Mobil Uzman

Snapchat Kaydol (Android ve İOS)

Snapchat Kaydol (Android ve İOS)

Sosyal medya yeni mecralar eklendikçe insanların tüm yaşamına nüfuz ediyor, hatta yaşam tarzı haline geliyor. Akıllı cihazların her an kullanılabilmesi, yen, cihazlar ve yazılımlar geliştirilmesi ile birlikte dönüşen mobilize yaşam biçimi; farklı sosyal medya uygulamaları ile renkleniyor. Bu sosyal medya uygulamalarından biri de Snapchat. Snapchat diğer uygulamalara oranla daha genç, dinamik ve kamera karşısında olmayı seven bir kitleye hitap ediyor.

Snapchat; fotoğraf ve video tabanlı bir mesajlaşma uygulaması olmasının yanı sıra kullanıcıların çektikleri fotoğraf ve videoların üzerine mesaj ya da simge ekleyebilmelerini ve bu deneyimi kısa bir süreliğine arkadaşları ile paylaşmalarına olanak tanımaktadır.

Snapchat; Android ve IOS gibi mobil cihazlar için geliştirilmiş işletim sistemlerinde kullanılabilmesinin yanı sıra bilgisayar aracılığı ile de kullanılabilmektedir.

Snapchat Kaydol (Android ve İOS)

Bilgisayardan Snapchat Giriş

Snapchat’i bilgisyarda da kullanabilmek için tarayıcıda www.snapchat.com adresine girilmeli ve sonrasında ‘Download’ butonuna basılarak program indirilmelidir. Snapchat programı bilgisayara indikten sonra verilen komutlar yerine getirilerek bilgisayar üzerinden Snapchat’e pratik bir şekilde kaydolabilir ve giriş yapabilirsiniz.

Snapchat Facebook ile Giriş

Snapchat’e mail adresi ile kayıt olunabildiği gibi aynı zamanda Facebook ile ne yazık ki bağlanılamıyor. Facebook satın alamadığı Snapchat uygulamasına benzer bir araç geliştirmekle yetiniyor.

Snapchat Kaydol Sorunu

Bazı durumlarda her uygulamada olduğu gibi Snapchat uygulamasında da bağlantı ve uygulamaya kaydolma sorunu yaşanabiliyor. Özellikle de Android kullanıcılarının yaşadığı bu problemlerde Snapchat; ‘Olamaz! Oturum açma denemen geçici olarak başarısız oldu, lütfen daha sonra tekrar dene. Oturum açma denemen başarısız olmaya devam ederse, lütfen https://s.snapchat.com/a/failed-login adresini ziyaret et:)’ gibi bir uyarı vererek kullanıcıları yönlendiriyor.

Snapchat Giriş Kaydol

Mobil cihaza Snapchat’i indirip açtığınızda ‘Log in’ ve ‘Sign up’ seçenekleri ile karşılaşmaktasınız. Kaydolmak için ‘Sign up’ butonuna tıklayıp verilen komutları yerine getirerek giriş yapabilmektesiniz. Kaydol komutunu seçtiğinizde; isim, soy isim, doğum tarihi, kullanıcı adı ve şifre girmeniz gerekiyor. Devamında ise; e-posta, telefon numarası (isteğe bağlı) bilgilerinizi girmeniz gerekiyor. Bu kısa ve pratik işlemi tamamladıktan sonra uygulamayı kullanabilirsiniz. Arkadaş ekleyebilir ya da video, fotoğraf çekerek düzenleyebilirsiniz.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ