Mobil Uzman

Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma 2018

Telefonda dakikalarca beklemek istemeyenler Türk telekom müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorlar. 2018 yılında direk olarak nasıl bağlanacağınızı anlattık.

Türk telekom müşteri hizmetlerine bağlanmak için telefon başında çok bekleyenler için bu yazımızı yayınladık. Müşteri hizmetleri arandığı zaman insanları adeta labirentte gezer gibi gezdiriyorlar. Onlarca tuşlama yapıp müşteri temsilcisine bağlanırken zorluk çekenler için kısa yoldan nasıl bağlanacaklarını paylaşmak istedik.

Türk telekom müşteri temsilcisine direk bağlanma 2018 yılında çok basit yöntemleri kullanarak işlemlerinizi halledebileceksiniz. Sadece bir kaç duşlama ile direk olarak müşteri temsilcisine bağlanıp sorunlarınızı giderebilirsiniz. Böylelikle hatta uzun süre bekleyip müşteri temsilcisine bağlanmak sorun halinden çıkacak.

İnternet Hattı İçin Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

444 0 375 müşteri hizmetleri numarasını arayıp

  • Öncelikle 3, ardından 1 tuşuna basttıktan sonra ADSL numarası veya TC kimlik numarasını girerek beklemeden müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz.

Mobil Hatlar İçin Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

444 1 500 ve ya 500 müşteri hizmetleri numarasını arayıp aşağıdaki tuşlamaları yaparak müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz ;

  •  2 > 1 > 0 tuşlaması ile müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.
  • 2 > 0 tuşlaması ile müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.
  • 6 > 0 tuşlaması ile müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.
  • 5 > 0 tuşlaması ile müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.
  • 3 > 0 tuşlaması ile müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz.

Eğer beklemeden müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız yukarıdaki yöntemler size yardımcı olacaktır. Bunların dışında sosyal medya hesapları üzerinden Türk Telekom ile iletişime geçebilirsiniz. Türk Telekom Facebook üzerinden mesaj göndererek sorularınızı iletebilirsiniz. Türk Telekom Destek Twitter hesabı üzerinden de sorularınızı iletebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Muzaffer sarı dedi ki:

    HİÇ BİR ŞEKİLDE MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ İLE GÖRÜŞEMİYORUM. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum

BİR YORUM YAZ