Mobil Uzman

Türk Telekom’dan Ramazan Bereketi, Bedava 10 GB İnternet

Türk Telekom’dan Ramazan Bereketi, Bedava 10 GB İnternet

Türk Telekom “10 GB Sahur Ramazan Bedava İnternet” paketi ile ramazan ayında 10 GB büyüklüğünde süper bir bedava internet kampanyasından yararlanabilirsiniz. Paket ile birlikte çok güzel bir şekilde bedava internet hizmetini kullanabilirsiniz.

Türk Telekom Ramazan Kampanyası

Ramazan ayı birlikte pek çok telefon operatörü çeşitli kampanyalarla kullanıcılarını mutlu etmeye başladı. Bu kampanyalar sayesinde aboneler hem ramazan ayını sevdikleriyle güzelce geçiriyor hem de paketlerin verdiği özgürlükle telefonlarında daha fazla aktivite gerçekleştiriyor. Yine geçtiğimiz yılda olduğu gibi ramazan ayında da hediye GB paketleri ile aboneler Türk Telekom ile mutlu oluyor. Oruç bitene kadar iftara kadar paketi rahatlıkla kullanın, iftar sonrası da sahura kadar kullanın rahat edin.

Paketi Türk Telekom’un avantajlı tarifelerine üye olmuş pek çok abone yararlanabiliyor. Bazı tarifeler haricindeki tarifelere mevcut Türk Telekom aboneleri bu avantajlı bedava internet hizmetini kullanabilmektedir. Bu tarifeler ise sırasıyla; BİMcell, Kontrolü SEÇ Tarifeleri, Pttcell faturasız, POCEL, Kontrollü Esnaf, Esnaf Dostu ve Faturasız Ofis, Katlayan, Standart, Data tarifeleridir. Bu tarife dışında kalan bireysel faturasız ve faturalı müşteriler bu bedava internet hizmetinden yararlanmaktadır.

Türk Telekom'dan Ramazan Bereketi, Bedava 10 GB İnternet

Bedava İnternet Hangi Saatlerde ve Hangi Tarihlerde Kullanılacak?

Kampanya, sahur saatleri arasında kullanıma açılmıştır ve 1 ay boyunca (16 Mayıs-14 Haziran 2018) tarihleri arasında saat 02:00 ve 06:00 arasında kullanılabilmektedir. Hediye edilen paket sadece yurt içinde yaşayan Türk Telekom müşterilerine özeldir. Kullanılmayan haklar ise paket bitimi dahilinde otomatik bir şekilde silinecektir. Her müşteri bu paketten yalnız tek bir sefer faydalanabildiği gibi, kampanyası iptal olan veya kampanyasını iptal eden müşteriler tekrar katılım sağlayamazlar. Kampanya ile verilen internet hizmetinizin dolmasının ardından abonelik üzerinde herhangi bir internet paketi veya hizmeti mevcut değilse faturalı aboneye mevcut tarifesi üzerinden ücretlendirme yapılacak, faturasız aboneye ise 100 KB / 2 Krş üzerinden ücretlendirme yapılacaktır.

Türk Telekom’dan Sahurda Bedava İnternet

Sahurda internete girmenin keyfini doyasıya yaşamak için ücret tarifeleri hakkında müthiş bir politika izleyen Türk Telekom, son yıllarda yaptığı atılımlar ve internet geliştirmeleri sebebiyle oldukça iyi bir abone sayısına ulaştı. Ramazan paketlerinin de etkisinin olduğunu gözlemleyebiliriz. Ramazan boyunca özellikle sahurda kullanılan bu paket, arkadaşlarınız veya aileniz ile ramazan coşkusunu geçirebilmeniz için çok mantıklı ve güzel bir paket önerisiyle karşımıza çıktı. Diğer operatörlerden farklı olarak 1 ay boyunca kullanabilir olması açısından önemli. Sahurda kullanılması da önemli bir ayrıntı, saat 02:00 ve 06:00 arasında kullanılabilir bir 10 GB internet paketi çok mantıklı ve avantajlı.

Doya doya internete girebilmek için yapılması gereken şeylerden birisi de pakete kayıt olmaktan geçiyor. Eğer bireysel faturalı ve faturasız paketlerden herhangi birine sahipseniz basit bir sms atarak hızlıca kayıt olabilirsiniz. Kampanyaya katılım yapmak işte bu kadar kolay. İnternet kullanımlarınızı da Türk Telekom internet sitesindeki hesabınızdan veya 9333’ü arayarak ne kadar internet kullandığınızı görebilirsiniz.

Türk Telekom'dan Ramazan Bereketi, Bedava 10 GB İnternet

Hediye İnternet İçin Hangi Numaraya SMS Atmalıyız?

Hediyeyi alan kullanıcılar 16 Mayıs 2018 – 14 Haziran 2018 tarihleri arasında (tüm ramazan ayı boyunca) 02:00 – 06:00 saatleri arasında sahur vaktinde 10 GB Yurtiçi paketlerini kullanabilirler. Faturasız bir hatta sahip iseniz, kayıt öncesi 48 saat kadar önce ya da kayıt sonrası tek seferde 25 TL yükleme yapmanız gerekmektedir. Kampanyaya son katılım tarihi ise 14 Haziran 2018 saat 01:30’dur. Hediyeyi hemen almanız için SAHUR yazıp 5555’e kısa mesaj atabilirsiniz. Hediyeyi iptal etmek için ise IPTAL SAHUR yazıp 5555’e kısa mesaj atmanız yeterlidir. Faturasız aboneler KALAN SAHUR yazarak 5555’e kısa mesaj attıkları takdirde ne kadar bedava internet hakları kaldığını görebilirler.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ