Mobil Uzman

Samsung Müşteri Hizmetleri (Çağrı Merkezi)

Samsung Müşteri Hizmetleri (Çağrı Merkezi)

‘Dünyaya ilham ver, geleceği şekillendir’ mottosu ile teknoloji dünyasında büyük başarılara imza atan Samsung; yenilikçi teknolojiler geliştirerek insanların yaşamlarını estetik ve kaliteli ile birlikte yoğurulmuş bir geleceğe taşımayı amaçlamaktadır.

Tüm dünyada faaliyet gösterdiği ülkelerde aynı felsefeyi uygulayan Samsung; küresel toplum yararına ürünler geliştirmekte, yasalar ve etik kurallara uymakta, çevre ve sağlık ile güvenlik konularına büyük önem vermektedir.

Beyaz eşya, televizyon, bilgisayar ile çevre birimleri, mobil cihazlar alanlarında hem yazılım hem de donanım konusunda büyük başarılara imza atmaktadır. Gelişen teknolojiyi takip etmek yerine, teknoloji geliştirmek konusunu daha çok önemseyen Samsung; güvenilir, dayanıklı ve kaliteli ürünler geliştirmek adına çalışmalarına devam etmektedir.

Türkiye’de en çok tercih edilen teknoloji markasından biri olan Samsung; satış sonrası destek güvencesi ile de kullanıcıların memnuniyetini her şeyden üstte tutmaktadır. Türkiye genelinde hem satış hem de satış sonrası destek konusunda kullanıcıların ihtiyaç duydukları anda ulaşabilmeleri için çağrı merkezi ve müşteri hizmetleri ile birlikte online alışveriş hizmeti bulunmaktadır.

Samsung Müşteri Hizmetleri Telefon Tuşlamaları

Samsung müşteri hizmetlerine haftanın 7 günü ulaşılabilmektedir. 08.00 – 22.00 saatleri arasında hizmet sunulan müşteri hizmetleri telefon numarası; 444 77 11’dir. Ürünler ile ilgili bilgi almak, arıza kaydı kontrolü ve ürünler ile ilgili destek alabilmeniz için alanında uzman çalışma arkadaşlarının yer aldığı müşteri hizmetleri; Samsung markasının son kullanıcı ile arasında kurulan en güçlü bağlardan biridir. Müşteri hizmetleri çağrı numarasını aramanın yanında; mail aracılığı ile de destek alabilmek mümkün. Samsung resmi internet sitesi içerisinde yer alan mail sistemi ile; ürünler ile ilgili tüm sorular en kısa zamanda yanıtlanmaktadır.

Samsung Müşteri Hizmetleri

Samsung Beyaz Eşya Servis

Samsung beyaz eşya konusunda da en çok tercih edilen markalardan biri olmakla birlikte; hem tasarım hem de kalite açısından üst düzey performans gösteren beyaz eşya ürünler üretmektedir. Buzdolabı, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, klimalar, elektrikli süpürgeler ve pişiriciler kategorisinde yer alan ürünler hakkında destek almak için de haftanın her günü 08.00 – 22.00 saatleri arasında 444 77 11 numaralı telefon aranabilmektedir.

Samsung TV Servis

Özellikle televizyon konusunda yenilikçi bakış açısı ve üstün teknoloji ile büyük başarılara imza atan Samsung; TV aksesuarı dahil, Full HD TV, UHD 4K TV, Premium UHD 4K TV, QLED 4K TV ürünleri konusunda destek almak için telefon, e-posta ya da canlı destek hizmetlerine başvurulabilmektedir.

Samsung Canlı Destek

Samsung ürünleri hakkında her türlü satış sonrası destek için www.samsung.com adlı internet sitesinden canlı destek hizmeti alınabilmektedir.

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ