Mobil Uzman

Türk Telekom Selfy Mor Her Ay 1 GB Bedava İnternet

Türk Telekom Selfy Mor Her Ay 1 GB Bedava İnternet

İletişim günümüzde sesli, mesajla ve internet tabanlı birçok uygulama ile sağlanmaktadır. İletişim alanına yeni bir soluk getiren Türk Telekom konuşma ve mesajlaşmanın dışında internet alanında da kampanya yapmaktadır. Türk Telekom genç kullanıcıların kullanım alışkanlıkları da dikkate alınarak geliştirdiği Selfy tarifesi ile beğeni toplamaktadır. Selfy tarifesinde oldukça esnek konuşma, mesajlaşma ve internet kullanım seçenekleri bulunmaktadır. İnternet kampanyaları sayesinde konuşma, mesajlaşma sosyal medyada iletişimin kesintiye uğramamasını sağlamaktadır. Bedava internet kampanyası kapsamında müşterilerine internet ortamındaki tüm gelişmeleri takipte kalmasını sağlıyor. Türk Telekom Selfy Mor Her Ay 1 GB Bedava internet kampanyasına müşterilerine büyük kolaylık getirmektedir. Kampanyadan yararlanmak isteyen müşterilerin Selfy tarifesinde olması gerekmektedir. Bedava internet kampanyasından yararlanma, selfy tarifesini kullanan müşterilerin seçebileceği uyumlu paketler hakkında bilgi verilecektir.

Selfy Üyelik Şartları

Türk Telekom diğer mobil hat operatörleri tarafından da farklı isimlerle uygulanan genç kullanıcıların tarifesine Selfy adını vermiştir. Tarife 26 yaşını doldurmayan faturasız ve faturalı hat sahipleri tarafından faydalanabilmektedir. Türk Telekom genç kullanıcılar arasında yaygınlaşabilmek maksadıyla Selfy tarifelerini ekonomik olarak bol internetli olarak sunmaktadır.

Selfy Tarifesini Seçme

Türk Telekom mobil hatta sahip fakat Selfy tarifesine geçmemiş olan genç kullanıcılar kısa mesaj ile tarifeye geçilebilmektedir. Tarifeye geçiş için mesaj bölümünden 4545’e SELFY yazarak göndermek yeterli olmaktadır. Hat kullanıcısının farklı olması durumunda yani aile büyükleri üzerinden hat kullanan genç kullanıcılar düşünülerek tarif seçme kolaylığı getirilmiştir. Hat kullanıcısının 7 ila 25 yaşın arasında olunması durumunda TC Kimlik numarasının mesaj bölümüne yazılarak 4545 gönderilmesi durumunda da geçiş sağlanabilmektedir. Selfy tarifesine geçmek için farklı yöntemlerde bulunmaktadır. Türk Telekom’un müşteri hizmetlerinin numaralarından da bilgi kontrolü ve sözlü onay sonrasında Selfy tarifesine geçebilmek mümkündür. İki yöntemi de benimsemeyen kullanıcılar için Türk Telekom bayilerini ziyaret ederek Selfy tarifesine geçilebilmektedir.

 

Türk Telekom Selfy Mor Her Ay 1 GB Bedava İnternet

Selfy Mor 1 GB Bedava İnternet Paketini Alma

Selfy tarifesine geçen Türk Telekom müşterileri bedava internet kampanyasından yararlanabilmesi için mesaj bölümüne 1 GB MOR HEDİYE yazıp 4545’e göndermek gerekmektedir. Kullanıcı tarafından yapılan bu mesaj gönderildikten sonra faturasız hatta 25 TL yüklendikten sonra 1 GB internet tanımlaması yapılmaktadır. İşlemin bir kez yapılması ile bedava internet paketinden 31 Aralık 2018’e kadar yararlanılabilmektedir. Hatta tanımlanan internet 30 gün süresinde kullanılması gerekmektedir. Bedava internetten her ay bir kez faydalanabilmektedir. Selfy hattı kullanan fakat henüz kayıt yaptırmayan kişiler için ise yükleme yaptıktan sonra yükleme saatinden 48 saat içinde 1 GB MOR HEDİYE yazıp 4545’e gönderilmelidir. Her ay 25 TL yükleme yapılmasından sonra otomatik tanımlama yapılacaktır.

Türk Telekom Hattına Para Yükleme Seçenekleri

Türk Telekom Selfy Mor Her Ay 1 GB Bedava internet kampanyasından yararlanmak için TL yükleme seçeneği sınırlaması bulunmamaktadır. Telefon hattına lira Türk Telekom’un kendi sitesinden, ATM’lerden, bankalardan, online cep bankacılık uygulamalarından, mağazalardan yapılabilmektedir.

Türk Telekom Selfy Mor Her Ay 1 GB Bedava paketin İptal Edilmesi

İnternet hediyesinin kullanılmak istenmemesi durumunda hattın otomatik tanımlaması iptal edilebilme imkânı bulunmaktadır. Bedava internetin iptali için cep telefonunun kısa mesaj bölümüne IPTAL 1 GB MOR HEDIYE yazıp 4545‘e göndermek yeterli olmaktadır.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ