Mobil Uzman

Türk Telekom Şanslı 2 Gün İnternet Kampanyası Nedir?, Nasıl Yararlanılır?

Türk Telekom Şanslı 2 Gün İnternet Kampanyası Nedir?, Nasıl Yararlanılır?

Türk Telekom Şanslı 2 Gün İnternet Kampanyası

Türk Telekom firması, telekomünikasyon sektöründe ilk sıralarda yer alan lider firmalardan biridir. Firma bu özelliğini sürekli taze tutabilmek ve müşterilerine en iyi hizmeti vererek onların müşteri mennuniyetlerini yükseltirken, aynı zamanda da her geçen gün bünyesine yeni müşteri kazandırmak adına farklı fikirler üretirken müşterilerine sunmak üzere yeni ve cazip kampanya girişimlerinde bulunmaktadır.

Türk Telekom Şanslı 2 Gün İnternet Kampanyası Nedir, Nasıl Yararlanılır

Türk Telekom Şanslı 2 Gün İnternet Kampanyası Nedir?

Ülkemizde gençler başta olmak üzere tüm akıllı cep telefonu kullanıcıları, telefonları üzerinden en çok internet kullanımı yapmaktadırlar. Bu internet kullanımları başta sosyal medya hesapları olmak üzere, video izleme, şarkı dinleme ya da herhangi bir şey araştırma olabilmektedir. Bu internet kullanımları için kimi akıllı telefon kullanıcılarının internet paketleri yetmeyebilmektedir. Bu durumda da kullanıcıların imdadına koşan Türk Telekom firması, yeni yayımladığı kampanyaya ‘Şanslı 2 Gün İnternet’ adını vermiştir. Bu kampanya ile Türk Telekom müşterileri her fatura ayındaki 2 gün boyunca bedava internet kullanımı yapabilmektedirler.

Türk Telekom Şanslı 2 Gün İnternet Kampanyasından Kimler Yararlanabilir?

Türk Telekom’un sadece kendi müşterilerine özel olarak sunduğu ‘Şanslı 2 Gün İnternet Kampanyası’ oldukça cazip ve tercih edilir bir kampanya olmasının yanında her Türk Telekom müşterisi tarafından kullanılamamaktadır. Bunun sebebi ise, Türk Telekom’un sadece bazı özel müşterilerine bu kampanyayı sunmasıdır. Bu kampanyadan yararlanabilen Türk Telekom müşterileri ise; Şanslı ve Prime Eksper hat müşterileri olmaktadır. Bu hatların dışındaki Türk Telekom müşterileri şanslı 2 gün bedava internet kampanyasından faydalanamamaktadır.

Şanslı 2 Gün İnternet Kampanyasına Katılmak İçin Ne Yapılmalıdır?

Türk Telekom’un müşterilerine özel olarak sunduğu bu bedava internet kampanyasından yararlanabilmek için

– Öncelikle kişinin Şanslı ya da Prime Eksper hatlarından birini kullanıyor olması gerekmektedir. Eğer bu hatlar dışında bir hat kullanılıyor ise bu kampanyadan faydalanılamamaktadır.

– Kampanyadan yararlanmak isteyen kişiler uygun hatlara sahip ise, kampanyaya başvurmak için cep telefonlarının mesaj bölümüne girerek ‘ 2 GUN ‘ yazarak bu mesajı 5555’e göndererek katılım başvurusunda bulunabilirler.

– Müşteri kampanya başvurusunu tamamladıktan sonra ise, bedava internet kişinin cep telefonu hattına tanımlandıktan sonra, Türk Telekom tarafından müşteriyi bilgilendirmek adına bir bilgilendirme mesajı yollanacaktır. Eğer bu mesajı almadı iseniz, bedava internet henüz hattınıza tanımlanmamış demektir. Bununla beraber kampanya için gerekli tüm koşulları sağlamanıza rağmen kampanyanızın tanımlanmadığını düşünüyor iseniz, Türk Telekom Müşteri Hizmetlerini arayarak ilgili birimler aracılığı ile yardım ve destek alabilirsiniz.

– Bu kampanya her ay fatura dönemi boyunca her müşteri tarafından sadece bir kez kullanılabilir. Fatura dönemi boyunca herhangi bir tarife değişikliği durumunda hat üzerine tanımlanan bedava internet iptal edilir.

– Her fatura dönemi boyunca bir kez tanımlanan bu bedava internet, Türk Telekom müşterisi tarafından kullanılmadığı durumda kalan datalar bir sonraki aya devredilmeden silinir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ