Mobil Uzman

Turkcell Akıllı Depo Bedava İnternet

Turkcell Akıllı Depo Bedava İnternet

Turkcell akıllı depo, Android telefonların hafıza sorunlarını ortadan kaldıran bir uygulamadır. Özellikle, fotoğraf ya da video çekmeyi seven kişilerin telefonlarında oluşacak hafıza sorunlarına çözüm getirerek, fotoğrafları silmeden yeni çekimler yapılmasını sağlamaktadır. Turkcell akıllı depo uygulaması, telefona ek bir hafıza oluşturarak, daha fazla fotoğraf ve videoya yer açmaktadır. Yedekleme özelliği yaratan bu uygulama Turkcell hat sahibi kişilere 1 GB alanı ücretsiz şekilde sunmaktadır.

Turkcell Akıllı Depo Lifebox

Turkcell Akıllı Depo İndir

Turkcell akıllı depo uygulamasını Android telefonlara indirerek, ek hafıza ve yedekleme özelliklerini kullanabilirsiniz. Ayrıca, indirilen uygulamayı Tablet ve bilgisayar üzerinden de yönetebilirsiniz.

Turkcell Akıllı Depo Kullanıcı Adı

Turkcell akıllı depo uygulamasından faydalanmak için www.turkcell.com.tr/akillidepo adresinden ya da DEPO yazıp 2222’ye göndererek üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işlemlerinde akıllı depo uygulaması için bir kullanıcı adı ve şifre temin edebilirsiniz.

Turkcell Akıllı Depo Geri Yükleme

Turkcell lifebox sayesinde telefon hafızasından silinen bilgiler özellikle telefon numaraları, geri yüklenerek, olası bir mağduriyetten kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Telefon rehberi ile ilgili bilgilerinizi web site üzerinden görüntüleyerek, doğrudan telefonunuza ya da bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Bu işlem için uygulamanın geri yükleme özelliğinden faydalanmış olursunuz.

Turkcell Rekber Yedekleme

Turkcell akıllı depo uygulaması içerisinde yer alan Turkcell rehber yedekleme özelliği sayesinde telefon hafızasından silinme durumu olan numaraları, web sistemi üzerinden yedekleyerek, silinmelerini önleyebilirsiniz. Rehber telefondan silinmiş olsa dahi, yedekleme yaptığınız sürece web sitesi üzerinden telefon rehberinize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Turkcell Akıllı Depo APK İndir

Turkcell akıllı depo uygulaması için güvenilir web siteleri üzerinden apk indir seçeneklerini kullanarak, hızlı bir şekilde telefonunuza uygulamanın kurulmasını sağlayabilirsiniz.

Turkcell Akıllı Depo Bedava İnternet

Turkcell’in uygulamış olduğu kampanyalar dahilinde akıllı depo uygulamasından olan lifebox indiren faturalı hat sahiplerine, lifebox kullanımları için 5 GB internet ücretsiz olarak sunulmaktadır. Ayrıca, yine kampanya dahilinde 25 GB’a varan depolama alanı da ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

Turkcell Akıllı Depo Lifebox

Turkcell Akıllı Depo Kullanıcı Adı Unuttum

Turkcell akıllı depo uygulamasında kullanıcı adı ya da şifrenin unutulması halinde sistem üzerinde bulunan şifremi unuttum seçeneklerine girerek, e-posta aracılığı ile bilgilerin yenilenmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca, işlemler için müşteri hizmetlerinden de destek alabilirsiniz.

​​​Turkcell Akıllı Depo Nasıl İndirilir

Turkcell akıllı depo uygulamasını Android telefonlarınıza, Play Store aracılığı ile kolay bir şekilde indirebilirsiniz.

Turkcell Lifebox Giriş

Turkcell Lifebox uygulamasına sahip olacağınız kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparak, yedekleme ile ilgili tüm özellikleri kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ