Mobil Uzman

Türk Telekom Woops Faturasız Paketleri

Türk Telekom Woops Faturasız Paketleri

Türk Telekom ile birleşen Avea Woops paketleri adını Selfy olarak değiştirdi. Selfy eski adıyla Woops paketleri 25 yaş altı kullanıcılara özel faturasız paketler.

Türk Telekom Selfy Eski Adıyla Woops Nedir?

Avea Woops paketi ile gençlere her hafta farklı tekliflerle geliyordu. Böylelikle gençler mobil iletişim ihtiyaçlarını Woops paketleri ile gideriyorlardı. Bir çok teklif ve kampanya ile gençlerin dilinden anlayan Woops paketlerinin yerini, Avea’nın Türk Telekom ile birleşmesinden sonra Selfy paketleri aldı.

Selfy paketleri de gençlerin ilgi alanlarına göre özelleştirilen paketlerdir. Bir çok yenilik ve gençlerin ihtiyaçlarına göre paketleri olan Selfy paketlerini ise 25 yaşını geçmemiş tüm gençlik kullanabiliyor.

Türk Telekom (Avea)  Woops Faturasız Paketleri

Hala Türk Telekom’da Woops adı ile devam eden faturasız paketleri buradan paylaştık.

Woops’tan İnternet Dolu Paket

Şimdi 4 GB cepten internet, her yöne 500 dakika, her yöne 5.000 SMS bulunan Woops paketi 25 TL! Paketteki internet baketi birildiği zaman ise 2 GB sadece 7 TL’ye!

Bu pakete kayıtlı olan Woops’lular, istedikleri zaman Woops’tan Bol İnternetli Geceler Kampanyası’na da katılıp geceleri 00:00-06:00 arasında BEDAVA İNTERNET kullanabilirler.

Türk Telekom faturasız mobil tarifelerinde olmanız bu paketten faydalanmanız için yeterlidir. Woops paketine kayıt olmak isteyenler DOLU yazıp 4545’e ücretsiz SMS göndererek kayıt olabilir. Numara sizin üzerinize değilse DOLU TC Kimlik No yazarak (Örn: DOLU 12345678900) 4545’e göndererek Woops paketini satın alabilirsiniz. Türk Telekom Müşteri hizmetlerini arayarak da bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.. Paketin numaranıza tanımlandığı zaman SMS ile bilgi gelir.

Woops Dolu 2GB Ek İnternet Paketi

 

 

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ