Mobil Uzman

Türk Telekom Online İşlemler Şifresi Alma (Pratik)

Türk Telekom Online İşlemler Şifresi Alma (Pratik)

Türk Telekom ‘a ait hat kullanan kişiler birçok işlemini 7 / 24 olarak Türk Telekom Online İşlemler üzerinden yapabilmektedir. Fatura görüntüleme ödeme, tarife işlemleri, alternatif paket işlemleri gibi birçok işlemin yapılabildiği online işlemler üzerinden kampanyalara da erişim sağlanabilir. Türk Telekom Online İşlemlere turktelekom.com.tr internet sitesi üzerinden erişim sağlanabilir. Ayrıca İOS ve Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarda da uygulama olarak kullanılabilir. Appstore ya da Google Play Store üzerinden Türk Telekom Online İşlemler uygulaması indirilerek kullanılabilmektedir.

Türk Telekom Online İşlemler Şifresi Alma (Pratik)

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması

Online işlemlerin uygulaması indirilerek parmak izi ile kolay giriş yapılabilmektedir. Kolay kullanım sağlayan uygulama üzerinden tek bir menü altındaki uygulamalara kolayca erişim sağlanabilir. Tarife güncel kullanım bilgilerini ve fatura detaylarını ücretsiz şekilde görüntüleme yapılabilmektedir. Kredi kartı ile faturanın ödenmesi veya lira yükleme yapılması mümkündür.

Türk Telekom Online İşlemler Menüsü

-Online işlemler üzerinden fatura bilgilerine erişim sağlanabilir. Güncel fatura bilgisine, kullanım raporlarına, son dönem fatura bilgisine ve geçmiş fatura bilgilerine erişim yapılabilmektedir. Hattınızla alakalı işlemlerde online olarak yapılabilmektedir.

-Numara değiştirme, kaybolma ya da çalıntı durumlarında kapatma, hat iptal etme gibi işlemler yapılabilir. Kullanılmış olan tarife bilgilerine erişim sağlanabilir. Tarifeye ek olarak kullanım seçeneği sunulan paket bilgileri görüntülenebilir ve bu konularda ki işlemler online olarak yapılabilir. İnternet işlemleri olarak internet paketleri hakkında bilgi alınabilir, telefon internet ayarları yapılabilir.

-Online işlemler üzerinden güvenli olarak fatura ödeme işlemi yapılabilmektedir. Ayrıca otomatik fatura ödeme talimatı da buradan verilebilmektedir. Lira yükleme, lira kullanım detayları gibi faturasız hatlara yönelik işlemlerde mevcuttur.

-Ayrıca kişisel bilgilere hat bilgilerine erişim yapılabilir. Bunun yanı sıra puk bilgisi de burada mevcuttur. Yedek rehber uygulaması ve iletişim bölümü de bulunmaktadır.

Türk Telekom Online İşlemler Şifresi

Türk Telekom Online İşlemlere internet sitesi üzerinden ya da mobil uygulaması üzerinden kullanma seçeneği bulunmaktadır. Kullanım yapabilmek için gerekli olan şifre 2 şekilde öğrenilmektedir. Birincisi SIFRE yazılarak 5555 ‘e SMS gönderilmesi ile şifre mesaj olarak iletilecektir. İkinci yöntem ise telefon üzerinden *952# tuşlanarak arama tuşuna basılır ve şifre ekranda gösterilir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ