Mobil Uzman

Snapchat E-Postamı ve Şifremi Unuttum Nasıl Bulurum?

Snapchat E-Postamı ve Şifremi Unuttum Nasıl Bulurum?

Snapchat sosyal medya uygulamaları arasından kısa videolar ile mesajlaşma özelliği ile sıyrılan bir platform. Güncellenen teknoloji ve kullanıcılara daha konforlu bir deneyim yaşaması için sürekli güncellenen ve yeni özellikler kazanan Snapchat’e e-posta adresi ile kayıt olunabilmekte. Ancak kullanıcıların çoğu otomatik giriş özelliğini kullanmaları sebebi ile uygulamaya giriş bilgilerini hatırlayamamakta. Kullanıcılara daha konforlu bir deneyim sunmak isteyen Snapchat bu sorun için de çözüm üretmiş gibi görünüyor.

Snapchat Şifremi Unuttum

Snapchat uygulamasına kaydolurken kullanıcılardan istenen bilgiler arasında cep telefon numarası da bulunuyor. E-Posta ve şifre unutulduğunda SMS yolu ile bu bilgiler öğrenilebilmekte. Snapchat uygulamasını telefondan açarak üst kısımdaki dişli çark butonuna dokunuluyor ve açılan sayfada ‘Şifremi Unuttum’ bölümüne geliniyor. Bu noktada Snapchat kullanıcılarında ‘Telefonla’ ve ‘E-posta Yoluyla’ şeklinde iki seçenek sunuyor. ‘Telefonla’ seçeneğine gelerek uygulamanın gönderdiği SMS ile E-posta ve şifre bilgilerini değiştirmek mümkün olabiliyor.

Snapchat Telefon Numaramı Değiştirdim

Snapchat uygulamasına kaydolurken telefon bilgilerini de girmemiz gerektiğini belirtmiştik Kullanıcılar bazı durumlarda girdikleri telefon numaralarını değiştirmek isterler. Cep telefonu numarası silinebilmekte ve aynı zamanda gizlenebilmektedir.

Snapchat Telefon Numarası Değiştirme

Snapchat’te telefon numarasını değiştirmek için öncelikle ayarlar kısmına gelerek telefon numarası butonuna dokunmak gerekiyor. Bu kısımda telefon numarası değiştirilebiliyor ya da gizlenebiliyor. Kullanıcılar telefon numaralarının gizlilik sebebi ile sosyal mecralarda görünmesini istemedikleri zaman bu kısımdan pratik bir şekilde gizleyebiliyor.

Snapchat E-Postamı ve Şifremi Unuttum Nasıl Bulurum?

Snapchat Şifre Koyma

Kullanıcıların büyük bir bölümü sosyal medya uygulamalarında paylaştıkları kadar var olmak ve telefonunda bulunan fotoğraf ve videoların ya da kişisel bilgilerinin çevrelerindeki insanlar tarafından görülmesini istemiyorlar. Bu durumda hem ios hem de Android işletim sistemi ile çalışan mobil cihazlarda uygulamalara giriş anında şifre kullanılabiliyor. Ayrıca bu işlem için birçok ek uygulama da mevcut.

Snapchat Şifre Kabul Etmiyor

Snapchat uygulamasına giriş anında bazı durumlarda şifre sorunu yaşanabiliyor. Bu problemi ‘şifremi unuttum’ butonuna dokunarak ve sonrasında açılan sayfadaki yönlendirmeleri yerine getirerek çözmek mümkün.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ