Mobil Uzman

Turkcell 100 Dakika, 1 GB İnternet, 100 SMS 19 TL (Hepsi 100 Paketi)

Turkcell 100 Dakika, 1 GB İnternet, 100 SMS 19 TL (Hepsi 100 Paketi)

Günümüzde bütün operatörlerin birçok Sms, dakika ve internet paketleri bulunuyor. Turkcell’in faturalı hat sahiplerine sunduğu paketlerden biri de Hepsi 100 Paketi’dir.

Turkcell Hepsi 100 Paketinin İçeriği Nedir?

Paket bünyesinde hem dakika hem sms hem de internet barındırıyor. Bu açıdan paketin kullanışlı olduğunu söylemek mümkün. Paketi aldığınız takdirde 100 dakika, 1 GB internet ve 100 sms hattınıza tanımlanıyor. Konuşma ve Sms hakları her yöne kullanılabiliyor. Paket şartlarında taahhüt yapmak bulunuyor.

Turkcell 100 Dakika, 1 GB İnternet, 100 SMS 19 TL (Hepsi 100 Paketi)

Turkcell Hepsi 100 Paketi Ücreti Ne Kadar?

Hepsi 100 paketini hattınıza tanımlamanız için taahhüt yapmak gerekiyor. Ancak 12 Ay mı yoksa aylık taahhüt mü yapacağınızı kendiniz belirliyorsunuz. Ancak pakete ödeyeceğiniz ücretler değişiyor. 12 ay taahhüt yapan müşteriler için paket 19 TL/AY iken, aylık taahhütte bulunan kullanıcıların ödeyeceği tutar 29 TL/AY. Sözü geçen fiyatlara KDV ve ÖİV de dahildir. 12 ay taahhüdü bulunan ve taahhüdü sonlanmadan kampanyadan ayrılan müşterilerin faturasına 10 TL kampanya iptal bedeli yansıtılır. Paket aşımı olduğu takdirde her 30 dakika ve her 200 MB 5’er TL ile ücretlendirilir. Bu ücretler aylık ve yıllık taahhütler için aynı şekilde uygulanır. Ancak 03.04.2017 tarihinden itibaren yapılacak ücretlendirmeler için Turkcell’e ulaşmak yerinde olacaktır.

Bunun yanında müşterilerin paketi, herhangi bir ticari amaç için kullanması halince Turkcell yasal işlem yapma ve hattı tek taraflı olarak iptal etme hakkını saklı tutar. Benzer şekilde tarife kapsamında sağlanan hakların haberleşme ihtiyacı dışında kullanıldığının tespit edilmesi durumunda da Turkcell hattı tek taraflı olarak iptal edebilir. Ayrıca diğer pek çok pakette karşılaştığımız gibi paket içerikleri başka kişi veya kişilere devredilemez. Turkcell, ilgili kamu kurul ve kuruluşlarına verilecek vergilerde artış olması durumunda bu artışı pakete doğrudan uygulayacağını söylemektedir. Bu konuda da aboneler uyarılmaktadır.

Turcell, Hepsi 100 Paketi Avantajlı Mıdır?

Hepsi 100 paketinin içeriğinde sms, internet ve dakikanın birlikte bulunması oldukça avantajlı. Ancak bunlar için tanımlanan sınırlar oldukça az. Özellikle internetinin ( 1 GB) facebook, twitter, instagram kullanıcıları için yetersiz kalacaktır. Bunun yanında internette az vakit geçiren, internetini genellikle whatsapp gibi mesajlaşma uygulamaları üzerinden kullanan kişiler için paket yeterli olacaktır. Dolayısıyla paketin avantaj ve dezavantajı, paketi seçecek olan kullanıcıların beklentilerine göre şekillenecektir. Bunun yanında mesaj ve dakikaların her yöne kullanılabilmesi paketi kullanışlı hale getiriyor. Ayrıca yıllık taahhüt yapılması durumunda ödenecek olan 19 TL aylığa göre oldukça avantajlıdır. Aylık taahhütlerde ücretin biraz yüksek olduğunu düşünüyoruz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ