Mobil Uzman

Türk Telekom İnternet ADSL Kota Sorgulama

Türk Telekom İnternet ADSL Kota Sorgulama

Türk Telekom ADSL Kota Sorgulama işlemi yaparak kalan internet kullanım miktarını öğrenebilirsiniz. TTNET Adil Kullanım Kotası (AKK) nasıl öğrenilir?

Türk Telekom şirketinin sahibi olduğu TTNET ADSL hizmeti hakkında ttnet akk sorgulama yapabileceğiniz tüm detaylar ayrıntılıları ile birlikte bu makalemizde mevcuttur.

Ülkemizde internet kullanımı ile ilgili bütün kullanıcıların adeta tek sorunu haline gelen adil kullanım noktası ya da kotası adı verilen AKK ve AKN diye toplum içerisinde bilinen bir sistemden bahsedilmektedir. İnternet hizmeti almaya karar verdiğinizde ne kadar sizlere limitsiz paketler olarak satılsa da belli bir limite ulaşıldığında internet hızında düşüş gözlemlenmektedir.

Ttnet Adsl Kota Sorgulama

2018 yılı için dijital dünyada yaşanacak güzel bir konuya da değinmek istiyorum. 2018 yılının Mayıs ayı başlangıcında 3 MBpbs olan sınır 5 MBpbs oranına yükseltilecek. Ayrıca gece 2.00 ile 6.00 saatlerinde arasında kullandığınız da internet de AKN kullanımı haricinde tutulacak.

Türk Telekom adsl kota sorgulama işlemini gerçekleştirebilmeniz için yapmanız gerekenleri adım adım aşağıda anlatacağım.

Türk Telekom İnternet Kota Sorgulama İşlemi Nasıl Yapılır?

TTNET KOTA SORGULAMA

Eğer ki bilgisayar üzerinden ADSL internet kotası sorgulamak isterseniz aşağıdaki işlemleri gerçekleştirmeniz gerekir.

  • Bilgisayar üzerinde akk kotası sorgulayabilmeniz için ilk olarak Türk Telekom Online İşlemler Merkezi adresine giriş yapmanız gerekir.
  • Açılan web sitesinde üye girişi yapabilmeniz için zorunlu olan e-posta adresinizi ve şifreniz ile giriş yapılması gerekir.
  • Son işlem olarak; Abonelik İşlemleri – Kota İşlemleri – Kota Sorgulama yolunu izleyerek o dönemdeki indirme hızını ve aylık kotanızın ne kadar kaldığını öğrenebilirsiniz.

Tablet ve Akıllı Telefon Üzerinden TTNET Kota Sorgulama Nasıl Yapılır?

  • iOS ve Android telefonları kullanan veya tablet üzerinden türk Telekom adsl kota sorgulama işlemi gerçekleştirmek için ilk olarak telefonunuza uygun olan uygulamayı indirmeniz gerekmektedir.

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması (Android) İndir

Türk Telekom Online İşlemler Uygulaması (iPhone/iPad) İndir

Uyumlu olan uygulamayı telefonunuza indirme işlemini gerçekleştirdikten sonra üyeliğinizin mevcut olduğu bilgiler ile Türk Telekom sitesini giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş işlemini gerçekleştirdiğiniz takdirde ana ekran bölümünde kullanım bilgilerinizi direkt olarak görebileceksiniz.

Türk Telekom İnternet Kota Sorgulama İşlemini Müşteri Hizmetlerini Arayarak Yapabilir Miyiz?

Türk Telekom şirketinin sunmuş olduğu profesyonel ve müşteri odaklı hizmeti içerisinde müşteri hizmetlerinden ttnet kota sorgulama işlemini de gerçekleştirebiliyorsunuz. ADSL kota sorgulama gibi işlemler dahil olmak üzere tüm işlemleri belirlenen 444 0 375 numara üzerinden müşteri hizmetlerini arayarak gerçekleştirebiliyorsunuz. Türk Telekom Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ