Mobil Uzman

Turkcell Hadi Oyna Kampanyası

Turkcell Hadi Oyna Kampanyası

Operatörler camiasında birçok kampanyaya ev sahipliği yapan ve elde ettiği başarılarla son zamanlarda sık sık adını dünya sektörüne kadar ulaştıran Turkcell düzenlediği kampanyalara bir yenisini daha eklemeye devam etmektedir. Sadece Türkiye ile sınırlı kalmayıp uygulamalarını dünyadaki birbirinden farklı ülkede sürdürmektedir. Milyonlarca kullanıcıya sunduğu imkanlar sayesinde, GSM hizmetlerinde tercih edilen Turkcell son zamanlarda adını Hadi Oyna Kampanyasıyla gündeme getirmektedir. Bu kampanya hem bilgilendirici bir içeriğe sahiptir hem de canlı bir şekilde yapılmaktadır. Bu sayede de kullanıcılarına bilgi yarışmaları arasında güzel bir deneyim fırsatını sunmaktadır. Bu kampanyaya katılmak içinde yapılması gereken işlemler oldukça kolaydır. Bu hadi oyna kampanyasının ne olduğu, nasıl kullanılabileceği, nasıl oynanacağı, üyeliğin nasıl yapılacağı, ne kadar ücret istendiği ve dileğe göre ne zaman iptal edileceği konusunda detaylı açıklamalar aşağıdaki alt başlıklar içerisinde açıklanmıştır.

Hadi Oyna Kampanyası Nedir?

Şu an Turkcell tarafından, kullanıcılarına sunulan birçok imkan bulunmaktadır. Bunlara ek olarak son zaman dilimlerinde düzenlediği Hadi Oyna şansı ile müşterilerinin karşısına çıkmaktadır. Çeşitli kampanyalarla müşterilerine kapılarını açan Turkcell, bu sefer farklı bir alandaki kampanyasıyla dikkatleri üzerine çekmiştir. Bu düzenlenen kampanya bilgi yarışması kategorisinde boy göstermektedir. Online yani bir diğer ifadeyle canlı bir şekilde başka insanlarla oynanan bu bilgi yarışması hakkında müşteriler bilgi sahibi olmak istemektedir. Turkcell’in de açıklamalarına göre bu kampanyaya dahil olmak oldukça basittir. Tüm belirlenen vergiler de dahil edilmek üzere haftalık olarak 3,99 Türk lirası değerinde ücretlendirme yapılmaktadır. Vergiler hakkında detaylandırma ise sayfanın Hadi Oyna bölümünde açıklanmıştır. Bu oyuna başlayan ve içerisinde bulunanların kazanacağı para ödülleri mevcuttur. Bilinmesi gereken bir diğer ayrıntı ise bu servis ücretinin dileğe göre aylık olarak otomatik yenilemesinin bulunduğudur. İlerleyen zaman dilimlerinde ise iptal şansı mevcuttur.

Turkcell Hadi Oyna Kampanyası

Hadi Oyna Kampanyasıyla Para Ödülü Kazanma

Turkcell’in ortaya attığı son kampanyasıyla birlikte yüz binlerce kullanıcı, abone bu uygulamaya katılım sağlayarak hediye kazanma şansını elde edebilmektedir. Birkaç haftada adını sık sık mobil sahasında da duyuran bu kampanya ile birlikte birçok kişi konu hakkında incelemelere yönelmiştir. Online bir şekilde düzenlenen bir yarışmadır. Canlı sunucular aracılığıyla tarafınıza sorular yöneltilir ve aboneye cevap hakkı tanınır. Cevabın doğru olması koşuluyla Turkcell tarafından para ödülü elde etme şansı mümkündür. Kazanılan para tamamen kullanıcıya bırakılmaktadır. Bu sayede abone sahibi dilediği gibi parayı kullanabilmekte; talep ettiği her şeyi uygulayabilmektedir. Bilgi yarışmasının herhangi bir sınırlaması da bulunmaz. Kazanılan ölçüde kazançta şekillenir. Bugüne değin belirlenen tespitlere bakılarak birçok kullanıcının, milyarlar değerinde ödüller kazandığı görülmektedir. Bu uygulamaya dahil olmak isteyenler gerekli indirme yöneticisinden temin edebilmektedir.

Nasıl Oynanır?

Merak edilen bir diğer konuda nasıl oynanır şeklindedir. Abone üyeliğine başvurmak isteyen kullanıcılar, abone üyelik işlemlerinin yapıldığı ekrana erişim sağlayarak onaylama kutucuğunu işaretlemeli, bu sayede ilk aşamayı tamamlamalıdır. Ayrıca 9182’ye herhangi bir ücret ödemeden “OYUN” şeklinde kısa mesaj atılarak bilgi yarışmasına başlama fırsatı elde edilebilir. Buna ek olarak Turkcell Mağazaları’ndan da gerekli alışveriş işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Nasıl İptal Edilir? Uygulama isteğe göre iptal edilebilmektedir. Bunun için yapılacak işlemler oldukça basittir. Yine kısa mesaj tekniği kullanılarak sahip olunan abone üyeliğini iptal etmek adına; “IPTAL OYUN” yazılıp 9182 numarasına herhangi bir bedel ödemeden gönderilmelidir. Talep alındığı takdirde, iptal işlemi gerçekleşecektir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ