Mobil Uzman

Turkcell 15 Temmuz Bedava İnternet Hediye Kampanyası

Turkcell 15 Temmuz Bedava İnternet Hediye Kampanyası

Hediye Turkcell İnternet

Ülkemizde yaşanan hain darbe girişimine kahramanca diren ve önleyen halkımıza 15 Temmuz’da Turkcell 15 Temmuz 2018 Bedava İnternet Hediye Kampanyası sunması beklenmektedir. Bu hediye kampanyasının amacı Turkcell hat kullanan vatandaşlarımızın bu anlamlı günde kesintisiz iletişim kurmasını tüm ülke genelinde sunulan hizmetten yurttaşlarımızın yararlanması sağlamaktır. Müşterilerinin menfur kalkışmanın bastırılmasında gösterilen başarı nedeniyle armağan olarak Turkcell ücretsiz internet paketi armağan ederek vatandaşlarımıza şükranlarını geçmiş yıllarda sunmuştur.

Geçen sene başlayan uygulama tüm halkımız tarafından büyük beğeni topladı. Bu senede aynı şekilde devam etmesi beklenen kampanyanın başlaması müşterilere bildirilerek kullanım koşulları dâhilinde kullanılacaktır. Bedava internet kampanyasının yanı sıra konuşma, mesaj içeriklerine de sahip olması beklenen kampanyadan yararlanmak için kullanıcıların herhangi bir işlem yapmasına gerek duyulmamaktadır. Turkcell hediyeyi hatlara otomatik olarak tanımlamaktadır. Bu tarihten yani 15 Temmuz 2018’den önce Turkcell hatlardan yapılan arama, mesaj gönderme ve internet kullanımı abonelerin tabi olduğu koşullarda ücretlendirmektedir.

Turkcell 15 Temmuz Bedava İnternet Hediye Kampanyası

Turkcell 15 Temmuz 2018 Hediye İnternet Paketi

Turkcell 15 Temmuz 2018 için hali hazırda kampanya ile ilgili bir açıklama yapmasa da önceki yıllarda uygulandığı gibi abonelerin hatlarına armağan tanımlandıktan sonra mesaj olarak haber verebilmektedir. Yapılacak kampanya ile ilgili olarak ayrıntılar ve kullanım koşulları da aynı şekilde abonelerine duyurulabilir. Hediye internet paketi akıllı telefonlardaki mobil uygulamalar üzerinden de takip edilebilmektedir. Geçtiğimiz yıllarda bu paketin kullanım süresi 15 Temmuz gecesi 00.01 de başlayıp aynı günün 23.59 olarak uygulanmıştı. Paket 24 saatlik olarak ve verilen hediye limiti kadar tanımlanmaktadır.

İnternet Paketi Hediyesi

Turkcell tarafından tanımlanacak hediye internet kullanım limitinin aşılması durumunda aboneler mevcut tarifeleri üzerindeki haklarını kullanmaya devam edecekler. Dolayısıyla herhangi bir kesintiye uğramadan haberleşmeleri sağlayabilecektir. Hediye edilecek internet paketi ile kendi hattınızda bulunan kullanım haklarınız korunarak herhangi bir seçim yapmadan hediye kullanım hakkından kullanılacaktır. Hattınızda kullanım hakkı olmaması halinde uygun kullanım hakkı edinebilirsiniz.

Turkcell 15 Temmuz İnternet Hediyesi Nasıl Kullanılır?

Hediye olan internet için abonelerin herhangi bir işlem yapmasına gerek olmayacaktır. Turkcell tarafından abonelere hediye tanımlanacaktır. Hediye olan paket belirtilen saatler ve limitler dâhilinde kullanılabilir. Pakette arta kalan hediye edilmiş limit 15 Temmuz 23.59’dan sonra iptal edilecek devretmeyecektir. Turkcell faturalı ve ön ödemeli tüm aktif abonelerine tanımlayacağı hediye internet için limit içerisindeki kullanımları ücretlendirmeyecektir. Olabilecek hatalı uygulamalarda herhangi bir Turkcell müşteri temsilcisi olan Turkcell bayisine giderek düzeltilebilmektedir. Bu konuda az bir ihtimal olsa da çözümü gayet kolaydır.

Turkcell 15 Temmuz İçin Kampanya Düzenlememesi Halinde

Hediye internet kampanyası düzenlenmemesi halinde Turkcell’in sunmuş olduğu pek çok farklı hediyelerden veya uygun internet paketlerinden faydalanarak iletişime devam edebilmek mümkündür. Turkcell tarafından sunulan alternatif hediye paketleri incelenerek ücretsiz internet kullanma hakkını elde edebilmeniz mümkün olmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ahmet dedi ki:

    Content Club Türk Telekom bu şirketle abonelerini yanıltarak faturalarına fazladan para yansıtıyorlar temmuz için 24 liralık fatura oluyor 204 lira ..15 temmuz destanınn yazdılar gerçekten belki binlerce insanaın bir ay içinde milyalarca dolandırdı ve kime şikayet edeceksin bu devlet kurumunu …

BİR YORUM YAZ