Mobil Uzman

Turkcell İllere Göre Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell İllere Göre Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell İnternet Kampanyası 2018

Mobil GSM alanında 1994 yılında kurulduğundan beri, çok önemli adım ve kampanya yapmış Türkiye’nin en çok mobil hat kullanıcısına sahip operatör firması Turkcell, milyonlarca mobil müşterisine GSM alanında hizmet sunmaya çalışıyor. Abonelerinin kaliteli ve daha hızlı bir iletişim hizmeti vermek amacı ile yenilik ve altyapı çalışmalarına devam ediyor. Yaptığı bu çalışmalar ile Türkiye’nin en hızlı internetini ve kapsama alanı en geniş iletişim ağını sunuyor. Sunduğu kapsama alanı kalitesi ile kesintisiz geniş alanlarda internet kullanmanızı sağlar. Dev operatör firması aynı zamanda yaptığı zengin kampanyaları ile de abone olanları mutlu etmeyi iyi biliyor. Abonelerine iletişim ihtiyaçlarını, ücretsiz şekilde karşılayabilecekleri kampanyalar hazırlıyor. Dev operatör firması Turkcell, bu tavrı ile de birçok mobil hat kullanıcısı tarafından takdir kazanmayı başarıyor. Son yaptığı İle Göre kampanyası, gene birçok abonesini mutlu etti. Başaran GSM firması, kampanyası dahilinde il de birçok fırsat sunuyor.

Turkcell İllere Göre Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell İllere Göre Kampanyası

Turkcell’in ile göre kampanyası ile mobil hat kullanan kişiler, bedava internet kullanım hakkı, bedava dakika hakkı kazanacaklar. Bu fırsata dair detayları öğrenerek, hemen faydalanabilirsiniz. Tarifenizden herhangi bir eksilme olmadan ve hiçbir ücret ödemeden internet kullanmanın tadını çıkarabilirsiniz. Belirtilen Turkcell iletişim merkezlerinde, gidip numara taşıma işlemi veya yeni hat alarak operatör değişikliği yapan müşteriler, yapılan bu tekliften faydalanabilir. Hemen sizde 1 GB bedava internet hediyenizi alabilirsiniz.

15 Temmuz Hediyesi

Turkcell 15 Temmuz hediyesi 2018 yılında da devam ediyor. Birçok aktif kullanıcı, konusunda baya bir araştırma yaptı. Sürekli yenilenen kampanya, bazen yetişmekte dahi zorlanıyor. Tüm bu fırsatları web sitesinden veya en güncel bilgileri öğrenerek haberdar olabilirsiniz. Faturalı veya faturasız, hat sahibi olmanız bu kampanya da bir fark etmeyecektir. Turkcell ayrım yapmadan tüm abonelerine bu sende aynı şekilde 15 Temmuz bedava internet kampanyasını sunuyor. Sistem otomatik olarak dağıtım yapıyor. Sizin tek tek msj atarak uğraşmanıza gerek kalmıyor. Detayları merak ediyorsanız Turkcell’in kendi sitesini ziyaret ederek bilgilere ulaşabilirsiniz.

Turkcell Bedava İnternet

Alacağınız Hediye, sim kartta yer almaktadır. Şifre ile lansman tarihinden itibaren geçerli olacak hediyeniz için, 10 GB bedava internet hesaba aktarılacaktır. Başvuru olması için sms gönderilmesi gereklidir. Hediye internet yurt içinde geçerlidir, 6 ay boyunca kullanıma aktif olarak açık olur. Hediyeden yararlanmak için, sim kartın 4.5G özelliği olması gereklidir.

ENHIZLI yazıp, boşluk bıraktıktan sonra verilen promosyon kodu ile yazılarak 2222’ye sms göndermeniz gerekir. Bu sayede katılım gerçekleştirebilirsiniz.

Sim kart değişimi, 3G özellikli hattan 4.5G özellikli kart’a geçiş yapan abonelerde yararlanabilir.

Bu değerli paketten yalnızca 1 defa yararlanma hakkınız bulunmaktadır.

Son tarih 31 Aralık 2018 tarihine kadar, daha sonra olan talepler kabul edilmez.

Hattınıza tanımlandığıyla ilgili bildirim mesajı geldikten sonra kullanmaya başlayabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ