamasını kullanmanız yeterli olacaktır.

Bip Uygulamasının Kampanyaları Nelerdir?

Öncelikle Bip uygulamasına dışarıdan göz attığınızda birçok alanda kampanyaları size sunduğunu görebilirsiniz. Giyimden yemek yemeğe, alışverişten yolculuklara kadar aklınıza gelebilecek her alanda bir kampanya mevcuttur. Bunların bazıları ücretli iken bazıları ise tamamen ücretsizdir. Örneğin Kamilkoç ile yapılan anlaşmada Bip uygulamasını kullanan Turkcell kullanıcılarına özel gidiş-geliş biletlerinde indirim sağlanıyor. Ülkemizde bulunan hemen hemen her mağazada kullanabileceğiniz indirim kupon ve çekleri sizleri beklemekte. Üstelik eğlence sektöründe de bulunan Bip uygulaması gençlere yönelik akıllara sığmaz kampanyalar yapmaya da devam ediyor. Örneğin Cinemaximum da geçerli ‘Bir alana bir bedava!’ kampanyası içeriğinde sinemaya gittiğinizde Bip uygulaması sayesinde bir sinema bileti ücretsiz olarak sizlere temin ediliyor. Seyahat alanında ise Türkiye çapında ve uluslararası alanda neredeyse bütün oteller ve konaklama tesislerinde sizlere özel fırsatlar Bip uygulaması üzerinde sizleri bekliyor.

Katla Kazan BİP Kampanyası

Bip Uygulamasını Kimler Kullanabilir?

Turkcell Bip uygulaması çıktığı günden beri belirli bir yaş kısıtlamasına sahip olmamakla beraber içeriği, sağladığı özellikler ve kampanyalar temel alınırsa 15 yaş üstü kitleye hitap ediyor. Bip uygulamasını kullanmak için tek şart Turkcell hattına sahip olmak. İçeriğinde bulunan bazı kampanyalar ise yaş sınırlaması getirebilir. Örneğin tatil fırsatları, otel rezervasyonları gibi yetişkinlere yönelik oluşturulan kampanyalarda kendine ait yaş sınırlandırması bulunuyor. Genel itibariyle uygulama üzerinde Turkcell kullanıcısı olmak dışında belirli bir limit veya sınır bulunmamaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ