Mobil Uzman

Turkcell, Engel Tanımayan Paketleri 2018

Turkcell, Engel Tanımayan Paketleri 2018

Turkcell, kuruluşundan bu yana sektördeki başarısını her geçen gün geliştirmek ve yükseltmek adına yeni girişimlerde bulunmaktadır. Firma son olarak yaptığı yeni girişimde ise; engelliler için, onların hayattan kopmamaları hatta daha çok hayata bağlanmaları adına sadece onlara özel olarak tanımlanan engel tanımayan paketleri tasarlamışlardır. Bu engel tanımayan paketlerde sunulan hizmetler sadece Turkcell’in Engelli müşterilerine sundukları avantajlı ürünler olmayıp aynı zamanda da onların hayatını kolaylaştırmak amacı ile görme engelli kişilere işitsel çözüm yolları da sunarak, sektördeki başarısını kanıtlamış durumdadır. Engel tanımayan paketlerden, hem faturalı, hem faturasız hemde Fiber hat sahibi müşteriler faydalanabilmektedir.

Turkcell, Engel Tanımayan Paketleri

Faturalı Engel Tanımayan Paketler:

Her bütçeye ve talebe uygun olarak tasarlanan Turkcell faturalı engel tanımayan paketler şu şekildedir;

– HEPSİ 1 GB TARİFESİ:

Engel tanımayan faturalı paketlerin en avantajlısı olan engel tanımayan hepsi 1 gb paketinin içeriği; 1000 dakika, 1000 sms ve de 1 GB internetten oluşmaktadır. Bu pakete geçtiğinizde aylık olarak ödeyeceğiniz tutar ise 25 TL olmaktadır.

– HEPSİ 5 GB TARİFESİ:

1000 dakika, 1000 sms ve 5 GB internet hizmeti sunan bu paket yanında da 12 ay boyunca geçerli olmak kaydı ile bedava olarak akıllı fatura hizmetini de sunmaktadır. Bu paketin aylık ücreti ise 45 TL’dir.

– FATURALI DESTEK MESAJLAŞMA PAKETİ:

10 MB internet, her yöne 100 sms ve 100 mms, Türkcell’iler ile 1000 sms ve 100 dakika görüntülü konuşma paketi aylık olarak 10 TL olmaktadır.

– FATURALI DESTEK İNTERNET PAKETİ:

Aylık olarak 2 GB internet bu paket kullanıcıları için sadece 10 TL’dir.

– FATURALI DESTEK KONUŞMA PAKETİ:

10 MB internet, Türkcell’iler ile 1500 dakika konuşma, diğer operatörler ile de 500 dakika içeren bu avantajlı paket ayda 20 TL olarak kullanılmaktadır.

Faturasız Engel Tanımayan Paketler:

– KONUŞMA PAKETİ:

Türkcell’iler ile 1500 dakika, her yöne geçerli 500 dakika ve 10 MB internet içeren paketin ücreti ise 20 TL’dir.

– MESAJLAŞMA PAKETİ:

10 TL karşılığında 10 MB internet, her yöne 1000sms ve 100 mms, Turkcell’liler ile de 10000 SMS hizmeti sunulmaktadır.

– İNTERNET PAKETİ:

Bu paketin 1 aylık ücreti 10 TL’dir. Bu fiyat karşılığında kişilere aylık 2 GB internet hizmeti sunulmaktadır.

ADSL ve Fiber İnternet Engel Tanımayan Paketler:

Normal olarak müşterilere daha yüksek fiyatla sunulan paketler, engelli kampanyalarına özel sırf bu müşteriler için geçerli olmak kaydı ile daha uygun fiyatlı bir şekilde sunulmaktadır. Ayda 24 TL karşılığında sunulan paket içeriğinde; 5 GB internet, ayda 29 TL‘ye sunulan hizmette; 10 GB internet ve son olarak da limitsiz olarak sunulan internet içinde kişiler aylık olarak 44 TL ödemektedirler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ