Mobil Uzman

Swarm Hesap Silme (iOS & Android) 2018

Swarm Hesap Silme (iOS & Android) 2018

Popüler konum paylaşım uygulaması olan Swarm hesap silme işlemini iOS ve Android telefonlarda nasıl yapacağınızı anlattık.

Daha önceden Foursquare üzerinden yer bildirimi ve gidilen mekanlar için değerlendirmeler yapılabiliyordu. Daha sonra  Foursquare check-in yapma işini Swarm uygulamasına devretti. Artık kullanıcılar sosyal medya uygulaması olan Swarm ugyulamasını akıllı cep telefonlarına indirip check-in işlemi yapabiliyorlar. Swarm uygulamasına mail adresi ve Facebook hesabı ile giriş yapılabiliyor. Genellikle Facebook üzerinden giriş yapıldığını için swarm hesap silme için ekstra bir işlem daha yapmanız gerecektir.

Swarm hesabını silmek için Foursquare hesabına giriş yapıp silme işlemini yapmanız gerekiyor. Çünkü Foursquare hesabı silindiği zaman Swarm hesabımızda otomatik olarak silinecektir. Swarm silme işlemi uygulama üzerinden silinmediği için telefonunuzun tarayıcısını kullanmanız gerekecektir.

Swarm hesap kapatma için aşağıda vermiş olduğumuz linki tarayıcıdan açmanız gerekiyor. Tarayıcı olarak Google Chrome, Safari ve Yandex gibi uygulamarı kullanabilirsiniz.

Swarm Hesabı Nasıl Silinir?

  •  Foursquare.com siteni açıp kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapın. Eğer Facebook ile giriş yaptıysanız şifrenizi maile isteyip yenileyebilirsiniz.
  •  Ardından buraya tıklayıp kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapın.
  • Giriş yaptıktan sonra Delete Account (Hesap Silme) sayfasına yönleneceksiniz.
  • Bu sayfada size sorulacak bir kaç soru çıkacak. 
  • En son aşağıda bulunan kırmızı buton halindeki Delete Account butonuna tıklayıp hesabınızı silebilirsiniz.

Swarm Hesabı Nasıl Yapılır?

Tüm sosyal medya hesaplarınızı silmek istiyorsanız snapchat hesap silme konusuna da göz atabilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ