Mobil Uzman

Türk Telekom (Avea) Tamamla 15 GB İnternet Paketi

Türk Telekom (Avea) Tamamla 15 GB İnternet Paketi

Mobil hat ve cihazları 4.5G uyumlu olan Türk Telekom abonelerine müjde! Sosyal medya sınırlamaları, mobil veri kısıtlamaları ve internet aşımından kaynaklanan fatura korkularınıza son verebilirsiniz. Faturalı hat sahiplerine özel, internette özgürlük devri başladı..

Türk Telekom Tamamla 15 GB İnternet Paketi

Tamamla ile İnternete Hız Kesmeden Devam Edin!

Türk Telekom, Tamamla 15 GB internet paketi kapsamında; faturalı hat sahibi olan müşterilerinin halihazırdaki internet paketlerine ek olarak, yine taahhüt verecekleri ek bir paket ile internet kullanımlarını 15 gb’ a tamamlama şansı veriyor. Bu paketi satın alabilmek için, kullanıcıların ilk 12 ay pakette kalma tahhütü vermiş olmaları gerekmektedir. Ayrıca, eğer mobil hattınız ve cihazınız 4.5 G kapsamında değilse, maalesef ki kampanyaya katılamıyorsunuz.

Tamamla 15 GB İnternet Paketi Ücreti Nedir?

Kayıt ve ilk 12 aylık fatura döneminiz boyunca ödeyeceğiniz tutar 19 Türk Lirasıdır. Bir yıldan sonraki paket kullanım ücretiniz 29 Türk Lirası olacaktır. Satın almış olduğunuz paket sadece bir aylık olup, siz iptal edene kadar her ay yenilenecektir. Kampanyaya katılım hakkı sadece bir kere olduğundan, iptal ettiğiniz takdirde kampanyaya yeniden katılamıyorsunuz.

Türk Telekom paket kullanımı konusunda da oldukça adil davranmış olup, yapmış olduğunuz paket üzerinden kullandığınız gün sayısı bazında sizden ücret alıyor. Yani, bir ay boyunca paketinizin tamamını kullandıysanız faturanıza tam ücret yansıtılırken; tüm kotanızı doldurmadıysanız, kullandığınız gün bazında faturanıza yansıtılmış oluyor.

Tamamla 15 GB İnternet Paketimi Nasıl Yaparım?

Kampanyaya katılım oldukça basit. Öncelikle, yukarıda bahsettiğimiz gibi, sizden bir taahhüt almaları gerekiyor. Sonrasında eğer telefon ve mobil hattınız da uyumluysa, sadece TAMAMLA 15GB yazıp 5555’ e göndermeniz yeterli.

Türk Telekom Tamamla 15 GB İnternet Paketi

Yararlanabilecek Hat Sahipleri ve Diğer Detaylar

Bu kampanyadan faturalı hat sahipleri yararlanabiliyorken, ne yazık ki Pttcell, BiMcell, POCELL, Teknosa Mobil gibi hatlar ve Türk Telekom bünyesinde bulunan Kontrollü SEÇ Tarifesi, Kontrollü Esnaf ve Esnaf Dostu tarifesi gibi tarifeler dışarıda bırakılmış. Ayrıca, kullanım hakkına sahip olabilmek için internetinizin minimum limitinin 7GB olması da aranan koşullar arasındadır. Klasik tarifelerinizde geçerli olan kurallar gibi, bu paketteki haklarınızı herhangi bir şekilde devredemez veya bir sonraki ay kullanamazsınız.

Koşullar ve fiyatlandırma politikası tamamen kullanıcı dostu olurken, sizlere de Türk Telekom Tamamla 15GB İnternet Paketinizin keyfini sürmek kalıyor. Mutlu günlerde kullanmanız dileğiyle.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ