Mobil Uzman

Turkcell Fiber Adil Kullanım Kotasız İnternet Kampanyası

Turkcell Fiber Adil Kullanım Kotasız İnternet Kampanyası

Adil kullanım kotası sorununa kökten çözüm getiren Turkcell Fiber Adil Kullanım Kotasız internet paketi ile beraber artık belirli miktar internet kullandıktan sonra internet hızınız 3 Mbps’ye düşme gibi bir sorunla karşılaşmayacaksınız. Son drece uygun bir fiyata adil kullanım derdi olmadan ışık hızında sınırsız interneti Turkcell Fiber Adil Kullanım Kotasız internet paket dâhilinde 12 ay kalma sözünüze aylık sadece 89 TL gibi bir fiyata faydalanabilirsiniz Ayrıca model kullanım ücreti dahi ödemeden ışık hızında adil kullanım sorunu olmadan fiber internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Turkcell Fiber Adil Kullanım Kotasız İnternet Kampanyası Fiyatı ve Genel Bilgiler

İlgili kampanya daha önde 100 GB Adil kullanım Kotası (AKN) kullanım sonrasında 25 Mbps hızındaki internet, 3 ,Mbps gibi hıza düşüyordu. Turkcell Süperonline bu kampanya sayesinde hız düşmesi ve adil kullanım kotası uygulamasını tamamıyla kaldırıyor. Turkcell Fiber Adil Kullanım Kotasız İnternet Paketi ile beraber herhangi bir hız düşümü sorunu yaşamadan 25 Mbps Platin Paket hızıyla internetinizi kullanabilirsiniz.

Önceden Adil kullanım kotası dolduğunda Değil 720 piksel, 1080 piksel 480 piksel videoyu bile donmadan izlemek mümkün olmuyordu. Artık İnternet paketinizin Mbps hızı düşmeden paketinizin Mbps hızı dâhilinde internetinizi kullanabilirsiniz. Kampanyaya aylık 7 TL modem kullanım bedeli dahil olup tüm vergilerle beraber 96 TL olup aktivasyon bedeli ise 12 aylık müşteri taahhüdüyle birlikte ücretsiz verilmektedir. Ancak kampanyaya iptal bedeli de dahil olacaktır.

Turkcell Fiber Adil Kullanım Kotasız İnternet Kampanyası

Turkcell Fiber Adil Kullanım Kotasız İnternet Kampanyası Dahilinde İnternet Paketinden Yemeyen Uygulamalar

Turkcell Fiber Adil Kullanım Kotasız İnternet Kampanyası dâhilinde Turkcell’in bazı yan uygulamalarından herhangi bir kullanım kotası, ya da internet kotasından düşmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Fizy uygulaması dâhilinde istediğiniz müziği dinleyebilir, TV+ uygulamasıyla beraber uygulama içerisindeki dizi ve filmleri izleyebilir, BİP uygulaması dahilinde görüntülü konulabilir, Lifebox uygulamasına da verileriniz yedekleyebilir, Dergilik uygulamasında indirdiğiniz dergilerin veri boyutu internetinizden düşmez. Turkcell Fiber Adil Kullanım Kotasız İnternet Paketi dahilinde TV+, BiP, Dergilik ve Lifebox uygulamaları kullanımından internet kotasını etkilemez.

Turkcell Fiber Adil Kullanım Kotasız İnternet Paketi Fiyatı Taahhüt Süresi

Turkcell Fiber Adil Kullanım Kotasız internet paketinin hızı 25 Mbps olup, kotası limitsizsdir. Herhangi bir Adil kullanım kotası indirme ve yükleme noktası mevcut değildir.  Turkcell Fiber Adil Kullanım Kotasız internet paketinin normal tarife fiyatı 229 TL olup kampanyalı fiyatı 89 TL’dir. Turkcell Fiber Adil Kullanım Kotasız internet kampanyası 12 ay taahhütlüdür. Kampanyaya kampanya dâhilinde bir defaya mahsus, kampanya taahhütnamesinden ötürü kampanya tutarının Binde 9,48’i oranınca devlet tarafından kesilen damga vergisi faturaya yansıtılmaktadır. Turkcell Superonline kampanya fiyatları ve içeriği hakkında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Bu yüzden herhangi bir işlem yapmadan önce müşteri temsilcisine ya da Turkcell bayi görevlilerinle ön görüşme yapmalısınız.

Turkcell Fiber Adil Kullanım Kotasız İnternet Kampanyası

Turkcell Fiber Adil Kullanım Kotasız İnternet Kampanyası’na Nasıl Başvurulur

Turkcell Fiber Adil Kullanım Kotasız internet kampanyasına başvuru yapmak içim Turkcell Superonline Müşteri Hizmetleri’ni 0532 532 00 00 nolu telefon numarası üzerinden, Turkcell süperonline web sayfası; www.superonline.net, www.turkcell.com.tr, Turkcell yetkili satış kanalları üzerinden katılım yapılabilir. Turkcell Fiber Adil Kullanım Kotasız internet paketi kampanyasına başvuru süresi 11 Eylül 2018 ile 01 Ocak 2019 tarihleri arasındadır.

Turkcell Fiber Adil Kullanım Kotasız internet paketinden yeni ya da müşterilik ilişkisi devam eden Turkcell Superonline internet paketi kullanan müşteriler devam edebilir. Turkcell Fiber Adil Kullanım Kotasız internet paketi, Turkcell’in Superonline fiber altyapısı bulunan illerdeki konumlarında kullanılabilir. Müşteri, 12 aylık taahhüt sözünü yerine getirmediği takdirde kullandığı süre boyunca normal tarife paketi üzerinden fiyatlandırılır; Müşterinin kullandığı süre boyunca normal paket fiyatı ile kampanyalı paket fiyatı arasındaki fark müşteriden tahsil edilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ