Mobil Uzman

Türk Telekom Prime Eksper 10 Gb Tarifesi (30 GB Bedava)

Türk Telekom Prime Eksper 10 Gb Tarifesi (30 GB Bedava)

Türk Telekom iletişim şirketi kullanıcılarından Prime Eksper 10 GB Tarifesine gelenlere bir defaya mahsus olmak üzere 3 ay boyunca geçerli 30 GB internet hediye etmektedir. Bu paket Türk Telekom Mutlu Tarifeler kategorisinde yer almaktadır. Bu paket aracılığıyla birçok avantaja sahip olmakta ve bu avantajlardan faydalabilmektesiniz. Yapmış olduğu farklı tarife seçenekleri ile milyonların beğenisini kazanan Türk Telekom şirketi, Prime Eksper 10 GB tarifesi ile de büyük beğeni kazanmıştır.

Müşterilerine sunmuş olduğu sürprizlere ulaşmak için faturalı ya da faturasız hattınızın olması ya da yeni hat almanız yeterlidir. Siz de kampanyalardan haberdar olmak için Türk Telekom sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Türk Telekom sayfasında Prime Eksper 10 GB tarifeler dışında mevcut diğer tarifeleri de görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca bu tarifelere başvuru koşullar ve süreç hakkında detaylı bilgilere ulaşabilir ve diğer tüm sorularınızın cevabını yine bu kanal aracılığıyla öğrenebilirsiniz.

Türk Telekom Prime Eksper 10 GB Paketi

Farklı operatörlerden numarasını taşıyan, yeni hat alan veya Türk Telekom hattının, Taraftar ve diğer faturasız paketlerinden geçiş yapan herkes Prime Eksper 10 GB tarifesine kayıt olarak 12 ay +12 ay boyunca Türk Telekom faturalı hat seçeneğinde kalma sözü vererek taahhütnameyi kabul eden aboneler, kampanyaya katıldıkları fatura döneminden itibaren geçerli olmak suretiyle  ilk 12 ay boyunca 45 Türk Lirası, ikinci 12 boyunca ise 48 Türk lirası tarife ve paket ücreti ödeyeceklerdir. Aboneler kampanya taahhütnamesini kabul ettikleri takdirde toplamda 24 ay boyunca kampanya da kalma sözünü vermiş kabul edilirler.

Türk Telekom Prime Eksper 10 Gb Tarifesi

Ücretlendirmeler

-İlk 12 ay boyunca aboneler yalnızca 45 Türk Lirası ödeyeceklerdir.

-İkinci 12 boyunca ise 48 Türk Lirası ödeyeceklerdir.

-Paketin taahhütsüz fiyatı aylık 55 Türk Lirasıdır.

-Aylık ücretsiz cepten internet paketi 10 GB.

-Aylık Ücretsiz Her Yöne Görüşme Süresi 1000 dakika.

-Aylık Ücretsiz Her Yöne 1000 SMS

-İnternetiniz Bittiğinde Aşım Ücretlendirmesi her 500MB için 12 Türk Lirasıdır.

-Ücretsiz Konuşma Süresi Bitiminde Yurt İçi Her Yöne dakikası 90 kuruştur.

-Yurt dışı araması olarak Türk Telekom tarafından verilen 60 dakikalık hediye paket mevcuttur.

Türk Telekom Prime Eksper 30 GB Hediyesi Nasıl Alınır?

Kampanya katılım koşullarını yerine getiren kullanıcılar kısa mesaj yolu ile PRIME 30GB yazıp 5555‘e kısa mesaj gönderdiği takdirde kampanyaya başvurmuş olacak ve kampanyaya kayıt olabileceklerdir. Kampanyaya kayıt işlemleri başlarıyla gerçekleşen abonelere bilgilendirme mesajı gönderilecek ve başvurusu kabul edildiği günden itibaren geçerli olmak üzere ilk 3 ay için hatlarına tanımlanan 30 GB interneti kullanabileceklerdir. İlk 3 boyunca kullanıcılar toplam da 40 GB internete sahip olacak, 4. aydan itibaren 10 GB internetlerini kullanmaya devam edeceklerdir. Kampanyaya katılım şartlarını yerine getirmeyen müşterilere ise başvuru mesajının ardından katılım sonucu olumsuz olarak kısa mesajla bildirilecektir. Abonelere iletilen mesajın ardından kullanıcılar kampanyadan anında faydalanmaya başlayabilirler.

Fiyatlara KDV dahil olup kampanya şartlarını Türk Telekom şirketi belirlemektedir. Türk Telekom gerekli gördüğü takdirde kampanya şartlarını değiştirme hakkına sahiptir.

Türk Telekom Prime Eksper 10 Gb Tarifesi

Başvurular Nerelerden Yapılmaktadır?

Başvuru yapmak isteyen müşteriler Türk Telekom iletişim merkezlerine uğrayarak kampanyalar hakkında detaylı bilgi alabilir ve başvurularını buralardan yapabilmektedir. Kullanıcılar taahhütnameyi Türk Telekom şubelerinden imzalayabilir ve kampanyaya katılım şartlarına başarıyla gerçekleştirebilir. Ayrıca kullanıcılar istediği takdirde Türk Telekom müşteri hizmetlerini arayarak kampanya hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir ve taahhütnameyi sözlü olarak onaylayarak kampanyaya kaydını gerçekleştirebilir. Türk Telekom mobil uygulaması aracılığıyla da izin verilen değişikleri gerçekleştirebilirler. Sizler de en yakın iletişim merkezlerine gelerek ya da Türk Telekom çağrı merkezini arayarak hemen Prime Eksper 10 GB Paketine üye olabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ