Mobil Uzman

Turkcell GNÇ İndir Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

Turkcell GNÇ İndir Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

Turkcell GNÇ uygulaması 26 yaşın altında olan kullanıcılara avantajlı kampanyalar sunan bir uygulamadır. Bu uygulamaya dahil olan Turkcell Genç tarifesi üyelerine haftada 2 kere olmak üzere hediye verilmektedir. Ayrıca ek kampanya sunulması hakkı saklıdır. Bu kampanya sadece 26 yaş altı gençler tarafından İOS ve Android akıllı telefonlara GNÇ uygulaması indirilerek yararlanılmaktadır. Uygulamaya telefon numarası ile kayıt olarak haftanın 2 günü seçilir ve bu günlerde hediyeden faydalanılır. Verilen hediyeler yurtiçi kullanımlar için geçerlidir. Devretme, transfer etme gibi seçenekler sunmaz.

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap kampanyası ile kazanılan hediye, sahip olunan ve kullanılan paket tarifesinden önceliklidir ve öncelikli olarak kullanılır. Hediye süresi bitiminde kullanıcılar kendi tarifeleri üzerinden kullanım yapmaya devam ederler. Turkcell ‘in kampanya içeriğinde değişiklik yapma, sınırlama getirme, genişletme, süresini uzatıp kısaltma gibi hakları saklıdır.

Turkcell GNÇ İndir Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası Süresi

18 Mayıs 2018 günü başlayan kampanya 31 Aralık 2018 tarihine kadar devam edecektir. Sürenin uzatılması durumu şu an için saklıdır. GNÇ uygulama sahibi olan tüm Turkcell Bireysel, Hazırkart ve Faturalı hat, aktif, data ve ses abonelik sahipleri yararlanabilmektedir.

Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası Hediyeleri

30 dakika internet hediyesi; hediye bildirim mesajı sonrasında ki 30 dakika için geçerlidir ve 1 GB limitlidir. Bu hediyenin iptali için IPTAL GNCYARIM yazılarak 2200 ‘a mesaj gönderilebilir.

1 saat internet hediyesi; hediye bildirim mesajı sonrasında ki 1 saatlik süre için geçerlidir ve 1 GB ile sınırlıdır. Bu hediyenin iptali için IPTAL GNC1SAAT yazılarak 2200 ‘a mesaj gönderilebilir.

1 Türk lirasına 1 GB internet hediyesi; hediye bildirim mesajı alındıktan sonra hediye isteniyorsa 24 saat içerisinde cevaplanarak faydalanılır. Başvuru yapıldıktan sonra ki 1 gün süresince geçerli 1 GB internet hediyesi kullanılabilir. Bu hediyenin iptali için IPTAL GNC1TL yazılarak 2200 ‘a mesaj gönderilebilir.

Faturasız hat kullanıcıları bu hediyeden yararlanmak isteyerek mesaj attıklarında hesap bakiyeleri kontrol edilerek hediye tanımlaması yapılır. Bakiye yeterli değilse hediye tanımlaması yapılmamaktadır. Bakiye yükleme yapıldığı zaman bu hediye kampanyasından da fayda sağlanabilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ